Bij de aanschaf van een traplift krijgt u waarvoor u betaalt! 23 0800-5003 huis voor één euro op Sardinië in Italië. „Kijk eens mee", riep ze tegen haar vriend Ovan Ab dullah (30). „We besloten ons aan te melden en kregen 's avonds al bericht." Ze leerden elkaar kennen op de kunstacademie in Utrecht. Zij uit Sneek, hij uit Enschede waar hij de modevakschool deed. Hun gezamenlijke passie: mode. En Italië, is dat niet de top als het over mode gaat? „We hebben net ons eigen modelabel gelanceerd, Amkina. En willen dat uitbreiden naar lifestyle. Het is ook een van de redenen dat we zo geïnteresseerd waren in dit project: Italië is de crème de la crème. Kwalitatief zo hoog waardig omdat zo veel met de hand wordt gemaakt. Het is ons op het lijf geschreven. Ons modelabel is niet alledaags. Wij halen de inspiratie uit traditio nele klederdrachten, zoals Koer dische en Friese, en geven daar een moderne artistieke draai aan die de kleding elegant en hedendaags maakt. Zijde, flu weel, geen kleding waarmee je op de fiets stapt", zegt Graafsma. Dorpsraad Ze presenteerden hun bedrijfs plan aan de dorpsraad van Ollo lai, die in het programma weke lijks de vooruitgang van hun bezigheden gaat beoordelen. Het belangrijkste daarbij: het dorpje moet er in economisch opzicht beter van worden. Wie van de vijf koppels of families die week het verst zijn in de ogen van de raad, krijgen een (financiële) aanmoediging. Wie na zes weken de meeste pro gressie heeft geboekt, 'wint' een bedrag van 20.000 euro. Het is de bedoeling dat alle Nederlan ders permanent iets opzetten voor Ollolai. Graafsma en Abdullah zien het helemaal zitten. De twee We werden onmiddellijk door de bewoners opgenomen in hun gemeenschap combineren hun gezamenlijke liefde voor mode met een 'Sleep Experience', een variant op Bed Breakfast. „De oude am bachten komen terug", consta teert Abdullah. „In Nederland zie je dat bijvoorbeeld bij de kle derdrachten en klompenma kers, in Ollolai willen we die ambachten en traditie betrek ken bij ons project. Werk gene reren voor de mensen hier. Denk aan kunstenaars en kleer makers, maar ook rietenman- denmakers, kunstenaars, kook- workshops met gerechten van het eiland, traditionele dans, het leren van authentieke worstel- technieken. Wij bieden meer dan alleen onderdak." Ollolai, het plaatsje van zo'n 1500 inwoners, moet een toeris tische trekpleister worden. Ovan Abdullah: „Er zijn sport velden, vier barretjes en restau rantjes en aan een zwembad en conservatorium wordt ge werkt", somt Abdullah op. „Het mooie van dit dorpje: we wer den onmiddellijk door de bewo ners opgenomen in hun ge meenschap. Werden op de kof fie gevraagd, om te komen eten. Voelden ons meteen thuis." De eerste opnamen zijn al achter de rug, vanavond is de eerste uitzending van de reali- tysoap die dagelijks op RTL 4 te zien is. „In het begin was het nog spannend, telkens die draaiende televisiecamera's, maar nu heb je dat amper meer in de gaten", zegt Abdullah. En hun huisje? Graafsma: „Het eer ste sloopwerk is verricht, de vergunning zijn binnen, we kunnen aan de slag. Voor de winter moeten we erin kunnen. Een ding is zeker: we hebben ons vol in dit avontuur gestort. Kunnen niet meer terug. En dat willen we ook niet. Wij gaan hier blijven." advertentie De vertrouwde kwaliteit van thyssenkrupp, deze maand zonder BTW thyssenkrupp trapliften.nl maandag 16 juli 2018 Het Italiaanse dorpje Ollolai, nog 1500 inwoners, loopt leeg. Vijf Ovan Abdullah en Marije Graafsma (foto links), proberen leven in 44 —Ovan Abdullah Nederlandse stellen, onder wie le brouwerij te brengen, fotosrtl Het Italiaanse Dorp: Ollolai, elke werkdag om 21.30 uur, RTL 4 Vaak is de aanschaf van een traplift een emotionele stap. Maar als u hebt besloten dat u een traplift wilt aanschaffen, is het tijd de emoties opzij te zetten en kritisch te kijken naar welke trapliftoplossingen aangeboden worden. De verschillen in kwaliteit en service zijn groot, en ook hier geldt: u krijgt waarvoor u betaalt. Waar moet u op letten? De standaard trap bestaat niet, daarom biedt thyssenkrupp altijd een traplift op maat. De lift wordt aan de binnenzijde van uw trap geplaatst, zodat de buitenzijde veilig beloopbaar blijft. Let goed op de positionering van de stoelzitting: het is prettiger als u tijdens de rit niet de diepte in kijkt en de stoel bovenaan de trap van het trapgat wegdraait, zodat u veilig kunt afstappen. Een veilige, comfortabele traplift heeft een iets hogere prijs, maar de kwaliteit die u ervoor terugkrijgt is ook van een andere klasse! Advies op maat De Swing-traplift geeft mensen hun mobiliteit in huis terug. Een tevreden gebruiker vertelt: "Er zijn veel trapliftaanbieders en eerlijk gezegd vond ik het lastig om de juiste keuze te maken. Iedere verkoper vertelde me dat zijn traplift de beste keuze was. De adviseur van thyssenkrupp adviseerde ons een Swing- traplift te laten installeren aan de binnenkant van de trap, zodat de buitenzijde beloopbaar blijft. Het enige waar we spijt van hebben, is dat we deze keuze niet eerder hebben gemaakt!" In juli betaalt u geen 21% BTW! U ontvangt de hele maand juli 21% BTW-korting op de aanschaf van een Swing- traplift! Vraag een vrijblijvend en kosteloos gesprek aan met een van de adviseurs van thyssenkrupp, zodat u samen kunt bekijken hoe de Swing er in uw huis uitziet. U kunt hiervoor gratis bellen naar of uw gegevens invoeren op Op deze website kunt u ook onze uitgebreide brochure en een prijsindicatie opvragen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 23