Lt IN MEMORIAM 13 Joannes Maria Blondeel Johan Blondeel Bonny Koens Rita de Jonge - Haulez COLOFON Familieberichten M OVERLEDEN Johon Johan Blondeel Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Walter Heijman Hij heeft zich jarenlang ingezet voor Stichting Katholiek Onderwijs Hulst. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur en personeel SKO Hulst Rita de Jonge-Haulez Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Hoek: T.M. de Jonge-Dieleman Deinum (Fr): Corrie en Thom Hofman Hoek: Han de Jonge Axel: Tanneke en Johan Oppeneer Hoek: Coby en Jack Groenendaal Neven en nichten Wij wensen onze broer Piet en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Hoek, 14 juli 2018 Henk en Lilian Silver Harold woensdag 18 juli 2018 Tot het laatste toe wilde je leven. Door je sterke wil hiertoe gedreven. Je geest nog op volle kracht, maar over je lichaam had je geen macht. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is toch nog plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Dorine Blondeel-de Taeye Eede, 24 mei 1939 Terneuzen, 16 juli 2018 Eede: Dorine Eede: Emiel en Sonja Dennis en Kim Jens en Joyce Eede: Peter en Sandra Kylian Soraya Eede: CindyenErik Laura en Jan Pablo en Kirsten Correspondentieadres: Mgr. de Backerestraat 12, 4529 GS Eede Het afscheid zal plaatsvinden op vrijdag 20 juli om 9.30 uur in crematorium Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Voorafgaand bent u in de gelegenheid om te condoleren van 9.00 tot 9.25 uur. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we dat we afscheid moeten nemen van onze trouwe, vrolijke, meelevende drager We konden altijd op je rekenen, we zullen je erg missen. Wij wensen Dorine, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Ton en Vera Jeroen en Mirella en medewerkers van Uitvaartverzorging Quataert- Sluis. Bij het overlijden van willen wij hem op deze manier heel hartelijk bedanken voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Eede, 7 juli Bestuur en Leden Hof van Eede Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus en schoonzus echtgenote van Piet de Jonge, in de leeftijd van 64 jaar. Wij wensen Piet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Willy Elly Pierre Walter Margot Brigitte Astrid Maurice Alain Ester Paul Sandra Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het op 72-jarige leeftijd overlijden van de heer Oud trainer, leider en mede oprichter van het vrouwen voetbal binnen onze vereniging. Wij wensen zijn moeder, Oda, Jurgen, Ingeborg en verdere familie dan ook heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur voetbalvereniging IJzendijke We zijn geschokt door het plots overlijden van ons clublid en zijn echtgenote We hebben hen beiden gekend als een hartelijk echtpaar en Henk als trouw lid van onze Probusclub. Beiden zijn als gevolg van een noodlottig ongeval uit ons midden weggerukt. We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor de toekomst. Als lid van onze club zullen we hem missen! Probusclub Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen 18-7-2013 18-7-2018 We vergeten je niet. Jurgen, Hanna en Ralph SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op menseniinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45