COLOFON Familieberichten Lenie Meeusen-Dieleman 15 Prudentia Maria Verhagen-Steij aert Prudence Leo Termorshuizen OVERLEDEN William Allonsius Wim IWim, George Meeusen Richard Joseph Marie Verhagen Wim Allonsius pzc.nl/familieberichten Daisy Florian Café 'f Gemeentehuis donderdag 12 juli 2018 M De strijd heb je nimmer opgegeven zelfs toen het einde werd verwacht. Je bleef geloven in leven, vol liefde, zorg en levenskracht. We hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve papa en trotse opa en mijn schoonzoon echtgenoot van Wilhelmina Debora de Pooter Westdorpe, 26-04-1945 t Terneuzen, 10-07-2018 Wilma Allonsius-de Pooter Daisyen Florian - Faybe William en Veronique Bora de Pooter-Schroevers Dorpsplein 5 4574 RD Zuiddorpe Dinsdag 17 juli is er vanaf 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in de H. Maria Hemelvaartkerkaan het Dorpsplein te Zuiddorpe, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt in de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. I.p.v. bloemen graag een gift aan KWFkankerbestrijding (collectebussen staan in de kerk). Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Onze broer en levensgenieter is niet meer. we zullen je erg missen. Sas van GentVivian en Robert HulstLilian en George t Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Leo heeft ruim 25 jaar bij Elopak gewerkt en was werkzaam als Productspecialist in de buitendienst van onze afdeling Service. Wij herinneren hem als een heel fijne en betrokken collega, met een groot Elopak-hart. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en personeel Elopak b.v. Terneuzen Enige Algemene kennisgeving Bedroefd delen wij u mede dat na een lang en goed leven is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van 30- 11 - 1927 1 07 -07-2018 Axel Axel Sas van Gent: Ria en Peter Snelders-Meeusen Klein en achterkleinkinderen Het afscheid, waarna crematie, heeft volgens haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het zorgteam van De Weistede en Drs. Van Mackelenbergh. Als ik er niet meer ben weet dan, iedereen die ik ken dat ik van jullie hield, alle dagen van mijn leven. Dat heeft mij de kracht gegeven om door te gaan, tot God mij riep. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat tot ons verdriet van ons is heengegaan onze lieve ma, zus, schoonzus en tante weduwe van Zij overleed op 9 juli 2018 in de leeftijd van 87 jaar. Axel: Lucien en Tim Familie Steijaert Familie Verhagen Correspondentieadres: Handelstraat 32, 4571 XC Axel U kunt afscheid nemen van Prudence in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 13 juli van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 14 juli om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar dr. Heijens en alle mede werkers van huisje 63 van 'de Blaauwe Hoeve' voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Hij had het leven zo lief. De wil was er nog, de kracht niet meer. We nemen afscheid van onze zwager en oom TilburgMattieen Henk Zaamslag Wim en Hermien KloosterzandeCees en Sandra Zaamslag Debbra en Cor Neven en nichten We zullen hem missen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m Wegens het overlijden van Wim zijn wij gesloten opdinsdag 17 juli (0115) 60 86 48

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42