F 12 OVERLEDEN Bonny Koens Daag lieve Opa Bonnie, Opa Vogel Bonny Walter Walter Bonny Koens Walter Heij man Walter Walter Heijman Margriet Rijckaert Bonnie Koens Renée de Waele Cantorij der Basiliek Walter Heijman dinsdag 17 juli 2018 Algemene kennisgeving Hand in hand... gehuwd met Oda Doens Onverwachts en intens verdrietig hebben wij op vrijdag 13 juli 2018 om 16.16 uur op 72-jarige leeftijd mijn man, onze (schoon)vader, trotse opa, zoon, broer en Feyenoordfan moeten laten gaan. IJzendijke: Oda Koens-Doens Tilburg: Ingeborg Koens-Conradi en Jiri Conradi Mila Nika Uden: Jürgen Koens en Maud Trausel 7 Faber IJzendijke: Irene Koens-Minnaert Schoondijke: Jeannette en Willy de Zwart Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Tivoli 22, 4515 CN IJzendijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 19 juli om 13.00 uur in het crematorium in Terneuzen, Bellamystraat 28c. Gezien Bonny zijn liefde voor Feyenoord zouden wij het waarderen als u in het rood/wit (Feyenoord) of groen (Rotterdam) komt. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren. In plaats van bloemen wordt bij het condoleance register gelegenheid gegeven tot een donatie aan de Dirk Kuyt Foundation. Als een vogeltje in de wind ben je van ons weggevlogen, toch zul je altijd bij ons blijven... Dikke kus van Mila - Nika - Faber - Mijn lieve zoon,broer,schoonbroer en oom is er niet meer. Onze woensdagmorgen zal nooit meer hetzelfde zijn. Rust zacht,het is goed zo. Ma koens Jeannette en Willy, neven en nichten de Zwart. Als Feyenoorder ben je geboren, als Feyenoorder ben je gegaan. YNWA Je Feyenoordkameraden, Luc, Piet, Rudi, Joke, Femke Onze vriend is niet meer! Je humor en je vriendschap zullen we enorm missen. We wensen Renée en de kinderen heel veel sterkte. Aafko Lineke André Nicole Leo Ine Zij zijn niet waarlijk dood, die in ons harte teven We zullen je erg missen. Jij was altijd onze grote steun in moeilijke tijden. Anny, Marcel, Esther en Ankie Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilliger We wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Namens leden en bestuur Tennisvereniging Tiola "Geniet nog van jullie leven.." Liefde.. met heel veel liefde hebben we moeten loslaten echtgenoot van Hulst, 16 januari 1946 t Rotterdam, 7 juli 2018 Renée Annemiek, Vince en Rune Evelien, Renée, Isaac en Kees Magdalenastraat 21 A, 4566 BA Heikant Naar zijn wens hebben wij gisteren in zeer besloten kring het laatste afscheid van hem genomen. Onze vriend en maat is op 7 juli overleden. Je was de motor van ons biljartclubje "Keukelekeu". Onze maandelijkse uitstapjes zullen nooit meer hetzelfde zijn. We wensen Renée en de kinderen heel veel sterkte! Aafko, André, Leo en Guus Hij was vanaf de oprichting van de Cantorij een geëngageerd koorlid. Wij wensen Renée, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur, dirigent en leden van de Cantorij der Basiliek, Hulst. Ons bereikte het bericht van het overlijden van de heer De heer Heijman was sinds 1994 buitengewoon ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente Hulst. Hij verbond in die hoedanigheid heel wat mensen in het huwelijk. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij in die bijna 25 jaar voor de gemeente Hulst en de gemeenschap heeft betekend. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn echtgenote en naaste familie. Wij wensen hen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Het gemeentebestuur van Hulst Hard gewerkt, moegestreden ging jij slapen voor altijd. Niemand weet wat jij hebt geleden in jouw grote dappere strijd. Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee zij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, oma en over- oma weduwe van Peter Hamelijnck in de leeftijd van 82 jaar. Terneuzen Terneuzen Guusje t Ingrid en Hans Antoinette Dennis en Chantal - Damian Harry en Tetyana Slava en Alona - Maxym Axel Diana en Cor Joost en Natasja 15 juli 2018 Correspondentieadres: Eikenstraat 64 4537 VG Terneuzen Donderdag 19 juli is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om de familie te condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid bent u uitgenodigd in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar huisarts Dr. Hensels en vrijwilligers en medewerkers van Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen voor alle zorg en aandacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44