De vakantieservice van de PZC Ontwerpbesluit Wet Bescherming Antarctica TWEAKERS .NET/REVIEWS GEPLAATST ZODAT JE LEKKER EERLIJK GEÏNFORMEERD BENT LEESHETOPtweakers Hans Klok's House of Horror in Carré Geef snel uw vakantie door en profiteer van de voordelen: Lees uw krant tijdens uw vakantie digitaal Geen stapel kranten in uw brievenbus bij thuiskomst U kunt uw krant laten bezorgen bij familie, vriend of buur pzc.nl/vakantieservice Het mooiste aanbod voor een avondje uit! 10,- korting per ticket* SPECIAAL VOOR ABONNEES Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat Aanvraag Stef Bokhorst Op 22 maart 2018 heeft de heer Bokhorst een aanvraag om een vergunning op grond van de Wet bescherming Antarctica ingediend voor het verrichten van handelingen in het Antarctisch gebied. De aanvraag betreft het willen uitvoeren van wetenschappelijk onderzoek in het Antarctisch gebied, waarbij de effecten van klimaatverandering en invasieve soorten wordt onderzocht. Hierbij zullen organismen en grond worden verzameld. Daarnaast wordt het onderzoek van 2014 voortgezet waarbij proefvakken worden gecreëerd en bemest. Het geplande werk is in samenwerking met de British Antarctic Survey die zorgt voor accommodatie, transport en ondersteuning van het onderzoek. De vergunning wordt aangevraagd voorde periode 1 november 2018 tot en met 30 maart 2019. Aanvraag Oceanwide Expeditions Op 26 februari 2018 heeft Oceanwide Expeditions B.V. een aanvraag om een vergunning op grond van de Wet bescherming Antarctica ingediend voor het verrichten van handelingen in het Antarctisch gebiedDe aangevraagde activiteit bestaat uit het ondernemen van in totaal 23 commerciële toeristische reizen met de schepen 'MS Ortelius' en 'MS Plancius' naar het Antarctisch gebied, waaronder de Antarctische Peninsula en de Weddell Sea. Tijdens de expedities zullen verscheidene landingen worden gemaakt, waarbij Speciaal Beheerde Gebieden zullen worden bezocht, historische locaties als ook enkele stations. De vergunning wordt aangevraagd voor de periode 1 november 2018 tot en met 31 maart 2019. Ontwerpbesluit De Staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat en de Minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit zijn voornemens de activiteiten onder voorwaarden toe te staan. Zij hebben hiertoe op 16 juli 2018 de ontwerpbesluiten voor de vergunning genomen. Zienswijzen indienen Een ieder kan zienswijzen indienen tegen de ontwerpbesluiten van de vergunningen. De ontwerpbesluiten van de vergunningen liggen ter inzage van 17 juli 2018 tot en met 28 augustus 2018 op het kantoor van Rijkswaterstaat Zee en Delta, Lange Kleiweg 34 te Rijswijk (Z.H.). U kunt van 17 juli 2018 tot en met 28 augustus 2018 een zienswijze op de ontwerp besluiten indienen. U dient uw zienswijze per post te versturen naar Rijkswaterstaat Zee Delta, afdeling Vergunningverlening, Postbus 2232, 3500 GE Utrecht. Water. Wegen. Werken. Rijkswaterstaat. Met zijn meest succesvolle en alom bejubelde illusieshow "House of Horror" geeft Hans Klok nu vanaf 15 augustus zijn afscheidsvoorstellingen van dit programma in Carré, gevolgd door een korte tournee door Nederland. Dan gaan definitief de deuren dicht voor het spookachtige spectaculaire House of Horror. Door het AD tot "Hans' meest enerverende show" genoemd! Te zien van 15 t/m 31 augustus in KoninklijkTheater Carré Ga naar pzc.nl/hansklok

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 14