5 Wonen vlakbij de Oosterschelde Een dure bank hoef ik niet, dan moet ik er tien jaar op zitten noemen, als relaxruimte. We hangen er op de bank, kijken tv en luisteren naar de in de wand ingebouwde au toradio. Het is gebouwd rond een oude kersenboom en in deze tijd van het jaar regent het vruchten op het dak. De meeste verdwijnen in vogel magen, ook omdat wij niet bij de vrij hoog hangende takken kunnen." Christel: „De blokhut ernaast is onze bibliotheek. Ik kan nooit beslis sen of ik mijn boeken op alfabet, kleur of genre wil neerzetten, met een rommeltje tot gevolg. In de woonkamer wil ik dat niet hebben maar hier, in de buitenbibliotheek, kan het me niet schelen. Het is er knus en lekker rustig, wat bijvoor beeld ook prettig is voor het corrige ren van proefwerken." Mike: „De keukentafel, bij de pot kachel, is onze favoriete hangplek. De woonkamer- en keukenvloer is kort geleden kaal geschuurd en in de olie gezet. Met de tafel heeft Christel het zelfde gedaan, maar de schuurma- chine heeft er lelijke 'happen' in ge maakt. Dat klusje moet dus nog een keer over. Ons pronkstuk leeft, het is de langs een houten rek geleide pla taan in de achtertuin. Hij moet nog groeien, maar het horizontale blader dak neemt nu al veel hitte weg, en we zitten er graag onder." Hogedrukspuit Chistel: „Mike wil nog weieens door slaan in het verzamelen van een alle gaartje aan spullen. Komt misschien nog eens van pas, zegt hij dan. Ik hou er juist van regelmatig alles te ver nieuwen. Een dure bank hoefik daarom niet, dan moet ik er tien jaar op zitten en daar heb ik geen zin in. Wel hebben we een vrij kostbare ge luidsinstallatie; Mike is een techneut en vooruit, dat mag wat kosten. Losse eindjes zijn er zat, vooral in de tuin. Terwijl we die het allermooist vin den van alles wat we hier hebben. Maar het is zo ontzettend veel werk, en het gaat maar door. Neem het ter ras. Als ik dat zie, denk ik: hierrrrr met die Karcher hogedrukspuit! Maar ja, wanneer hè?" Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 29 juni 2018 PZ M Mike Weijmans en Christel Onderdijk vielen voor het uitzicht vanuit de tuin. FOTO'S MARCELLE DAVIDSE Yerseke Adres: Breeweg 14 Prijs: €139.500 k.k. Bouwjaar: 1932 Kenmerken: Woon kamer met balken- plafond en open haard. Dichte keuken met zolder. Rolluiken beneden en op eer ste verdieping. Drie slaapkamers. Tuin, overdekt terras. Krabbendijke Adres: Wilhelminastraat 39 Prijs: €164.000 k.k. Bouwjaar: 1913 Kenmerken: Woon kamer met open haard, draaitrap naar eerste verdieping. Drie slaapkamers. Bergzolder met vlizo- trap. Diepe achter tuin met achterom. Colijnsplaat Adres: Kruisstraat 13 Prijs: €175.000 k.k. Bouwjaar: 1906-1930 Kenmerken: Woning annex bedrijfspand, geschakeld. Eerste verdieping: woonka mer, open keuken, dakterras. Zolder: twee slaapkamers, badkamer. Wemeldinge Adres: Middensluis 23 Prijs: €250.000 k.k. Bouwjaar: 2001 Kenmerken: Woon kamer met open slaande tuindeuren. Halfopen keuken. Drie slaapkamers. Grote zolder met mo gelijkheid voor nog twee slaapkamers. heerlijk rustig —Christel Onderdijk Mike Weijmans (41), na de zomervakantie docent Produceren, Installeren en Energie aan het Goese Ly ceum Christel Onderdijk (36), brugklascoördi nator aan het Goese Lyceum Christel en Mike zijn mede-eigenaren van AMEC-studiecoa- ching in Goes Roos (5), gaat naar groep 3 Om het weekend wordt het gezin uitge breid met Noah (16), Sara (14) en Joska (12), Mikes kinderen uit een eerdere relatie Wemeldinge Adres: Dorpsstraat 60 Prijs: €225.000 k.k. Bouwjaar: 1920 Kenmerken: Tussen woning met multi functionele aanbouw. Geschikt voor le- vensloopbestendig wonen. Authentieke glas-in-loodramen, luiken, paneeldeuren en deurknoppen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 50