mSMm In de zomermaandenuaart de Waterbus ouer tiet Haringuliet en de Waterpoortpont ouer het Volkerak-Zoommeer. Frisse zeewind opsnuiven, natuurgebieden uerkennen en actief erop uit: het kan allemaal op Goeree-Ouerflakkee. Ontspan en geniet in een groene en natuurlijke omgeving op slechts een half uurtje rijden van Rotterdam, Breda en Antwerpen. Dit waterrijke en duurzame eiland op de grens van Zuid-Holland en Zeeland is erg veelzijdig. Bezoek één uan de natuurgebieden zoals de Kwade Hoek, Hellegatsplaten of de Slikken uan Flakkee. Spot reeën, uossen, wilde fjordenpaarden, flamingo's, heckrunderen, zeehonden, beuers en talloze uogels. Kilometers lange stranden Bij Ouddorp en de Brouwersdamtref je kilometers lange, brede zandstranden aan. Hier kun je lekker wandelen en genieten uan de zonsondergang. Je uindt er winkels, restaurants en gezelligheid. Ook in Middelharnis kun je lekker shoppen. Niet alleen op het water kun je actief zijn. Verken het eiland al wandelend, fietsend of huur een elektrische scooter of segway. Fiets door de prachtige polderlandschappen of duinen! Strijk neer bij één uan de uele jachthauens of strandpauiljoens. Duurzaam, groen en schoon Goeree-Ouerflakkee is een duurzame uakantie- bestemming. Goeree-Ouerflakkee mag zich samen met Schouwen-Duiueland, Veere en Westuoorne Dutch Quality Caost Delta, beste duurzame kust-bestemming ter wereld noemen. Het eiland heeft een QualityCoast Platina Award en is in 2020 uolledig energieneutraal. Inde jachthauens en op de stranden bij Ouddorp wappert de Blauwe Vlag. Dit staat uoor schoon en ueilig (zwem) water, mooie natuur, goede sanitaire voorzieningen en een gezond milieu. rijden kom je in een groene oase terecht. Het eiland is uanaf Rotterdam goed bereikbaar met het openbaar ueruoer met de R-net lijn 436/437 uan Connexxion. Ga je een hele dag op pad en maak je een langere reis en een retourtje? Dan reis je met de Samen Uit Dagkaart HWGO extra uoordelig! Slechts 16,- geldig uoor 2 personen. Verkrijgbaar bij de chauffeur. Met de bussen uan Connexxion naar Goeree-Ouerflakkee en de Hoeksche Waard. Maximaal drie kinderen t/m 11 jaar reizen gratis mee. Na 9.00 uur op werkdagen en in het weekend en op feestdagen de hele dag. Reis je met meerdere ueruoerders in Zuid-Ho Hand? Koop dan het Tourist Day Ticket (www.touristdayticket.ni). Plan je reis uia connexxion.nl. uuujuj.goeree-ouerflakkee.nl Meer informatie? Meer informatie ouer Goeree-Ouerflakkee? Kijk op www.goeree-ouerfiakkee.ni Like us op Facebook: Eiland Goeree-Ouerflakkee of uolg ons op twitter en Instagram: @EilandGO. Het water in of op De Brouwersdam is dé internationale hotspot uoor actieue watersporters; ga suppen, surfen, kajakken of waag een sprong uan de 'waterjump'. In en op het Haringuliet en de Greuelingen kun je uaren met een fluisterboot, zeilen en duiken. Dichtbij de Randstad Goeree-Ouerflakkee ligt op een steenworp afstand uan de Randstad. Na een half uurtje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63