24 Fred Spuesens OVERLEDEN Huib de Haas Albert Jan IJdens Annie Juliana Blaeke - Quataert Jeanine van Royen-de Bart 6 juli 2018 Jeanine van Royen-de Bart Soms liggen momenten van uitzinnig geluk en intens verdriet heel dicht bij elkaar Met grote verslagenheid delen wij u mede dat volkomen onverwacht is overleden mijn lieve man, onze trotse (schoon)vader en opa echtgenoot van Jet Spuesens-Goethals 10-06- 1948 Terneuzen Terneuzen: 106-07-2018 Giessenlanden Jet Spuesens-Goethals Bergen op Zoom: Daniëlle en Mare Sander en Alicia Anouk en Lennart Jabbeke (B): Amsterdam: Wijchen: Tamara en Gianni Sylvana Yvessa Matteo Franklin en Marie Martin en Debbie Rowan Terneuzen, 7 juli 2018. Stuvesande 392,4532 MK De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 12 juli om 11.30 uur in het crematorium te Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Fred ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u woensdag 11 juli om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. maandag 9 juli 2018 W Ze heeft ons overgoten met zorgzaamheid en liefde. Dank je wel hiervoor! Erg verdrietig maar dankbaar voor wat ze voor iedereen heeft betekend, delen wij u mede dat onverwacht is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, mijn (schoon)moedertje en onze lieve oma Echtgenote van Arsène Blaeke in de leeftijd van 85 jaar. Kloosterzande: Arsène Blaeke Kloosterzande: Godfried en Diana Blaeke - van Kerckhoven Marijn en Tara Renske Kloosterzande, 6 juli 2018 Correspondentieadres: Karei Doormanstraat 7, 4587 EH Kloosterzande Annie is in "de Koestering", Groenendijk 51, te Kloosterzande. U bent welkom op dinsdag 10 juli tussen 19.00-20.00 uur. De uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 11 juli om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40, te Kloosterzande. Aansluitend is er mogelijkheid tot afscheid nemen in de kerk. Na afloop bent u welkom voor condoleance en samenzijn bij "In den Waes" tegenover de kerk. Annie wordt gecremeerd en daarna komt ze snel weer terug naar huis. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen, dat onze bas trombonist en bestuurslid in de leeftijd van 60 jaar, op woensdag 4 juli is overleden. Hoewel wij van zijn ziekte op de hoogte waren, kwam zijn overlijden voor ons totaal onverwachts. Tot op onze laatste repetitie was hij nog aanwezig. Wij wensen zijn familie alle Kracht en Sterkte toe. Bestuur en leden Chr. Drumfanfare Hosanna Axel Enige en algemene kennisgeving. Maar ook de uitnodiging tot vrolijke, feestelijke bijwoning van de afscheidsbijeenkomst van onze broer, zwager en oom Scheveningen 26 mei 1932 Officier in de Orde van Oranje Nassau Kloosterzande 7 juli 2018 Hij was, onder veel meer: Adjunct-hoofdredacteur Sijthoff Pers Dagbladgroep. Bestuurslid /secretaris Nederlands Genootschap van Hoofdredacteuren. Kaderlid Ned. v. Journalisten voor CAO 's Dagblad en Pensioen. Oprichter, (oud-)voorzitter overleggroep politie-pers-justitie Den Haag. Mede - oprichter secretaris Matthaus Passion te Hulst. Mede - oprichter bestuurslid Alg. Pensioenfonds Wegener. Zuster, zwager, neven en nichten. De afscheids-samenkomst is 12 juli om 2 uur in de Heilige Martinuskerk Groenendijk 40 te Kloosterzande, géén bloemen, wel veel opgewekte toespraken. Ruim parkeren. Daarna is de vrolijk bedoelde nadronk in Hotel Van Leuven aan het nabijgelegen Hof te Zandeplein in Kloosterzande. De crematie is daarna in besloten kring. Correspondentieadres: Ir. Mathilde Schipperheijn e-mail: ijdens@icloud.com De Vlouw 58 2611 EZ Delft Vol bewondering voor de wijze waarop zij het onver mijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, hebben wij los moeten laten mijn allerliefste vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van John van Royen in de leeftijd van 64 jaar. John van Royen Stefan en Jenny Arne, Sanne, Teun Chris en Jamie Tijl, Isis Michiel de Ruijtersingel 100 4535 AZ Terneuzen Vrijdag 13 juli is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid van Jeanine te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren. Ook als u geen kaart heeft ontvangen, bent u welkom. Vol bewondering, openheid en haar dapperheid, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante NieuwvlietCorrie en Kees Cornelis-de Bart Breskens Mieke en Rob Roy-de Bart Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24