Dwalen door schemerdonker Blijdorp ZOOmeravonden in Diergaarde Blijdorp Gaat een giraffe vroeg naar bed? En hoe slaapt een vis? Of een gorilla? Lezers kunnen het zelf komen bekijken op 19 en 27 juli tijdens de speciale Blijdorp ZOOmeravonden in de Rotterdamse Diergaarde. Donderdag 19 en vrijdag 27 juli 895 per ticket! Ga naar pzc.nl/blijdorp Ga naar pzc.nl/zomeruitjes Commerciële bijlage Verkoopperiode: 4 juli t/m 26 augustus 2018 Op normale dierentuindagen sluiten de hekken van Blijdorp om 18.00 uur. Hoog tijd om de boel op te ruimen, verblijven af te sluiten en de dieren voor te bereiden op de nacht. Behalve op de ZOOmeravonden die Blijdorp een aantal keer per jaar organiseert. Dan blijven de poorten open tot 22.00 uur en zijn er allerlei extra activiteiten. „Zo'n ZOOmeravond is heel speciaal, de sfeer is anders. Dat ervaart het publiek ook zo", weet Janneke Akkermans van Diergaarde Blijdorp. Naast het bezoeken van de dierentuin in het schemerdonker is er nog veel meer te beleven. Neem alleen al het Chili Grill Plein naast vlinderparadijs Amazonica waar een echte festivalsfeer hangt met een barbecue, goede-koffietruck en een bar waar je kunt genieten van lokale biertjes van Brouwerij Noordt, maar ook van het speciaal ontwikkelde Blijdorp-bier. En slimme speurders vermaken zich deze avond zeker met de speurtocht. Kijk zeker ook even binnen bij Amazonica waar duizenden kleurige Zuid-Amerikaanse vlinders rondfladderen en tropische beplanting en heerlijk geurende bloemen bloeien. Tijdens de avondopenstelling krijgt het publiek ook diverse kijkjes achter de schermen. Dat geeft weer een heel ander beeld van de dierentuin, zegt Janneke Akkermans. „Dat is zo bijzonder om te zien. We hebben nu het plan om de waterfilterinstallatie van het zeeleeuwenbassin open te stellen en de hooiloods van Taman Indah, het gebouw waar je ook de olifanten en Indische neushoorns kunt bewonderen. Hier ligt het voedsel van deze bewoners opgeslagen. Super leuk om op plekken te komen waar normaal gesproken alleen de verzorgers van deze dieren mogen komen." Wie wil deelnemen aan de ZOOmeravond kan voor €8,95 een kaartje bestellen. Let op, er is slechts een beperkt aantal kaartjes beschikbaar, dus op=op! Speciaal voor lezers is er een ZOOmeravond in Blijdorp en blijft de diergaarde extra lang open, van 15.00 uur tot 22.00 uur! Een unieke kans om 's avonds de haaien boven je hoofd te zien zwemmen in het overdekte Oceanium, door de Aziatische moerassen te struinen en oog in oog te staan met de tijgers. En kom natuurlijk ook even welterusten zeggen tegen Mara, het zwarte neushoornjong. Tickets zijn geldig op 19 en 27 juli 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 57