Bereik lokaal jouw doelgroep voor slechts 99 euro per maand Dagtocht Rotterdam, een unieke rondvaart vanuit Drimmelen door de Rotterdamse havens en Nationaal Park de Biesbosch. O O indebuurt.nl/adverteren www.zilvermeeuw.nl/dagtochtrotterdam Volwassenen 43,00 p.p. Volwassenen 38,00 p.p. Rondvaartbedrijff Zilvermeeuw De beste indruk van het Rotterdams havengebied ervaart u natuurlijk vanaf het water. Aan boord van een van de Zilvermeeuw schepen kunt u optimaal genieten van de vaart. Om 09.30 uur worden de trossen losgegooid en begint een echte reis over het water, terwijl u geniet van koffie met appeltaart. Deze dagtocht gaat dwars door de Biesbosch richting Rotterdam via Merwede, Noord en Nieuwe Maas. Om plm. 12.30 uur wordt een uitgebreide lunch in buffetvorm geserveerd, en 's middags een kleine snack. Na een afwisselende terugvaart wordt om plm. 18.00 uur in de thuishaven Drimmelen afgemeerd. Samenstelling lunch: Soep, vijf broodsoorten, krentenbrood, cake, kruidkoek, vier soorten vleesbeleg, vier soorten kaas, paté, warme snack, huzarensalade, kip/ kerriesalade en eiersalade, zoet beleg met tijdens de lunch koffie, thee of melk onbeperkt. Reserveren Telefoon 0162-682609 o.v.v. abonneevoordeel of via Datums 15 juli, 24 juli, 2 augustus, 5 augustus, 7 augustus, 14 augustus en 21 augustus Betaling: op de dag zelf contant of pinnen bij de kassa voordat u aan boord gaat. Afvaartadres: Biesboschweg 2, 4924 BB Drimmelen Tarieven Voordeel prijs 2!L V£R»£c in de buurt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 12