Veilig douchen in 1 dag molenaar^ 8 badkamers BRIEVEN Privacy De geslaagdenlijst (12 juni) is in het gedrang. Is het nu zover geko men dat Nederland écht niet meer bij zinnen is? De geslaag denlij st, waar een heleboel men sen ieder jaar naar uitkijken of er voor hen bekende namen in staan, mag niet meer zonder meer 'openbaar' gemaakt wor den. Iedere leerling, en omdat de meesten nog niet meerderjarig zijn meestal dus ook iedere ou der, moet om toestemming voor publicatie gevraagd worden. Ook in een zogenaamd 'Smoelen boek' mag niet iedere foto zomaar geplaatst worden en dus worden sommige foto's 'geblurd'. Voor bijna alles moet tegenwoordig in Nederland toestemming ge vraagd worden. Wat blijft er nog over wanneer alle spontaniteit en tradities uit de samenleving ver dwijnen? Conclusie: Nederland is niet meer bij zinnen Piet van den Ameele Ojfenbachlaan 4 8, Vlissingen Fietspaden Waterschap Scheldestromen wil 19 geplande fietspaden (9 juni) schrappen. De keuzes van het da gelijks bestuurslid De Feijter ko men erop neer dat er liever een bestaand te smal fietspad ver breed wordt van 2.50 naar 3.00 meter, in plaats van helemaal geen fietspad aanleggen. Inder daad, op een fietspad van 3.00 meter heb je meer ruimte en daar zal de verkeersveiligheid zeker toenemen. Je vraagt je af, waarom de urgentie van de fietspadenlij st is opgesteld. Zijn het niet de drukke kern-verbindende wegen die uit verkeersveiligheid voor de zwakke verkeersdeelnemer een fietspad behoeven? Nu wordt voorgesteld een groot aantal ge plande fietspaden te schrappen, waarvan het merendeel op Zuid- Beveland (10 van de 19). Is er sinds de fusie in 2011 veel geïn vesteerd in fietspaden in Zeeuws- Vlaanderen, omdat er daar nu slechts 1 wordt geschrapt? Heeft dat te maken met de samenstel ling van het dagelijks bestuur van Scheldestromen, dat voor het merendeel uit vertegenwoordi gers uit Zeeuws Vlaanderen be staat? A.J. Buijs Kon. Wilhelminaweg 21, Kloetinge Israël De berichtgeving over Israël en de Palestijnen kenmerkt zich door eenzijdigheid. Voorbeelden zijn in PZC 6 juni over de Gaza Flotilla en 7 juni over kinderen in de Gazastrook. Niet vermeld wordt waarom Israël de blok kade heeft ingesteld. Over de ver antwoordelijkheid van Harnas voor deze situatie wordt niets ge schreven en ook niet wat Egypte zou kunnen doen. De Gazastrook grenst ook aan Egypte. In de PZC van 15 mei over het doodschie ten van demonstranten bij de grens Gaza/Israël, lees je dat de IDF op mensen schiet, omdat die te dichtbij komen of een gevaar voor het land vormen. Je leest niet waarom de IDF dat vindt. Waren die demonstraties wel zo vreedzaam? Er zijn daar ook andere berichten over. Tenslotte: je kunt het verkeerd vinden wat het IDF doet. Die mensen die zijn dood geschoten hebben ook hun eigen verantwoordelijkheid t.a.v. hun leven en hebben zelf een risico genomen. L.R. Tromp Hammarskjöldlaan 31, Middelburg Stadhuis SP-raadslid Anita Vos (15 juni) klaagt dat cliënten kunnen méé- kijken op de computers die staan opgesteld in nieuwe indeling van het stadhuis. Nu het optimum van openheid voor de burger ge regeld is blijkt dat zelfs de SP daar niet van gediend is. Wethouder Ankie Smit zal kijken of de ruimte te optimaliseren is. Deze dame spreekt in raadsels. Wil zij het méékijken optimalise ren of juist niet? Als GL-wethou- der zal zij natuurlijk erg blij zijn met openheid van de gemeente. Wat zou het standpunt zijn van partij LeefbaarSD? Jan Duin Leliëndaleweg 15, Burgh-Haamstede Eten Positief dat de provincie geld uit trekt jongeren te leren ervaren dat gezonde en duurzame voe ding ook lekker is. Al eerder las ik dat kok Hans Everse (19 juni) steeds meer gehoor vindt voor gezonde en duurzame maaltijden in zorgcentra. Bestuurders gaan schoorvoetend inzien dat poe ders, allerlei dubieuze E-num- mers enz. in voeding niet bevor derlijk zijn voor het welzijn van hun cliënten. Hopelijk is dat voortschrijdend inzicht, zodat men niet als Hendrik Groen bui ten het 'huis' pas echt lekker kan eten. En hopelijk leren jongeren van dit project en consumeren ze daarna meer gezonde en duur zame maaltijden. Jan de Jonge Dolfijnstraat 12, Nieuwerkerk VEILIG Wilt u ook blijven genieten van een heerlijke douche in een veilige badkamer? Wij maken uw badkamer veilig in 1 dag, zonder hak- of breekwerk. Op maat gemaakt naar uw wensen. Molenaar ontzorgt u in het volledige proces van advies en inmeting, tot montage, afvoer materialen en schoonmaak. Zo komt ontspannen douchen weer binnen handbereik. Tot 750,- zomervoordeel én een gratis CoolTouch thermostaatkraan t.w.v. 358,- bij aankoop van een comfortdouche uit de Primair of Deluxe collectie* Afspraak of brochure? Bel 0341 - 23 23 00 of kijk op www.molenaar.nl dinsdag 3 juli 2018 GO U kunt uw brief (maximaal 150 woorden) richten aan: lezersredacteur@pzc.nl of per post aan Lezersredacteur PZC Postbus 5046 4380 KA Vlissingen 08801-30210 Fietspad langs de Gerbernesseweg bij Nisse. fotomarcelledavidse *Kijk voor de actievoorwaarden op www.molenaar.nl/actie. Actie loopt t/m 21 juli. Jarenlange ervaring Meer dan 10.000 klanten gingen u voor Eigen vakkundige montagedienst 45 plaatsingen per week Zonder ingrijpende verbouwing Ook afvoer van het oude bad 100% tevredenheidsgarantie Conform de CBW voorwaarden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 40