baldErman.nl De goedkoopste met vertrekgaranties! bolclErman.nl SBh 29 TOP-3 PAUL VERHOEVEN gende productie bezig te zijn, The Mule, over een 90-jarige oorlogsvete raan die als drugskoerier wordt ge bruikt. Eastwood speelt zelf de hoofdrol, wat gezien zijn eigen leef tijd heel geloofwaardig lijkt. Wie deze oude knarren in leven den lijve tegenkomt is altijd verbaasd over de combinatie van bewijsdrang, creativiteit en tomeloze energie die zij uitstralen. Weliswaar zijn Woody Allen en Clint Eastwood bijna doof, maar kennelijk hindert dat euvel hen niet om op filmsets te staan. Soms leveren zij ook nog kwaliteit af die wordt bekroond. Zo won de Britse regisseur Kenneth Loach (83) in 2016 nog de Gouden Palm van het prestigieuze filmfestival van Cannes met zijn hoogst actuele sociale drama I, Daniël Blake. Dit jaar kreeg Jean-Luc Godard (88) nog een ere-Palm in Cannes, waardoor hij een van de oudste bekroonde regisseurs aller tijden werd. De enige vrouw die op hoge leef tijd nog op de set staat, is de in Brus sel geboren Agnès Varda (90), van wie dit jaar nog de veelgeprezen do cumentaire Visages Villages ver scheen. Ook zij wordt nog overal be wierookt. Enkele jaren geleden kreeg zij nog een Europese Oscar voor haar oeuvre. Wie deze filmveteranen - denk ook aan Ridley Scott (81), Roman Po- lanski (85) en Francis Ford Coppola (80) - naar hun filmplannen vraagt, krijgt vaak een lijst van lievelings projecten voorgeschoteld, waaruit blijkt dat de bron nog steeds niet is opgedroogd. Vitaliteit Paul Verhoeven barst nog van de filmplannen. Na zijn lesbische film drama wil hij weer eens aan een nieuwe Nederlandse productie - onder de werktitel Het Geheim van een goed huwelijk - beginnen. De Ne derlander wil nog graag eens met de huidige, jonge garde van de vader landse filmwereld samenwerken. Misschien is dat wel het geheim van de ongekende vitaliteit van deze hoogbejaarde filmmakers. Zij komen op hun filmsets vooral in contact met jonge, enthousiaste medewerkers die zeer leergierig zijn en dolgraag het vak van de oude meesters willen leren. Die wisselwerking zou we ieens het geheim kunnen zijn van de eeuwige jeugd van deze stokoude filmgeneratie. Bij Bolderman aanbetalen niet verplicht! (0318) 58 09 58 www.bolderman.nl 10 dagen Wenen, het Wienerwald en Bratislava 10 dagen Eilanden van Dalmatië 10 dagen Rome en Florence 10 dagen Toscane: Florence, Pisa en Elba 10 dagen Hoogtepunten van Noorwegen 10 dagen Westkust van Ierland woensdag 18 juli 2018 GO 1 Soldaat van Oranje (1977) Een film vol bravoure, elan, spektakel en fascinerende verhaallijnen die de Duitse be zetting in een notendop schetst aan de hand van een heldenver haal dat als een spannend jongens boek is verfilmd. Een film die elk jaar bekeken kan worden. 2RoboCop (1987) Het eerste Amerikaanse filmavontuur van Verhoe ven was meteen een bijtende sa tire op de samen leving van zijn nieuwe vaderland, waar ge weld met geweld wordt bestreden. 3 Turks Fruit (1973) De beste Nederlandse ro manverfilming aller tijden. Verhoeven wist de essentie van het drama van Wol kers tot in de kern te raken. Met een uitste kende cast. Paul Verhoeven op de set van zijn laatste film Elle met hoofdrol speelster Isabelle Huppert. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. ANVR Brochure en boekingen: Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten Vertrekdata: 27 aug/10, 22 sept/8, 22 okt. Vertrekdata: 17 sept 71,15 okt. Vertrekdata: 6,13, 20 aug 22sept/1,8,22 okt. Vertrekdata: 20 aug 17 sept 1 okt. Vertrekdata: 27 aug10sept. Vertrekdata: 20 aug 17 sept 15 okt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 29