24 Johannis Pieter Wirtz Johan Wirtz Johan Wirtz Piet Wagenaar K. Ria Zuidhof Pieter Jakobus Wagenaar Pieter Jakobus Marco Pakkert OVERLEDEN -Johan - Dag ome Piet Gerrit Boone Gerrit Boone maandag 16 juli 2018 PM Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Heinkenszand, 4 juni 1938 f Goes, 12 juli 2018 We hebben veel bewondering en respect voor de manier waarop hij is omgegaan met zijn ziekte. Heinkenszand: Riet Wirtz- Wiskerke Heinkenszand: Kees Wirtz Nisse: Ellie Pleijte- Wirtz en René Pleijte Sander en Marit Rowena en Niek Steenbergen: Wilco Wirtz en Anita Vingerhoeds Sanne en Thomas Anouk Correspondentieadres: Eendvogelstraat 69, 4451 DR Heinkenszand De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 18 juli om 14.30 uur in crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 in Goes (A58, afslag 35a Goes-Zuid). Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de lounge van het crematorium. We zijn alle medewerkers van de dialyse-afdeling van het ADRZ in Goes dankbaar voor hun jarenlange inzet en goede zotgen. Na moeilijke jaren van ziek zijn is overleden onze broer, zwager en oom Corrie Markusse - Wirtz Louis Markusse t Piet Wirtz Neven en nichten 5 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van M. Wirtz - Wiskerke. Canada P. Steketee - Wiskerke A. Steketee Nieuwdorp N.C. Priester - Wiskerke M. Priester (in herinnering) Neven en nichten. Tot ons verdriet moeten wij u mededelen dat, onverwacht, onze medebewoonster en vriendin is overleden. Goes, 13 juli 2018 Wij wensen Jan en haar familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Bewoners van appartementengebouw 14 |.A. van der Goeskade 14 We zullen je missen Peter Renée en Keet Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Dat hij moge rusten in vrede. Heinkenszand/Kloetinge/Goes Familie Wagenaar In liefde en dankbaarheid gedenken wij ook de broers en zusters die ons al eerder zijn voorgegaan. Mij is een schuilplaats toebereid in het paleis van U, mijn koning. Psalm 84 vers 2 Hij heeft genoten van de weidsheid van de polder, de groei van de landbouwgewassen, het vee in de wei. Hij heeft het boerenleven in zijn geliefde Kloetinge met vreugde geleefd. Dankbaar voor 62 gelukkige jaren samen laat ik u weten dat, na afnemende krachten, nog onverwacht is overleden geliefde echtgenoot van Wilhelmina Naomi van der Werf Kloetinge, 19 juli 1928 Kloetinge, 13 juli 2018 Wil Wagenaar-van der Werf Tervatenseweg 1, 4481 PA Kloetinge Piet is thuis, alwaar liever geen bezoek. De dankdienst voor zijn leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 19 juli om 13.45 uur in het gebouw van de Protestantse Gemeente, Brugstraat 12 te Wilhelminadorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in 'Amicitia', Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge gelegenheid elkaar te ontmoeten. Geen bloemen, Een speciaal woord van dank, voor de liefdevolle zorg en aandacht voor ons beiden, aan de huisartsen Oortman en Meerman, alsmede Mies en Anja van het Allévoteam. Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Leny en Daan Erik en Sandra Marcel en Natascha Marja en Kees Roel en Jessica Jacqueline en Martin Michiel en Marcello Jaap en Maria Rogier Stefan Coby en Karei Irene en Sander Lennart en Samantha Je bent in liefde van ons heengegaan... Met verdriet in ons hart, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze lieve papa en trotse opa 18 februari 1951 12 juli 2018 Nel Boone - van Slooten Martijn en Sharon Astrid en Paul Quinten Caithlin Joëlle Hugo Colin Isabelle Lu ca Klokketoren 28 4336 KV Middelburg Op woensdag 18 juli van 13.30 uur tot 15.00 uur is er gelegenheid om afscheid van Gerrit te nemen en de familie persoonlijk te condoleren in Rouwcentmm Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie in besloten familiekring plaatsvinden. Sterven doe je niet ineens, maar elke dag een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: 'Ik ben wat moe!' Maar op een keer, dan ben je aan het laatste beetje toe. (Toon Hermans) Verdrietig, maar met een opgelucht gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, deel ik jullie mee dat mijn lieve man is overleden in de leeftijd van 51 jaar. Gera 12 juli 2018 Leeuwerikweg 9, 8191 XP Wapenveld De crematieplechtigheid, waarvoor ik jullie uitnodig, zal plaatsvinden op donderdag 19 juli om 12.30 uur in crematorium Kranenburg, Kranenburgweg 9 te Zwolle - Noord. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24