V 25 Johannis Pieter Wirtz Johan Wirtz Johan Wirtz A m OVERLEDEN Marco Pakkert m -Johan - V» Marie Gertrudis Casteels - de Koek - Trudy - j Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen ofwilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 0 familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN - Blijde berichten - maandag 16 juli 2018 COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Heinkenszand, 4 juni 1938 j" Goes, 12 juli 2018 We hebben veel bewondering en respect voor de manier waarop hij is omgegaan met zijn ziekte. Heinkenszand: Riet Wirtz- Wiskerke Heinkenszand: Kees Wirtz Nisse: Ellie Pleijte- Wirtz en René Pleijte Sander en Marit Rowena en Niek Steenbergen: Wilco Wirtz en Anita Vingerhoeds Sanne en Thomas Anouk Corre spondentieadres Eendvogelstraat 69,4451 DR Heinkenszand De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 18 juli om 14.30 uur in crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 in Goes (A58, afslag 35a Goes-Zuid). Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de lounge van het crematorium. We zijn alle medewerkers van de dialyse-afdeling van het ADRZ in Goes dankbaar voor hun jarenlange inzet en goede zorgen. Corrie Markusse - Wirtz Louis Markusse Piet Wirtz Neven en nichten Na moeilijke jaren van ziek zijn is overleden onze broer, zwager en oom Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van M. Wirtz - Wiskerke. Canada P. Steketee - Wiskerke A. Steketee Nieuwdorp N.C. Priester - Wiskerke M. Priester (in herinnering) Neven en nichten. Sterven doe je niet ineens, maar elke dag een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: 'Ik ben wat moe!' M aar op een keer, dan ben je aan het laatste beetje toe. (Toon Hermans) Verdrietig, maar met een opgelucht gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, deel ik jullie mee dat mijn lieve man is overleden in de leeftijd van 51 jaar. Gera 12 juli 2018 Leeuwerikweg 9, 8191 XP Wapenveld De crematieplechtigheid, waarvoor ik jullie uitnodig, zal plaatsvinden op donderdag 19 juli om 12.30 uur in crematorium Kranenburg, Kranenburgweg 9 te Zwolle - Noord. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en maatje, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Oswald Casteels Sas van Gent, 25-12-1928 Terneuzen, 13-7-2018 Terneuzen: O. Casteels Kinderen, klein- achterkleinkinderen Correspondentieadres: Klaprooslaan 81, 4537 CX Terneuzen De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Heel veel dank voor het verzorgend personeel van De Zoutvliet voor de goede zorgen. i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25