Martina van den Bosch-Joosse 12 OVERLEDEN Rita de Jonge - Haulez Maria Jaco6a van der dCorst-Qroenewegen Rie Dick Roelse Joke de Lange Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat door de Heere, voor ons toch nog onverwachts, uit ons midden is weggenomen mijn geliefde, zorgzame vrouw, onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder echtgenote van Jan van den Bosch in de leeftijd van 78 jaar. Sterke de Heere om in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan onze harten. Amemuiden: J. van den Bosch Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 14 juli 2018 Huize Avondrust, Opheusden Singel 23 4341 AW Amemuiden Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. donderdag 19 juli van 19.00-20.30 uur in de zaal van het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Burg. Langebeekestraat 16, Amemuiden. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. vrijdag 20 juli om 11.00 uur in voornoemde kerk. Aansluitend zal omstreeks 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Walter Heijman Hij heeft zich jarenlang ingezet voor Stichting Katholiek Onderwijs Hulst. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur en personeel SKO Hulst Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve schoondochter. schoonzus en tante Hoek: T.M. de Jonge-Dieleman Deinum (Fr): Corrie en Thom Hofman Hoek: Han de Jonge Axel: Tanneke en Johan Oppeneer Hoek: Coby en Jack Groenendaal Neven en nichten Wij wensen onze broer Piet en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Hoek, 14 juli 2018 Heet èijzoncfer, heef gewoon gewoon een heef 6ijzoncfere vrouw. Wat zulten we jou missen geborgen in God Herinneringen verbinden wat het oog niet meer ziet Temidden van haar familie die haar zo lief was en waar zij altijd met veel zorg en toewijding om gaf, is overleden onze lieve moeder, oma en omi Elisabeth Magdalena Tanihatu-Wondergem Weduwe van Nicolaas Theodorus Tanihatu Lid in de Orde van Oranje-Nassau Middelburg, Vlissingen, 24 oktober 1931 17 juli 2018 Harry en Anke Joyce en Leon Jaëlle, Liz, Boaz Escha en Danny Fred en Joan Renée en Giel sr. Gieljr., Levi Fred jr. Marion Lydian (in liefdevolle herinnering) Correspondentieadres: Padweg 8 4388 EM Oost-Souburg Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen op zaterdag 21 juli van 12.00 tot 12.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal hier de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en onvergetelijke oma weduwe van Thijs van der Horst 14 september 1933 Middelburg 16 juli 2018 Els -in liefdevolle herinnering- en Harry Frank en llona, Indira, Aron Pauline en Rolf, Daniël, Lize Connie en Rinus Annelies en Aalbert, Quinn, Silvijn Rudy en Aalbertina, Keano, Kenji Marion en Tony, Dane, Jace, Evi Kees en Suzan Sjoera en Ivo, Nonna Raïssa Nina en Jeroen Jacky en Jannie Anne en Matthijs, Jolijn, Niene Thijs Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 19 juli van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 20 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Familie Reijnhout-Van der Horst Nieuwe Vlissingseweg 8 4335 JB Middelburg Op 11 juli is onze vader, stiefvader, schoonvader, opa en overgrootopa weduwnaar van Nel Bouman eerder weduwnaar van Adriana Wielemaker rustig overleden. Koudekerke, Terneuzen, 19 mei 1920 11 juli 2018 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Th. Zijnen F. Leenhoutstraat 18 4388 ND Oost-Souburg De uitvaartplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. woensdag 18 juli 2018 PM Zoveel liefde Ze wilde leven Ze kon niet meer.... *25 maart 1984 16 juli 2018 ons lief kind, zus en tante Kattendijke Leny en Dick de Lange Kapelle Dick-Jan en Mirjam Hellevoetsluis Ronald en Jeannette Kapelle Katinka en René 's-Gravenpolder Samira Bouyelma Neven en nichten Correspondentieadres: Dorpsstraat 7, 4474 AA Kattendijke Joke is thuis bij haar ouders, als je haar wilt zien, graag van tevoren bellen naar 06-22830789. We nemen afscheid van Joke op maandag 23 juli om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. De begrafenis vindt plaats om plm. 14.00 uur op de begraafplaats te Kapelle. Hierna ontmoeten we elkaar in de kerk voor een samenzijn. Joke houdt van een witte bloem met groen, deze mag je neer leggen bij Joke op de begraafplaats. Mocht je geen rouwkaart ontvangen, graag deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44