t 25 DE UITSLAG vetvlammen kunnen ontstaan - zijn notoire afknappers onder de liefheb bers. De Cadac Meridian Woody doet zichzelf bijvoorbeeld tekort door een ietwat gebrekkige afwerking. Het prachtige design met hout en gemak kelijk schoon te schrobben emaillen coating had een eerste plaats ver diend. Helaas zijn de vouwlijnen van de behuizing soms slordig, de plan ken niet bepaald waterpas en de montage-instructies moeizaam. „De aanmoedigingsprijs", vindt chef-kok MartijnHuntink. Unanieme favoriet is De Cam- pingaz Master 4 series Classic LSX: een luxe allrounder die staat als een huis, gemakkelijk te reinigen is en met zijn dubbelwandige kap weinig warmte laat ontsnappen. Op de zij brander kun je bovendien uitstekend een pannetje saté opwarmen. Het volgende vlees ligt al klaar. Betaalbaar en prima resultaat Slimmeriken schoonheid €205 Lekker ijs voor eerlijke prijs woensdag 4 juli 2018 GO »1. Cam- pingaz Master 4 series LSX €900 All round top- keuze, van grillen tot langzaam garen. Ro buust en voorzien van alle luxe. Gietijzeren plancha, ledlicht onder de gasknoppen, vaatwas- serbestendige onderdelen, fijne zijbrander, dubbelwandige kap. 4. Patton Patio Chef 3 €295 Zeer complete gasbarbecue met dubbel- Slechte barbecues zitten er niet tussen, wel maken details het verschil. FOTO KOEN VERHEIJDEN Op besteproduct.nl lees je nog veel meer resultaten uit deze test. Princess Ice Cream Maker 282606 Prijs: 46 euro Solis Gelateria Pro 850 Prijs: 500 euro Kwaliteit komt met een prijs kaartje, zo ook bij deze ma chine van Solis. Geef aan welk type ijs je gaat berei den en de machine doet de rest. De Gelateria Pro be paalt volledig automatisch de juiste instellingen. Ziet er nog eens strak en fijn uit ook. Prima bouwkwaliteit, duidelijk afleesbaar Icd- scherm en beschikt over een koelhoudfunctie. En het ijs is hartstikke goed! Mooi van structuur en lekker van smaak. Voor deze prijs ver wachten we natuurlijk ook niets minder. 2. Weber Spirit II E- 310 €599 Mooie grill- strepen door giet ijzeren roosters en dankzij 'fla- vorizer bars' slaat het vet terug op het vlees (extra smaak). Schoonmaakgemak kan beter. 3. Cobb Premier Gas Mooi alter natief voor een grote buitenkeuken. Veelzijdig, ge bruiksvriendelijk en veilig op tafel te zetten voor een potje bbq-gourmet. wandige deurtjes, gietijzeren roosters en prima grillresultaat. Minpunt: de grote waarschuwingsteksten en het zijbrandertje stellen teleur. 5. Cadac Meridian Woody €729 Prach tig design, makkelijk schoonma ken en snel op temperatuur. De slordige afwerking (vouwlijnen, planken) en moeizame mon tage-instructies kosten punten. Ijsmachines met koelele ment zijn een stuk betaal baarder en wisselen nogal in kwaliteit. Deze Princess doet het hartstikke goed. De structuur van het ijs is niet te vergelijken met die van zelfvriezende machi nes, maar dit prinsesje verrast ons positief. Het vierkante deksel kan van uit elke hoek makkelijk op het apparaat, dat beschikt over een handige timer. Die waarschuwt je wan neer je ijs klaar is. Domo 92011 Prijs: 280 euro Komt qua structuur en smaak van het ijs erg dicht bij de Solis. Dat is dus smul len voor flink wat minder eu ro's. Op het Icd-scherm heb je de keuze tussen ijs maken, alleen mixen of je ijs koel houden. Daar houden de functies ook op, maar goede kans dat je hier ge noeg aan hebt. Het scherm pje en de bedieningsknop pen zijn geslaagd, maar ver der is het vooral een functi oneel 'ijzeren beest'. Geen beauty, maar wel lekker ijs voor een eerlijke prijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25