Slagharen viert een zomers feest WRTEtl S Belevingscentrum De Scheg Borgelerbad SkyShark Experience Prison Island lasergamen Kinderpretpark Julianatoren Het Scheepvaartmuseum Lezersaanbiedingen Van 19,50 VOOT 15,50 'iJ&-V. Bekijk het gehele aanbod op pzc.nl/zomeruitjes Ga naar pzc.nl/slagharen Bestel tickets van 29t- VOOT 1 Tickets zijn geldig t/m 6 januari 2019 6. Commerciële bijlage Verkoopperiode: 4 juli t/m 26 augustus 2018 Durf jij op het water binnen 4 seconden tollend, duikend en draaiend naar de 110 kilometer per uur?! Van95r- voor 89,- skv»u^ Tickets zijn geldig t/m 31 december 2018 Ga naar pzc.nl/skyshark Van 36^5 VOOr 25,35 C&fllÈ Beleef 2 dagen zwem - en speelplezier in Deventer Aan de rand van Hanzestad Deventer halen families hun hart op in het overdekte speel- en zwemparadijs van belevingscentrum De Scheg. Hier beleef je samen met lokale held 'Dave de Viking' niet alleen spetterende avonturen in zwembad de Blue Lagoon, maar begeleidt hij je ook naar de Noordpool voor 20.000 m2 aan speelplezier en entertainment! Bij aankoop van een ticket genietje twee opvolgende dagen van belevingscentrum De Scheg Borgelerbad. De Scheg Tickets zijn geldig t/m 2 september 2018 Ga naarpZC.nl/SpOrtbedrijf Batgelerbad Tickets zijn geldig t/m 1 januari 2019 Ga naar pzc.nl/prisonisland Heb je een té nat pak opgelopen bij de strijd op het water? Stap dan in de speciale droogcabines waarin je kleding snel weer op orde is. Slagharen begon 55 jaar geleden met een Tickets zijn geldig t/m 28 oktober 2018 Ga naar pzc.nl/julianatoren Het is nog steeds feest in attractie- en vakantiepark Slagharen. Ook in de zomermaanden wordt met speciale activiteiten stilgestaan bij het 55-jarig bestaan. Dat wordt letterlijk en figuurlijk een spetterend feest met alle waterattracties die Slagharen rijk is. Voor Slagharen is het nooit te warm. Zeker niet in Aqua Mexicana waar alles draait om water. In Mexicaanse sferen dompel je je onder in alle attracties waar water de hoofdrol speelt. Neem alleen al de vele glijbanen, waaronder de interactieve glijbanen waar je eigen muziek en lichteffecten kunt kiezen of de strijd aangaat om de snelste glijbaantijd van de dag te bereiken. Eenmaal beneden zie je op een speciaal scherm of je in de top van snelste tijden bent beland. Voor Aqua Mexicana betaal je wel een aparte entreeprijs. Wie voor attractie- en vakantiepark Slagharen kiest, vindt daar ook tal van attracties waar alles draait om waterpret. Wat te denken van de Ribsaw Falls, Wild West Adventure of Expedition Nautilus? Bij deze laatste attractie stap je in een bootje en ga je met waterpistolen een gevecht aan op zee, terwijl op veilige én droge afstand het publiek kan meekijken en -doen. vakantiehuisje en een pony. Inmiddels is Slagharen een attractie- en vakantiepark waar 4500 mensen kunnen overnachten. Zij kunnen zich uitleven in de vele attracties die het park rijk is. Zoals de nieuwste attractie van Slagharen, de Gold Rush. De eerste triple lounge coaster, die eerst naar voren, dan naar achteren en vervolgens met een snelheid van 95 kilometer per uur weer naar voren gaat. Dat wordt een rit door het Wilde Westen. Wie Slagharen binnengaat, ontdekt een groot park waar van alles te beleven en bewonderen valt. Zeker bij de nieuwe show van het wasberenduo Randy Rosie in Sam's Saloon. Je vindt hen ook terug in de parade die door Mainstreet trekt. Deze zomer is dat een feestelijke Jubileumparade ter gelegenheid van 55 jaar Slagharen. Komt dat zien en swing mee! Van22r5e voor 19,- t Kom naar de Walvisweken! Van IGv-VOOr 12,80 S Tickets zijn geldig t/m 31 december 2018 Ga naar pzc.nl/scheepvaart

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 55