krantenbezorgen.nl Verken de Biesbosch i m ook voor de vakantieperiode Wereldhavendagen minicruise Ga voor info en aanmelden naar: Prima verdienste per 4 weken 's Ochtends 1 tot 1,5 uur bezorgen van ma t/m zat minder dagen is bespreekbaar Gratis de krant lezen Minimumleeftijd 15 jaar Boek vóór 22 juli op Kras.nl/LR50686 -Vt\: Exclusieve lezersreis BELEEF HET ZELF! Bekijk alle uitjes op bndestem.nl/zomeruitjes p&o^< Golden Tulip Hotel Zevenbergen**** Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR50686 of bel 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR50686 /f§5 Prijzen zijn vanafprijzen per persoon o.b.v. 2 personen. Op de website staat vermeld wat niet is inbegrepen. Verblijf in het groene hart van West-Brabant en ontdek de prachtige natuur. Genietend van de zomerzon, vaart u door de Biesbosch. Langs wilgenbossen, eilanden en weilanden vol planten. Na een dag buiten, komt u tot rust in het comfortabele hotel. Inbegrepen: verblijf in Golden Tulip Hotel Zevenbergen inclusief ontbijtbuffet. Speciaal voor onze lezers: Rondvaart door de Biesbosch (ca. 2 uur) Vertrek: juli t/m 1 september 2018 Lezersprijs 2 dagen vanaf 59,- 3 dagen vanaf 95,- Overnacht in het stijlvolle Hotel Zevenbergen en laat u iedere ochtend verrassen door een uitgebreid ontbijtbuff et. Zo kunt u met een gevulde maag aan boord van de rondvaartboot. Na 2 uur nog niet uitgekeken in Nationaal Park de Biesbosch? Trek eropuit voor heerlijke wandel- en fietstochten. Op zoek naar wat meer reuring? Vanuit dit pittoreske dorp bent u binnen ca. 30 minuten rijden in het bruisende Breda of moderne Rotterdam. 2 dagen nü vanaf 59 Met 2 uur durende rondvaart! Comfortabel verblijf inclusief ontbijtbuffet Perfecte combinatie van rust en gezellige drukte Rn laar tal j.Sahtf Voor het eerst dit jaar is het mogelijk om de shows van Rescue Vlissingen mee te beleven vanaf het water van de Westerschelde voor de Boulevard van Vlissingen. Rederij Deninck vaart vanaf de Koopmanshaven in Vlissingen, onderaan het standbeeld van Michiel de Ruyter, de Westerschelde op om u tussen en onder de shows op het water en in de lucht mee te laten genieten van het grootste hulpverlenings spektakel in Nederland. Net als bij de voorgaande edities zullen blus- en andere speciale vaartuigen, meerdere helikopters en vliegshows onderdeel vormen van het evenement. U vaart op het water te midden van deze acties. Speciaal arrangement Retour overvaart Terneuzen - Vlissingen: €29,99 Rondvaart vanuit Vlissingen naar het Badstrand: €19,99 (3 verschillende opstaptijden) Boek snel! DeStem Een jaarlijks maritiem evenement waar honderdduizenden bezoekers op af komen. Maak zelf kennis met de energieke haven, kom aan boord voor een kijkje op het schip en vaar mee naar het centrum van Rotterdam. Een geweldig 'dagje uit'voor jong en oud! Aan boord is er ook van alles te doen. Doe je inkopen in de shops, neem een bakje koffie met appeltaart, ga heerlijk lunchen en geniet van live muziek onder het genot van een lekker drankje. Er zijn tevens diverse hutten opengesteld ter bezichtiging, je kunt heerlijk ronddolen over het schip en vanaf het helicopterdek heb je het beste uitzicht van de wereld over de Rotterdamse haven. Van59r-VOOr 49,- FERRIES Ga naar bndestem.nl/havendagen Tickets zijn geldig op sof 9 september 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26