25 Salomon Comelis de Koeijer Sam de Koeijer Frank Waterman Raphaël Camiel Winne m OVERLEDEN Als de Here het huis niet bouwt tevergeefs zwoegen de bouwlieden daaraan. Psalm 127 Met veel verdriet geven wij u kennis dat na een mooi leven en grote maatschappelijke betrokkenheid, slechts vijf dagen na het overlijden van Bas, nu ook is overleden mijn dierbare man, onze altijd behulpzame vader en lieve opa 's-Heer Arendskerke, 20 juni 1936 - Goes, 7 juli 2018 echtgenoot van Maria Pietemella de Koeijer - Walraven Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 's-Gravenpolder: Mia de Koeijer-Walraven 's-Gravenpolder: Sandra en Bram Hage-de Koeijer Sara en Sofie Seattle (US): Angelique en Romana Hage Hilversum: Jacco en Sylvia de Koeiier-van Limbeek Cato In liefdevolle herinnering: Bas de Koeijer Populierestraat 42, 4431 CK 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 13 juli om 14.00 uur in de Maartenskerk, Bosseweide 1 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er in de tuin aan de 's-Gravenstraat 44 te 's-Gravenpolder gelegenheid om elkaar te ontmoeten en samen te zijn tot 17.00 uur. Slechts enkele dagen na het heengaan van zijn zoon Bas, moeten wij nu afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Corry en Rinus Karelse-Walraven Lies en Imré (in herinnering) van der Maas-Walraven Ko en Christien Walraven-de Voogd Jan en Trudi Walraven-Wirtz Elly en Dick Greveling-Walraven Neven en nichten Lieve Sam je blijft in onze gedachten. Wij wensen Mia, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. 's Gravenpolder 7 juli 2018 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Tine de Voogd - Vos Krabbendijke Oost-Souburg Linschoten Klundert Aagtekerke Anna Vos - de Graaf Jaap en Bep Vos - Geertse Kees Vos Johan en Dora Vos - van Belzen Piet Vos en Riet Willemse Neven en nichten Met ontsteltenis vernamen wij het overlijden van Frank was ruim 35 jaar lid van onze vereniging en maakte meer dan 20 jaar deel uit van het bestuur. Bijna al die jaren als wedstrijdsecretaris, maar daarnaast meer en meer de grote motor achter de club. Wij herinneren Frank als een enorm betrokken, gedreven en sociaal clubman. Altijd zagen we Frank bij de dub, altijd bezig met het vinden van nieuwe sponsors, nieuwe spelers, regelen van wedstrijden en de laatste jaren ook nog eens een drijvende kracht bij de jeugd. Tot de laatste weken was hij nog met de club bezig. Hij regelde zelfs vanuit zijn ziekbed nog een beker voor het laatste vriendentoernooi. Hij vertelde nog dat hij zo genoot wanneer de mensen het op de club naar hun zin hadden. Daar deed hij het allemaal voor. Voor zijn jarenlange inzet en betrokkenheid zijn wij Frank veel dank verschuldigd. Wij zullen hem erg gaan missen. Als mens en als bestuurslid. Wij wensen Corine, Steffan, Frances, Charelle en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur, spelers, vrijwilligers en supporters van de Sportclub Waarde Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild, als veel je wordt ontnomen, je moet toelaten dat een ander je verzorgt, dan is leven niet meer leven, dan komt de tijd dat je verlangt naar rust. Bedroefd, maar toch dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, gesterkt door het Sacrament der Zieken, na een liefdevolle verzorging op de verpleegafdeling van "De Redoute", van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader, opa, broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Rosa Celina Levina Thomas 04-08 - 1930 Sas van Gent Sas van Gent: Temeuzen: Temeuzen: |07-07-2018 Sas van Gent Rosa Winne-Thomas Thea en Jan Souwen-Winne Stefanie en Amoud, Elise Mark Winne t Truus en Henk Vos-Scheele Rachelle en Remco, Timo Lars Sas van Gent: Ronny en Nelly Winne-van de Walle Familie Winne Familie Thomas Sas van Gent, 8 juli 2018. Vierambachtenstraat 62, 4551 HB De afscheidsplechtigheid, zal plaatsvinden op vrijdag 13 juli om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden. COLOFÖH E-ivii-. i" cz-, "ic-dc^.vv(. Inrtranct: vwwy.G" Ter trtö-OItfd ïd maandag 9 juli 2018 5LUITTDDEN i - -tjac j-ï -q 1 tiö>j Ose 1 -Kwin cïij ■.cc pijt I.iOOJ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25