13 Theo Jacobus Leenknegt KIosïmcl Harmina m der Vliet OVERLEDEN An de Jonge DANKBETUIGING M Zacht en kalm is rustig ingeslapen mijn goede man en mijn vader Hontenisse, 29 oktober 1939 - Goes, 11 juli 2018 Goes: Ria Leenknegt-de Coninck Utrecht: Marino Leenknegt De Spinne 61, 4463 CZ Goes De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 14 juli om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 9.15-9.45 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen en condoleren. Met dankbaarheid noemen we de goede verzorging die Theo in 'Ter Valckete Goes heeft ontvangen. Klazien Wilnis, 26 november 1921 Toen deed de mens zijn ogen open en de dag begon als was het de eerste. Het was de laatste... Omer Gielliet (Eindeloos) Precies zoals zij wilde is in alle rust een einde gekomen aan het leven van onze moeder en tante Breskens, 10 juli 2018 We zullen haar missen, maar zo is het goed. Deventer: Ria Kinderen en kleinkinderen Westkapelle: Hans Neven en Nichten Correspondentieadres Hanneke Verburg Veenenburg 33 2804 WV Gouda De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 17 juli om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde vader, groot- en overgrootvader OHANNESDE JONGE AN - weduwnaar van Catharina Maria de Jonge - Vermue 's-Heerenhoek, 4 mei 1924 - f Goes, 10 juli 2018 Oprichter van machinefabriek J. de Jonge (Amac) Ridder in de Orde van Oranje - Nassau 's-Heerenhoek: Adrie (in liefdevolle herinnering) Heinkenszand: Albert en Jacqueline (in liefdevolle herinnering) Marlies en Chiel, Jessy Albertine Dave en Marjan, Lisa Marie, Jackv Eversdijk: Marleen en Jaap Alexandra Dominique en Steffan, Nola Marjolein en Pelo, Liam Heinkenszand: José Josje Heinkenszand: Ceciel en Eric Isabel Liselotte Werrilaan 10, 4453 CC 's-Heerenhoek. Vrijdag 13 juli is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaart centrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 17 juli om 14.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid voor condoleance en samenzijn in Restaurant Land- lust, Landlustweg 1 te Nieuwdorp, hiervoor bent u van harte uitgenodigd. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen, ln het bijzonder ook de oud collega's van machinefabriek J. de Jonge (Amac) van harte uitgenodigd. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze jachtvriend Door zijn passie voor de jacht, bleef Jan altijd aan onze club verbonden. Zijn verhalen en anekdotes, die na de jacht ter tafel kwamen, zullen voor altijd in onze gedachten blijven. Wij wensen de familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leden Jagersvereniging 'Hoedekenskerke' Eddy Hulshout vrijdag 13 juli 2018 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn levenspartner zeggen wij u hartelijk dank. Kloosterzande, juli 2018 José Mannaert en kinderen COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45