15 OVERLEDEN Ko Bauer Rita de Jonge-Haulez Henk en Lilian Silver DANKBETUIGING "Bauertje" Jaap &Nelly Huissoon- van der Loo ft 'W 9-9-1929 Elisabeth Suzanna Ruben-van Dixhoorn Met liefde denken wij aan Voor altijd in ons hart Indrukwekkend was het afscheid, dat we met zo velen konden delen. Hartverwarmend waren alle handen, kussen, lieve woorden en kaarten. Hiervoor willen we iedereen heel hartelijk bedanken. ,v*/' Patricia Peter Bal- Huissoon Belle* donderdag 19 juli 2018 Je was de tijd kwijt en veie andere dingen en dan ineens was er die glimlach, dat gebaar, een herinnering aan vroeger. Het hoorde zo bij jou En jij hoorde zo bij ons.... Wij zijn verdrietig omdat we hem erg gaan missen, maar wat was het fijn dat hij zo lang bij ons was. Na een moeizame laatste periode hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgroot opa 17-7-2018 Nellie Bauer-Weezepoel Cora en Henk Jacco en Marjolein, Merijn, frederique Patrick en Janneke, Guusje, Julia, Wies Hans (in liefdevolle herinnering) en Irene Tamara en Andy, Quinty, Noan, Kyran Nicky en Joëlle Mitchell en Sophie Annemarie en Peter Roy en Anne Lars en Fleur Peter en Lisette Juliën Brigitte Correspondentieadres: Hansweertsestraatweg 27A, 4416 ND Kruiningen. We nemen afscheid van Ko op maandag 23 juli om 11.00 uur in de Scheldeaula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. ledereen die zich verbonden voelt met Ko of ons is van harte welkom. We hebben veel respect en bewondering voor de lieve zorg en aandacht die "Kootje" en ook wij in 'hof Cruninghe' hebben gekregen. Geweldig, onze hartelijke dank hiervoor. Onzegbaar stil en woordeloos lag het einde in haar ogen De laatste draad was dun en broos ze heeft het hoofd gebogen. Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Heden overleed onze moeder en oma sinds 12-5-2010 weduwe van Hermanus Andries Ruben in de leeftijd van 90 jaar. Terneuzen Leneke en Danny van Ham-Ruben Lisette - llano Martin en Marjolein - Elin, Luuk Kloosterzande Rinus en Christian Ruben-Serrarens Luc en Rachel - Mette, Elke Harold en Sylvia - Teun, Dries Monique en Pascal - Siem, Siivyn Terneuzen Jos en Marieta Ruben-van Overloop Cissy en Michel - Romano Marnix en Diederike Antony Vogelwaarde Ria en Peter den Hamer-Ruben Terneuzen Jan Ruben Terneuzen Suzie en Peter Kwant-Ruben Björn Rachel Terneuzen, 13 juli 2018 Correspondentieadres: St. Annastraat 12 4536 HH Terneuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Maxima voor de liefdevolle verzorging. Getroffen zijn wij door het bericht dat vrouw van onze collega Piet de Jonge, is overleden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Piet, Bas en Annemiek, Jeroen en Thea en kinderen. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Het dagelijks bestuur en medewerkers van waterschap Scheldestromen. ing. D.K.E. (Denis) Steijaert wnd. dijkgraaf dr. A.P.M.A. (Wies) Vonck secretaris-directeur Vol ongeloof en verbijstering ontvingen wij het droevige bericht dat bij een tragisch ongeval zijn overleden 15 jaar lang waren zij als medebewoner lid van de VvE 'Zephyrus' in Terneuzen, waarvan Henk 8 jaar voorzitter is geweest. Namens de bewoners van Appartementsgebouw 'Zephyrus' wensen wij de nabestaanden van Henk en Lilian, in het bijzonder de kinderen en klein kinderen, heel veel sterkte met dit zware verlies. VvE 'Zephyrus' Terneuzen Een opa als jij kan niet gaan zo iemand blijft je altijd bij. We zullen je missen. Jacco, Patrick Tamara, Nicky, Mitchell Roy, Lars Juliën, Brigitte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43