Doe een dagje dierentuin Hm DierenPark Amersfoort p Vi kinderfeestje Burgers' Zoo Vogelpark Avifauna voor ll,50 Domein van de Grotten van Han Avonturen boerderij Molenwaard 12,50 voor 8, DierenPark Amersfoort viert feest! >ierehfèrK Lezersaanbiedingen Avifauna Vana^voor 19,90 Mypr Van VOOr 15,75 Ga naar pzc.nl/dierenpark Ameftfbort Bekijk het gehele aanbod op pzc.nl/zomeruitjes 7. Commerciële bijlage Verkoopperiode: 4 juli t/m 26 augustus 2018 Voor een mooie wereldreis hoefje deze zomer de grens niet over. Ga naar de dierentuin en stap in een wereld vol mooie verhalen over bijzondere dieren en hun leefwereld. Bewonder de jonge aanwinsten, geniet van de prachtige flora en fauna en ontmoet een heel bijzondere diersoort: feestvarkens. Je vindt ze in DierenPark Amersfoort, onlangs uitgeroepen tot het meest kindvriendelijke dierenpark van Nederland. De hele zomer viert het Dierenpark zijn 70ste verjaardag met Jellow de gele beer. Er zijn slingers, feestmutsen en een echte feesttent. Daar wordt het grootste kinderfeest van het land gevierd. Bezoek vanaf zaterdag ook De Prairie, die nieuwe plek voor de prairiehondjes. Zie je ze? Hou je ogen goed open, want voor je het weet schieten zij hun holletje weer in. Kinderen kunnen net als de prairiehondjes op ontdekkingstocht in een ondergrondse tunnel, om verderop tussen de bruine knaagdieren tevoorschijn te komen. Bijzondere dieren én planten vind je in Koninklijke Burgers' Zoo. Beroemd is het overdekte tropisch regenwoud Burgers' Bush met de bijzondere Drakenbloedboom-collectie. Er is onlangs zelfs een soort ontdekt die nog onbekend was bij de wetenschappers. Wie nieuwsgierig is naar interessante verhalen over planten en dieren moet zeker mee op tour met de gidsen van Burgers' Zoo. Zij staan erom bekend dat ze vol enthousiasme allerlei wetenswaardigheden vertellen aan het publiek. In Diergaarde Blijdorp zijn de afgelopen maanden allerlei jonge dieren geboren, die inmiddels oud genoeg zijn om met hun moeder naar buiten te gaan. Een opvallende nieuwe bewoonster is giraffejong Imara dat eind mei werd geboren en al parmantig rondloopt bij het Savannehuis. Geniet ook van de capriolen van neushoorntje Mara, de jonge zeeleeuwtjes en de Visaya-wrattenzwijntjes. Je komt ook ogen tekort in Avifauna. Het park staat bekend om zijn vele vogelsoorten. Zo vind je er honingpapegaaien, die je zelf mag voeren, pinguïns en pelikanen. Je vindt ze tussen het groen van de Filipijnse jungle. Behalve heel veel vogels is er in Avifauna ook een Oosterse tuin met rode panda's en het eiland Nuboso waar je onder meer dwergaapjes ziet. Tijdens het voeren vertelt een verzorger leuke weetjes. Dat wordt een leuk én een leerzaam dagje uit. Eén met de natuur Van 22^50 VOOr 16,50 Tickets zijn geldig t/m 30 september 2018 Ga naar pzc.nl/burgerszoo Vogels en zoo Van: vosets enxoo Tickets zijn geldig t/m 31 oktober 2018 Ga naar pzc.nl/avifauna DOMAINE DES Tickets zijn geldig t/m 11 november 2018 Ga naar pzc.nl/grottenvanhan Van 75 Tickets zijn geldig t/m 30 september 2018 Ga naar pzc.nl/molenwaard Zetje feestmuts op, DierenPark Amersfoort bestaat zeventig jaar. De hele zomervakantie geeft het park het Grootste Kinderfeestje tussen de dieren. Speur naar de schat, spiek achter de schermen bij de olifanten en ga mee met het feestje vol waterpret tussen de dino's. Leuk! Nieuw: Loop deze zomer tussen de prairiehondjes op De Prairie. Tickets zijn geldig t/m 31 december 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 56