Attractiepark Toverland opent nieuwste attracties ■92 Jl Plopsaqua De Panne Van 1303 VOOf 12," Plopsaland De Panne Van 3600 VOOf 23,73 Plopsa Indoor Hasselt Van 1303 VOOf 12," Plopsa Indoor Coevorden Van 1303 VOOr 12," Ga naar pzc.nl/plopsa en bestel je tickets! Bekijk het gehele aanbod op pzc.nl/zomeruitjes Archeon fvfflir Plopsa Coo Van 2503 VOOr 16,89 Spoorwegmuseum Wellness Center N LG de Bronsbergen Van 29^50 VOOr 12,50 BODY WORLDS 5. Commerciële bijlage Verkoopperiode: 4 juli t/m 26 augustus 2018 Bestel tickets van 32^- VOOT Tickets zijn geldig van 7 juli t/m 30 september 2018 Van 19790 voor Ga naar pzc.nl/toverland Tickets zijn geldig t/m 30 oktober 2018 Beleef de geschiedenis in Archeon Tickets zijn geldig t/m 28 oktober 2018 Ga naar pzc.nl/archeon Maanden is er naar uitgekeken en zaterdag is het zover, dan opent Attractiepark Toverland het nieuwe entreegebied Port Laguna en het nieuwe themagebied Avalon. Met deze nieuwkomers wordt het park in het Limburgse Sevenum in één klap anderhalf keer zo groot. Avalon is de wereld van de machtige tovenaar Merlijn. In waterattractie Merlin's Quest kunnen bezoekers genieten van een 12 minuten durende boottocht door de wateren van Avalon. Tijdens deze tocht varen de bezoekers onder meer door een kasteelruïne waar ze op zoek gaan naar de bron van het eeuwige leven. In het darkride-gedeelte wordt het genieten van de vele effecten en achttien animatronics, dit zijn bewegende figuren die voor een sprookjesachtige sfeer zorgen. In de wateren van Avalon varen veertien boten, waarvan er twee ook geschikt zijn voor mindervaliden. Het nieuwe themagebied herbergt nog meer moois: de spectaculaire wing coaster Fênix, een achtbaan van maar liefst veertig meter hoog waarbij je drie keer over de kop gaat.In Port Laguna ontmoet je de familie Magistralis. Deze familie heeft als belangrijke taak om alle kostbaarheden en flessen die aanspoelen op het strand van Port Laguna te verzamelen. In hun speciale Magiezijn wordt iedereen uitgedaagd de magie in zichzelf te ontdekken. Toverland-bezoekers kunnen deze zomer extra lang genieten van de betoverende sferen en mooie attracties in het park. Zeven woensdagen lang (11 juli t/m 22 augustus) zijn Het leukste station van het land 1 O 50 §P®®IFW1 Vanï700VOOr 1Z, Tickets zijn geldig t/m 31 december 2018 Ga naar pzc.nl/spoorwegmuseum de Bronsbergen Tickets zijn geldig t/m 30 september 2018 Ga naar pzc.nl/bronsbergen Van 22,95 VOOr 12,- BODY WORLDS Tickets zijn geldig t/m 31 december 2018 Ga naar pzc.nl/bodyworlds er de magische Midzomer-avonden. In alle zes themagebieden is er vanaf 17.00 uur live- entertainment te zien. Elk themagebied heeft een eigen passend aanbod, waardoor het één groot feest wordt en voor ieder wat wils. Een ritje in de achtbaan bij zonsondergang, hoe bijzonder is dat? In Port Laguna komen de bezoekers helemaal in festivalsfeer en kunnen ze kennismaken met het magische standbeeld La Sirena Regida of genieten van de mediterrane klanken van de Sonidos de Solaris. Middeleeuwse muziek van de Troubadours of Avalon klinkt in herbergThe Flaming Feather. De Midzomeravonden worden op spectaculaire wijze afgesloten met de vuurwerkshow 'Discover your own magie', met Port Laguna als decor. Toverland is tijdens dit zomerse evenement geopend tot 23.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 54