f Gors 13 Julia Jacoba Marianne Arens-Looij Julia Arens-Looij Kathleen Gheldof COLOFON Familieberichten OVERLEDEN IN MEMORIAM Maddy Looij Jos de Keijzer - Kathleen Rachel Cornelia - echtgenote van Erik Boerbooms t 9 december 1994) f/midoÈSkfifSy ^PeltuArcles cViIzlm/ Frons Kees Verhelst Nordin Staal woensdag 4 juli 2018 iM! Een parel in Gods hand Intens verdrietig delen wij u mede, dat na een kort ziekbed wij in liefde loslaten onze innig geliefde moeder en schoonmoeder, allerliefste oma en lieve zus weduwe van Jacobus Arens in de leeftijd van 83 jaar Wij houden zoveel van haar... Olga en Peter Floresse-Arens Olaf en Annika Rebecca en Maarten Julian Jos en Lizette Arens-van der Waal Eiize en Jordan Joshua Vlissingen, 2 juli 2018 Rosenburglaan 222 Correspondentieadres: Kreekrug 49,4386 GR Vlissingen De afscheidsdienst zal gehouden worden op zaterdag 7 juli om 12:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de ontvangkamer gelegenheid om ons te condoleren. Wij bedanken in het bijzonderbr.Bordui, Team Zorgstroom Lammerenburg en de nachtzorg voor hun liefdevolle verzorging. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Heden overleed onze lieve schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. schoonzussen en zwagers neven en nichten familie Arens Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Bestuur en leden v.v. Rillandia Plotseling werden we opgeschrikt door het overlijden van ons erelid en oud-voorzitter Iets moois is weg. Komt nooit meer terug. Ik kan het niet begrijpen... En treft het jou, zoals nu mij. Zal jij het dan begrijpen... Intens verdrietig, maar vol bewondering en met veel respect voor de geweldige strijd die zij heeft geleverd om bij ons te blijven, is veel te snel en onverwachts heengegaan onze zorgzame en liefdevolle moeder, schoonmoeder, dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante Gent, 10 juni 1963 Terneuzen, 1 juli 2018 Moeder, schoonmoeder van: Manouk en Jeffrey Jochem en Siebe Dochter van: Mariette Rosseel Zus van: Roland van Kouteren Schoonzus van: Tessa Hermus Tante van: Lucas, Evy, Isa Schoondochter van: Janny Boerbooms - de Mul Schoonzus van: Jan Boerbooms Alex Boerbooms Tante van: Tim, Douwe, Maartje Correspondentieadres: Edisonstraat 5, 4532 LL Terneuzen Wij nemen afscheid van Kathleen op maandag 9 juli om 13.30 uur in de aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Aansluitend begeleiden wij rustplaats bij haar man Erik. haar haar laatste Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren en is er een samenzijn in de koffiekamer behorend bij de aula. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Je handen hebben voor ons gewerkt en liggen nu gevouwen en stil. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was voor ons een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. We konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. We hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en schoonvader gehuwd met Maria Janneke Datthijn Hoofdplaat, 10 juni 1947 Oostburg, 2 juli 2018 Oostburg: Marijke de Vilder-Datthijn Westkapelle: Mario en Marianne Correspondentieadres: Slickenburgschans 2-05 4501 LC Oostburg De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn geraakt door het, voor ons, toch nog onverwacht overlijden van Wij herinneren hem als een gedreven man met humor. Cliënten en medewerkers van AC Zeeuwsch-Vlaanderen in Terneuzen wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. nsgenchle ondersteuning Wij verliezen in Jan de Winter een zeer opgewekte en fijne vrijwilliger bij Radio Delta. Wij zullen hem missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn gezin en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen lx In liefdevolle herinnering 04-07-2014 04-07-2018 Gemis valt niet te vullen Gemis kent geen tijd Gemis heeft geen grenzen Gemis doet zo'n pijn We missen je elke dag Papa en Mama Kayleigh en Kevin SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-01 3 99 99 (werkdagen 9.00-1 7.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45