12 II Izak de Wee Rinus Noorland Adrie Bazen Het is tijd, ik moet nu gaan. Ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar mij uit in de regenboog hoog in de lucht. Als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is. Kijk dan naar mij uit en hou van mij, zoals ik van jullie heb gehouden. Omringd door haar geliefden is, na een leven gekenmerkt door eenvoud, zorgzaamheid en liefde, thuis overleden partner van Adam Pruissen Sint Maartensdijk, 11 mei 1934 Wolphaartsdijk, 8 juli 2018 Adam Johanna Puck en Rafic Jonas Jac en Bapke Sanne en Stefan, Finn, Ravi Amélie Ad en Ageeth Esmee Owen Gardenierhof 8, 4471 CM Wolphaartsdijk U kunt afscheid nemen van Adrie in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Kandtweg 2 te Goes, op donderdag 12 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 13 juli om 10.30 uur in de parochiekerk Nicolauskerk Wolphaartsdijk, Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk, waarna de crematieplechtigheid volgt in besloten kring. Indien u geen kaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Frank Waterman Frank Waterman Wl<11£4w \nMzL K&rk[r0v~rfr Wuw Wim van Kerkvoort "X Rinus Noorland Piet Maljaars woensdag 11 juli 2018 PM Als er tranen zijn, wanneer het moeilijk is, weet dat wij er voor jullie zijn. Vader van onze lieve vrienden Steffan Frances Wij wensen Corine, Steffan, Frances Charelle veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Marrit Lisette Sebastian Jeffrey Mark Rik Ube Meeka Jolien Jerry Janick Siebe Chris Gila Stefan Marjolein Janine Vito Donny Samantha Wessel Kenny Davina Melany Levi Mathiano Niels Rob Sandra Sjoerd Adriaan Nathalie Stephan Wij kregen het verdrietige bericht dat onze stuwende kracht achter het reimerswaals voetbal is overleden. We zullen zijn grote inzet gaan missen. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Begeleiding en spelers Reimerswaalse voetbal Selecties. Altijd samen, nooit alleen Samen onafscheidelijk, altijd één! Bedroefd laten wij u weten, dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze optimistische (schoon)vader en trotse opa Groede, 22 december 1938 Domburg, 9 juli 2018 Sarie van Kerkvoort-Bril Frank en Ellen Esmay, Diëgo Ron en Miranda Serooskerke, 9 juli 2018 U bent uitgenodigd om met ons Wim te herdenken en afscheid van hem te nemen op vrijdag 13 juli om 10.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de herdenking is er ruime gelegenheid om ons te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar allen die Wim liefdevol hebben verzorgd. Correspondentieadres: Smidswegje 6, 4353 BG Serooskerke Heden is overleden onze dierbare zwager en oom Zijn lijfspreuk was: "Alles komt goed" Wij zullen hem missen. Wij wensen Sarie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Tanny Bruggeman-Bril Ben Bruggeman (in herinnering) Hans Jongejan Rina van de Vijver-Bril Ad van de Vijver neven, nichten achterneven, achternichten Middelburg, 9 juli 2018 Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van We wensen de familie veel sterkte toe. Oosterscheldemuseum Yerseke bestuur en vrijwilligers Als we je los moeten laten, dan laten we je gaan zoals je was Met een hart vol verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve levenslustige man, onze sterke vader en schoonvader en onze fantastische opa in de leeftijd van 77 jaar Jo Lynda en Cor Jetty en Giovanni Jurgen en Angela Ingrid Annemarie Dirk Kleinkinderen Achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, 7 juli 2018 Rinus is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen na het maken van een afspraak (tel. 06-46426744) De afscheidsdienst van Rinus zal worden gehouden op zaterdag 14 juli om 14.30 uur in crematorium het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes (afslag 35A, Soes-Zuid). Na de dienst is tussen 16.00 en 18.00 uur gelegenheid om met elkaar herinneringen aan Rinus op te halen in de brasserie van het Van der Valk Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Je bent welkom, kom zoals je bent. Correspondentieadres: Lange Achterweg 2 4458 AB 's-Heer Arendskerke Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze geliefde zwager en oom We wensen Jo en de (klein) kinderen veel sterkte toe. Yerseke E.M. Verlare - den Hollander M.J. Verlare Amsterdam J. den Hollander t Nieuwerkerk J. den Hollander J. den Hollander - Dorst Schuddebeurs C. Romijn - den Hollander L.A. Romijn t Oosterland C.J. Braber - den Hollander t M. Braber t Dreischor S.P. van der Velde - den Hollander t L. van der Velde Neven en nichten Na een moeilijke levensavond is overleden in de leeftijd van 79 jaar, onze zwager en oom echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Truus Reinhoudt. Aagtekerke: A.G. Maljaars-Reinhoudt J. Maljaars Oosterend: M.J. Reinhoudt R. Reinhoudt-Dragstra Gorredijk: J.M. Reinhoudt t R. Reinhoudt-Helmhout Tijnje: C.M. van Wijk-Reinhoudt T. van Wijk Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44