€89.- krantenbezorgen.nl Meer informatie en aanmelden: Ochtend- en middagwijken beschikbaar Prima verdiensten per 4 weken Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1 tot 1,5 uur Minimumleeftijd 15 jaar editions ExcLusieve Lezersreis ALL INCLUSIVE IN HETSAUERLAND OP LOOPAFSTAND VAN DE RIJN nuweg/5T] Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl Profiteer van voordeel tot 3.200,-* kia.com 4 dagen inclusief ontbijt rondvaart over de Rijn Hotel Altastenberg Winterberg- Altastenberg/Sauerland Op slechts 3 uur rijden van Utrecht zit u ineens middenin één van de mooiste vakantiegebieden van Duitsland: het Sauerland. Een gebied met schitterende stuwmeren, diepe naaldwouden, heel veel wandel- en fietspaden en een gastvrije cultuur. Hier vindt u Hotel Altastenberg, een sfeervol en gemoedelijk familiehotel in het plaatsje Altastenberg, onderdeel van het alom bekende Winterberg. Een uitstekende plek voor een heerlijke vakantie. Het hotel heeft 39 comfortabele kamers waarvan 2 familiekamers, allemaal voorzien van een eigen badkamer met douche en toilet. Het hotel beschikt over een sfeervol restaurant waar Haus Christel Bad Hönningen Romantische Rijn zowel het ontbijt als het diner genuttigd wordt. Het biedt een gezellige lounge, eigen bar, biljart en dartbord, een klassieke Duitse Bierstube en een zonnige tuin met terras. Het bekende Winterberg ligt op slechts 5 kilometer afstand. Altastenberg is het hoogst gelegen dorp van het Sauerland. Direct voor de deur van het hotel begint een dicht netwerk van fiets- en wandelwegen. Maak een prachtige boottocht over één van de stuwmeren, ontdek de mijnen, de druipsteengrotten, de rodelbaan, of-ideaal voor gezinnen met kinderen - het pretpark Fort Fun. 4 overnachtingen 4 x langslapers ontbijtbuffet tot 11 uur 3 x lunchpakket zelf van het ontbijtbuffet samen te stellen of middagsnack van 12-13 uur 4 x 4-gangenmenu of koud/warm buffet met saladebuffet van 18 - 20 uur 1 3 x koffie en taart van 15:30-16:30 uur 1 van 10 uur tot 22 uur koffie, thee, alcoholvrije drankjes, bier van de tap, wijn, rum, wodka en whisky inbegrepen 1 SauerlandCard (gratis openbaar vervoer en kortingen) Fiets en wandel langs de oevers van de Rijn en geniet van de prachtige vergezichten, de sfeervolle Rijndorpjes en de schilderachtige wijnranken langs de heuvels. Haus Christel heeft een gezellige sfeer en een ideale ligging nabij de Rijn. Het hotel bestaat uit een hoofd-en bijgebouw welke ca. 50 meter uit elkaar liggen. Het ontbijt wordt geserveerd in het restaurant in het hoofdgebouw. Op mooie zomerdagen zit u heerlijk op het terras. De kamers zijn eenvoudig ingericht met een televisie en een eigen badkamer met toilet en douche. Bad Hönningen ligt verscholen in een prachtige heuvelachtige regio, tussen de steden Bonn en Koblenz. Vanaf het hotel maakt u mooiefiets-enwandeltochten.Rheinsteig heeft circa 3 overnachtingen 3 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x lunchpakket van het ontbijtbuffet te maken klein wijnpresentje bij vertrek 60 kilometer aan wandelroutes en staat bekend om zijn smalle weggetjes en beklimmingen langs de Rijn. Of kies voor de Westerwaldsteig waarbij je via landweggetjes en bospaadjes de mooiste fotomomenten tegenkomt. Meer cultuur? Maak dan een uitstapje naaréén van de stadjes in de buurt. Zoals Linz, 'Die Bunte Stadt am Rhein', met als hoogtepunt het Linzer Slot. Een aanrader is ook een tocht met de Kasbachtalbahn. Hier pendelt een historische rode trein-auto uit de jaren vijftig ieder uur van het station van Linz am Rhein door het Kasbachtal naar Kalenborn. Ideaal om te combineren met een mooie wandeltocht. keuze uit een activiteit: of een rondvaart over de Rijn of 2 uur entree thermen Kristall Rheinpark in Bad Hönningen Actievoorwaarden kortingen €149 per persoon in een 2-persoonskamer, o.b.v. beschikbaarheid met aankomst op zondag t/m november. Ook te boeken: 4 dagen met aankomst op donderdag €149 p.p. en 8 dagen met aankomst op zondag €249 p.p. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 2 kinderen t/m 6 jaar gratis, t/m 11 jaar 50% korting en t/m 14 jaar 30% korting. Toeslag 1-persoonskamer: 2,50 per nacht. Toeristenbelasting: 2,20 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen (vanaf 16 jaar). Boekingskosten: €15 per boeking. Actievoorwaarden kortingen €89 p.p. in een 2-persoonskamer o.b.v. beschikbaarheid met dagelijks aankomst t/m november. Toeslag 1-persoonskamer: €2,50 per nacht. Toeristenbelasting: €2 p.p.p.n., ter plaatse te voldoen. Boekingskosten: €15 per boeking Meer informatie en boeken: Ga voor Altastenberg naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1795 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl NUWEGf^ Meer informatie en boeken: Ga voor Haus Christal naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1827 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl Kies voor klasse! De Kia Design Editions zijn verkrijgbaar in de modellen Picanto, Rio, Stonic, cee'd Sportswagon, Niro en Sportage. Allemaal eigentijdse designs waarmeejij de show kunt stelen op de weg. De Design Editions zijn onder andere voorzien van lichtmetalen velgen en full map navigatie. En dat met een passend voordeel... Ga jij stijlvol de weg op? AutoVermeulen AHT-Autohuis Terneuzen Pearyweg 6, Goes Productiestraat 8, Terneuzen Tel. 0113 - 56 18 12 Tel. 0115 - 61 36 90 www.kia-zeeland.nl Gem. gecombineerd brandstofverbruik: 3,8 - 5,4 l/100km, 26,3 - 18,5 km/1. C02-uitstoot: 88- 124 g/km. Deze actie geldt niet in combinatie met andere acties en is geldig bij aankoop van een nieuwe Kia Picanto, Kia Stonic en Kia Niro met uiterste kentekenaanvraag van 31-08-2018 en uiterste registratiedatum van 29-09-2018. Genoemd voordeel is geldig op de Kia Sportage Design Edition. Bovenstaande uitvoeringen zijn enkel uit voorraad leverbaar. Informeer naar de complete actievoorwaarden bij uw Kia-dealer of kijk op kia.com. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden. Kies jouw Kia Design Edition en ga stijlvol op weg The Power to Surprise 5 dagen inclusief dagelijks ontbijt, lunch, diner en drankjes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26