9 J? 11 Hans Bostelaar Sam de Koeijer OVERLEDEN Hans Bostelaar Hans Bostelaar 6 Juli 2018 overleed Dries Bruinooge Dries was een trouw "biljart lid" van de ouderen Soos Borssele. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en klein kinderen sterkte toe met dit grote verlies. Namens de ouderen Soos Borssele Frederika (Rie) van Iren - Mersie Maria Carolina Bertha Kooper-Geijs - Ria - Joke Pankow-van Bemden woensdag 11 juli 2018 PM 3 oktober 1935 tg juli 2018 Na een prachtig leven vol met liefde, sport en humor is mijn lieve echtgenoot, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa Hans Bostelaar overleden. Hans was een sportman in hart en nieren en altijd onderweg naar een volgende ontmoeting. Hans hield van het leven, van ons, van mensen en van Middelburg en wij houden van Hans. Bep Bostelaar-Willeboordse René en Brigitte Nick en Naomi, Noah, Santosh, Nalani Jan en Melissa Ben en Ramona Carolina in liefdevolle herinnering Esmeralda en Michel Nonna Maud De herdenkingsplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 14 juli om 10.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijkte Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis bent u welkom in de koffiekamer van de begraafplaats om de familie te condoleren. 't Zanddorp 62, 4335 AK Middelburg De vader van onze lieve vriendin Esmeralda is overleden Wij wensen Bep, Esmeralda, Michel, Nonna, Maud en familie veel sterkte toe. Jullie vrienden: Annemarie, Liesbeth, Joan, Anja, Benno, Marieke, Peter, Mayke, René, Smadar, Eric, Suzanne, Judith, Tony, Yvoli, Erik-Jan, Annemieke, Frédérique, Marten, Ellen, Esterhella, Lenno, Marnel, Arjen, Jeannette, Erik, Els, Rinus, Ilse, Bart, Melissa, Natasja, Frank Met veel verdriet nemen wij afscheid van We zullen zijn bezoekjes, een helpende hand en gezelligheid missen. Wij wensen Bep, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Namens de medewerkers van Koole Sport: Floris-Jan en Edith, Mauricio, Joanne, Marianne, Karin, Sico, Giorgio, Erwin, Jan, Fabio, Jasper en Tim Ons bereikte het droevige bericht dat kort na het overlijden van zijn zoon, onze oud-medewerker is overleden. Vanaf 1970 tot 1998 was hij werkzaam als bouwkundig medewerker bij de gemeente Borsele. Daarvoor werkte hij bij de gemeente 's-Gravenpolder. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele. G.M. Dijksterhuis, F.A. Traas, burgemeester wnd secretaris Verdrietig, maar heel erg dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van onze lieve mama en omie weduwe van Flip van Iren 23 mei 1922 t 9 juli 2018 Jouw warmte, liefde en zorgzaamheid zullen we nooit vergeten. Marion Walter en Marieke Sophie Jeroen Ronald Carolien en Ben Loes Roos Tessa Correspondentieadres Wagenaarstraat 30 4351 BC Veere Donderdag 12 juli en vrijdag 13 juli bent u tussen 19:00 en 20:00 uur van harte welkom om afscheid te nemen van Rie in haar huis aan de Wagenaarstraat te Veere. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Veere. Net als Papa een rots En zeker net zo trots Een lieve vrouw in het leven Die werkelijk alles heeft gegeven... Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 31 mei 2012 weduwe van Cor Kooper 's-Heer Abtskerke 19 juli 1945 t Vlissingen 9 juli 2018 Eric en Marina Sverre, Silvan, Danique, Mitchell Michel Susanne, Jayliano, Xaviano Correspondentieadres: Lunenburg 60 4385 EP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op 16 juli van 10:30 tot 11:00 uur in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Om 12:00 uur vindt de crematieplechtigheid plaats in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten wij u graag in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig en met respect voor haar oprechtheid en eigenzinnigheid hebben wij kennis moeten nemen van het overlijden van onze schoonzus en tante In de leeftijd van 70 jaar Echtgenote van Wim Pankow Familie Pankow: Zwagers, schoonzussen, neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43