ARDUIN V™, Doe je tegoed aan een luie Voor Stichting Lentekind in directeur-bestuurder mentekind •H&co Raad van Toezicht 1 Trafalgar Square, in het centrum van Londen, puilde uit met tien duizenden demonstranten tegen de Amerikaanse president. Ook oppositieleider Jeremy Corbyn liep mee in de demonstratie tegen de leider van (nog steeds) Enge- lands grootste bondgenoot. Corbyn uitte heftige kritiek op een interview met Trump in ta bloid The Sm. Daarin veegt de Amerikaanse president de vloer aan met het brexit-beleid van de Britse premier Theresa May en suggereert hij dat de eerder deze week opgestapte minister Boris Johnson een goede premier zou zijn. Corbyn: „Het is erg raar om op bezoek te komen en dan te zeggen dat je iemand die net ont slag heeft genomen graag als Mays opvolger zou zien." Trump zelf ontmoette gisteren eerst koningin Elizabeth en gaf 's middags een persconferentie met May. Daarin kwam hij gro tendeels terug op zijn woorden. Hij noemde May een 'geweldige vrouw, die fantastisch werk doet'. Ze keek erbij alsof ze een roze eenhoorn door Hyde Park zag banjeren. Trump reist na een kort verblijf op zijn privé-golfdomein in Schotland naar Helsinki, waar hij Poetin ontmoet.P12 Ruben Hein:'lk vroeg me af of mensen die ik bewonderde het wel oké vonden wat ik deed' Nieuwsmedia Plastic verpakkingen, lege drankflessen, peuken en soms een verdwaalde schoen. Het verdwijnt allemaal in de 'veegmachine' van Wim Houmes. In alle vroegte trekt hij er op uit om de Veerse stranden brandschoon te maken, allemaal ten behoeve van de badgast. •ZEELAND 2 II CS delta.nl/zomeractie >"V CORSTEN^CORSTEN Middelburg zoekt Corsten Corsten een Voor meer informatie zie www.corstencorsten.nl CORSTENOCCORSTEN Voor Arduin in Middelburg zoekt Corsten Corsten twee leden Voor meer informatie zie www.corstencorsten.nl voor mensen door mensen Voor meer Tournieuws zie pagina 26 en pzc.nl/tourdefrance ZEVENDEETAPPE Dylan Groenewegen 5.43.42 2- Fernando Gaviria +zt 3. Peter Sagan +zt ALGEMEEN KLASSEMENT 1. Greg Van Avermaet 28.19.25 2. Geraint Thomas +0.06 3. Tejay van Garderen +0.08 18. Bauke Mollema +1.21 Trump zorgt voor veel ophef De rondreis van de Ameri kaanse president Trump door Europa neemt steeds surrea listischer vormen aan. Tiendui zenden Britten protesteerden gisteren in Londen tegen de leider van hun grootste bond genoot. Trump zelf noemde een interview met hem in het Britse tabloid The Sun 'fake news'. Cyril Rosman Londen/ Rotterdam ft Vooral 's middags zonnig pzc.nl Ook voor het laatste regionale nieuws Jaargang 260 De PZC is onderdeel van: Prijs €3,35 Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 8 7 116 8 1 5 5 5 5 4 7 per maand Kies voor 9 maanden gratis extra kinderzenders Bij Alles-in-1 Premium eerste 4 maanden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 1