Wereldhavendagen minicruise Helden en hoogtepunten in Madurodam I M IW.M Schiphol Behind the Scenes VanS^VOOr 49t- P&OK Comics Station Antwerp Thermen Bussloo of Thermen Soesterberg Lezersaanbiedingen FERRI ES 2 tickets van 63^ VOOr 21,50 VanSAïSeVOOr 17t95 Bekijk het gehele aanbod op pzc.nl/zomeruitjes Ga naar pzc.nl/madurodam .mAifftAi* Q30 behind the scenes Vantt^eVOOlS, vovmc Tickets zijn geldig t/m 31 december 2018 Ga naar pzc.nl/schiphol 4. Commerciële bijlage Verkoopperiode: 4 juli t/m 26 augustus 2018 Een jaarlijks maritiem evenement waar honderdduizenden bezoekers op af komen. Maak zelf kennis met de energieke haven, kom aan boord voor een kijkje op het schip en vaar mee naar het centrum van Rotterdam. Een geweldig dagje uit' voor jong en oud! Aan boord is er ook van alles te doen. Doe je inkopen in de shops, neem een bakje koffie met appeltaart, ga heerlijk lunchen en geniet van live muziek onder het genot van een lekker drankje. Er zijn tevens diverse hutten opengesteld ter bezichtiging, je kunt heerlijk ronddolen over het schip en vanaf het helicopterdek heb je het beste uitzicht van de wereld over de Rotterdamse haven. Tickets zijn geldig op 8 en 9 september 2018 Ga naar pzc.nl/havendagen Tickets zijn geldig t/m 30 september 2018 Ga naar pzc.nl/comics Waar een klein land groot in kan zijn, zie je met eigen ogen in Madurodam. Natuurlijk in de miniatuurstad zelf met zijn mooie stadsbeelden en grootse bouw- en waterwerken, maar zeker ook bij de indoorattracties van de grootste publiekstrekker van Den Haag. Beleef zelf de grote verhalen van Nederland. Wie bij Madurodam alleen denkt aan miniatuur doet het themapark tekort. Natuurlijk, Amsterdam in het klein blijft het bewonderen waard, net als de architectuurstad Rotterdam in miniatuur. Maar juist de grote verhalen uit de historie van Nederland krijgen indoor ook alle aandacht. Stap aan boord van het schip De Vergulde Bever en vaar mee van Amsterdam naar Nieuw-Amsterdam in de 17de eeuw, het huidige New York. Op het stadsplein van Nieuw-Amsterdam steek je samen met vrienden en familie de handen uit de mouwen en vuur je kanonnen af om de Engelsen te verslaan. Ook ontdek je welke Nederlandse sporen tot op de dag van vandaag zichtbaar zijn in New York. „Een fantastische attractie", prijst Marianne Aalders van Madurodam. „Je voelt als Nederlander de trots van de overwinningOok voor buitenlandse bezoekers is dit een iconisch verhaal om te beleven. Je leert over helden en hoogtepunten uit de Nederlandse geschiedenis en helpt zelf een handje mee." Bezoekers kunnen indoor ook containers laden in de haven, diskjockey worden of vliegen op Schiphol. Bestel tickets van 17,50 voor 13t10 Tickets zijn geldig t/m 31 oktober 2018 Nog deze zomer krijgt Madurodam een vijfde helden-attractie erbij. Er wordt hard gewerkt aan het gemaal van Cruquius, hét stoomgemaal dat de hoofdrol speelde bij de drooglegging van de Haarlemmermeer. Een meer dat berucht was om zijn verwoestende kracht en tussen de 15de en 19de eeuw stukken land wegsloeg en steden bedreigde. Niet voor niets werd het ook wel de Waterwolf genoemd. „In het gemaal van Cruquius leer je hoe gemalen ons land tot op de dag van vandaag droog weten te houden. Ook hier wordt de inzet van de bezoekers verwacht zodat het stoomgemaal in beweging komt en er nieuw land wordt drooggelegd." THERMEN SOESTERBERG THERMEN BUSSLOO Tickets zijn geldig t/m 31 augustus 2018 Ga naar pzc.nl/thermen Wanneer de attractie opent is nog niet precies bekend, maar zeker deze zomer. Ook voor die tijd is er voldoende te beleven voor jong en oud.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 53