Vlieg-busreis Schotland effeweg.nl 8 'Sem wilde per se een mooi tasje uit Milaan voor zijn vriendin. Zó lief' 'Op Bali kun je heel mooi duiken, ik hoop op veel maanvissen' Ouders belonen hun kinderen steeds jonger met een stedentrip. Klaar met de basis school? Zitje op je 12de zomaar in Milaan. Of zelfs op Bali. STEDENTRIP NA BASISSCHOOL Ze vlogen er afgelo- Patricia Mudde (41) en zoon Sem (13) Met drie keer in de week voet baltraining, huiswerk, een vriendin netje, krantenwijk en een lichte Playstationverslaving houdt Sem niet zoveel tijd over voor leuke din gen met mams. Maar afgelopen mei vakantie kwam het er eindelijk van. Moeder en zoon uit Krimpen aan den IJssel vlogen een weekend naar Milaan, waar Sem als afzwaaiende basisschool leerling het programma mocht uitstip pelen. De eerste stop lag voor de hand: San Siro, het stadion van voetbalclub AC Milan. „Daar zat hij een poosje op de tribune. Hij zei niks, keek alleen. Hij was zo onder de indruk", vertelt Patricia, die zich een muisarm klikte aan foto's. Het keepersshirt dat ze voor hem kocht, hield hij de rest van de va kantie aan. In de luxe winkelstraten voor de rich andfamous zette de blonde Sem in zijn AC Milan-shirt het personeel flink aan het werk. Hij had zijn zinnen gezet op een tasje voor zijn vriendin, maar bleek een kritische klant. Met een beetje hulp van zijn moeder stuurde hij een medewerker naar het magazijn - „Do you have more" - die met een sta pel tasjes terugkeerde. Het werd een echte 'Valentino' van 50 euro. „Zijn spaargeld lag eigenlijk apart voor een seizoenkaart van Excelsior, maar hij wilde het zo graag voor haar kopen. Heel lief!" Het leukste vond Patricia misschien wel het kletsen op een zonnig terras. Over het vmbo waar Sem na de zomer begint, de liefde en zijn eerste biertje waar hij nog even op moet wachten. „Je hebt heel andere gesprekken als je samen op pad bent. Ik kan het iedere ouder aanbevelen." 8 DAAGSE REIS REIS vd WEEK KORTING P.P Effeweg.nl of bel 088 -10 30 800 woensdag 11 juli 2018 Vlieg snel, comfortabel en relaxed naar Schotland, waar onze eigen Effeweg.nl chauffeur en touringcar u opwacht en meeneemt op reis door het land van de kilts, whiskg en doe delzak. Torenhoge bergen, prachtige lochs, groene wouden en ellenlange gouden stran den, de Schotse landschappen zijn werkelijk adembenemend. U ziet de ongerepte natuur van de hooglanden, glinsterende meren, hoofdstad Edinburgh en u kunt een fantastische treinreis maken met de Uacobite Steam Train. 'Kies maar: Bali, Milaan... maar geen Lelystad' VERTREKDATA EN PRI3ZEN 5 september€69Öj- €649,- 12 september€S9tJf- €649,- 19 september€6?9f- €629,- PROGRAMMA Dagl Amsterdam - GLasgow Dag 2 Pitlochry, Blair Castle, Oueens View en Loch Tummel Dag 3 Edinburgh Dag 4 Glen Shee, BaLmoral Castle en Whisky-trail Dag 5 Loch Lomond en Trossachs Nationaal Park Dag 6 Glen Coe en stoomtrein 'Jacobite Steam Train' Dag 7 Vrije dag of dagtocht Isle of Muil - Hebriden Dag 8 Glasgow - Amsterdam INBEGREPEN Vlucht Amsterdam - Glasgow v.v. met Easyjet 20 kg ruim- en 10 kg handbagage 7 hotelovernachtingen 7 maal ontbijt en diner Effeweg.nl chauffeur/reisleider ter plaatse Effeweg.nl touringcar ter plaatse Suzanne Docter (43) en Sophie (12): „Ik wil wel naar Lelystad", zei Sophie na lang peinzen. Het meisje had een stedentrip ca deau gekregen van haar moeder en mocht zelf de bestemming kiezen. „Lelystad?" reageerde moeder Suzanne vol afschuw. „Ik ga liever gewoon dood. De groe ten!" Dochterlief mocht iets bre der denken. Het werd een mid- Hanneke van Houwelingen J M Fouten voorbehouden. Excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Korting geldig op nieuwe boekingen gemaakt van 11-07-2018 t/m 18-07-2018. Niet geldig i.c.m. andere acties.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 8