NFI-baas weg om verkeerd gedrag baldErman.nl De goedkoopste met vertrekgaranties! boldErman.nl 10 399,- Dat maakte het ministerie van Justitie en Veiligheid gisteren bekend. Er liep een onderzoek tegen de man, nadat op 5 juli een melding bij het ministerie was binnengekomen dat hij zich mo gelijk onvoldoende integer had gedragen. Dat onderzoek heeft nu uitge wezen dat zijn handelen 'niet in overeenstemming is geweest met de gedragsregels die zijn vastgesteld in de Gedragscode Integriteit Rijk ten aanzien van privérelaties op het werk'. Van den Elzen heeft daarop besloten zijn functie neer te leggen. Een woordvoerder van het mi nisterie van Justitie en Veilig heid wil niet zeggen wat de di recteur precies verkeerd gedaan heeft. „Dat is niet in het belang van de privacy van betrokke nen." Volgens De Telegraaf maakte de NFI-baas zich schul dig aan machtsmisbruik en 'grensoverschrijdend gedrag'. Zijn vertrek heeft geen gevolgen voor de continuïteit van het NFI, aldus het ministerie. Het con tract van de interim liep nog slechts enkele maanden. De be noeming van een nieuwe alge meen directeur is in de afron dende fase. Van den Elzen was in juni vo rig jaar aangesteld als ad interim. Hij moest juist de management- en organisatiecultuur bij het NFI op de schop nemen. Een onder zoek had een maand eerder uit gewezen dat daar veel mis mee was en dat er onder meer een grote kloof was tussen personeel en leidinggevenden. 5 dagen Drielandenreis Valkenburg 5 dagen Thüringen en Sachsen, Meerane Bij Bolderman aanbetalen niet verplicht! \|S&/ 5 dagen Bohemen en Praag 8 dagen Hart van Scholtand, Trossachs 10 dagen De Ardèche, een ware natuurbelevenis 10 dagen Het Prinsdom Andorra I w 5 www.bolderman.nl dinsdag 17 juli 2018 Interim-directeur Peter van den Elzen (66) van het Neder lands Forensisch Instituut (NFI) stapt per direct op. Hij zou zich schuldig hebben gemaakt aan ontoelaatbaar gedrag en machtsmisbruik. ANP Den Haag LONDEN De officiële (familie)portretten van de doop van de Britse prins Louis, die zondag werden vrijgegeven, waren al prachtig. Maar gisteren kwam daar nog een foto bij die normaal gesproken alleen in de privé-albums van de Windsors geplakt zou worden; Louis' ouders William en Catherine (formeel de hertog en hertogin van Cambridge) vonden de foto van de vrolijk lachende Louis zo magnifiek, dat ze hem met de wereld wilden delen. „De hertog en hertogin hopen dat iedereen net zo van deze schattige foto geniet als zij", liet het Britse hof gisteren weten via Twitter over de foto van Matt Porteous, die vaker door William en Catherine wordt ingescha keld bij bijzondere gebeurtenissen. Prins Louis werd twaalf weken geleden geboren als derde kind van William en Catherine, en is na zijn opa (prins Charles), vader, broer (prins George) en zus (prinses Charlotte) de vijfde in lijn van troonopvolging in Groot-Brittannië. Hij werd vorige week maandag gedoopt in St. James's Palace in Londen en sliep tijdens de volledige plechtigheid, fotosap Vertrekdata: 20 aug 10, 24 sept 71,15 okt. Vertrekdata: 20 aug 10 sept 1 okt. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Vertrekdata: 30 juli 27 aug 10,24 sept 78 okt. Vertrekdata: 20.27 aug 73, 10, 17,24 sept. Vertrekdata: 13 aug 71 okt. Vertrekdata: 30 juli 13, 27 aug 10, 24 sept/8 okt. ANVR Brochure en (0318)58 09 58 boekingen: Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds 8t reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 10