O 12 Cornelis Pieter van der Doe Cees van der Doe Elvira Louise de Schot zv OVERLEDEN De wereld overgevaren koopvaardij De wereld overgevlogen sleep en berging Een eigen maritiem adviesbureau Zo hard met plezier en inzet gewerkt en voor ons gezorgd We zijn je daar zó dankbaar voor Je was nu zo ziek en moe Eindelijk rust... 1 juni 1942 Cees - Zierikzee - f24 juni 2018 50 jaar Zierikzee, Ada van der Doe-van Beveren Etten-Leur, Annemiek en Jan Stan Haarlem, Adianne en Tommy Wessel Fee Vrij dag 29 juni is er om 11.45 uur een herdenkings dienst in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Vooraf is er van 10.30 tot 11.30 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. De crematie zal in besloten familiekring plaats hebben. Liever geen bezoek aan huis Een kaart met een herinnering aan Cees kunt u meenemen of opsturen naar: Arensman Uitvaartverzorging t.a.v. familie Van der Doe Postbus 75 3253 ZH Ouddorp f Bedroefd zijn wij door het overlijden van Cees heeft veel betekend voor onze onderneming. Met respect en waardering denken wij terug aan zijn inzet en verantwoordelijkheidsgevoel. Wij wensen Ada, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Vlissingen: Wijnand, Michel en Janneke van Gessel 24 juni 2018 Verdrietig geven wij kennis dat na enkele moeilijke jaren is overleden onze broer, zwager en oom Willem Abraham Huijssoon Wim sinds 5 februari 2004 weduwnaar van Else Cora Huijssoon-Brons. geboren te Serooskerke overleden te Arnhem 22-10-1939 24-6-2018 Wij wensen Mare en Lucy en Judith en Josephine veel sterkte om dit verlies te dragen. Sint Laurens: A.J. Huijssoon J. Huijssoon-Priester Middelburg: N.C. Huijssoon J. Huijssoon-de Meij Neven en nichten Marie Thérèse Delphine Charlotte Calon Frangois Adrianus (Frans) Kaan weduwe van Florent van Waes woensdag 27 juni 2018 Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve sterke moeder en oma weduwe van Remi de Meijer sinds 2002 Hoofdplaat, 11 februari 1929 t Oostburg, 25 juni 2018 Tolbert: Herman en Thea Michel in herinnering, Josine Curitiba (Brazilië): André Santa Barbara (USA): Marie-Jose Julia Nijmegen: Alex Marcel, Inez Vlissingen: Jacqueline en Anton Peggy, Bonny, Paul Lathum: Marianne en Peter Marlon, Roel Hoek: Martin en Carla Sten, Mara, llva Klein-Sinaai (België): Christine en Frank Babette, Siebe Correspondentieadres: Lozeschorweg 1,4542 PP Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 29 juni om 10.30 uur in de Mauritskerk, Kerkstraat 2 te IJzendijke. Voorafgaand aan de dienst bent u van 10.00 tot 10.25 uur in de gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. De begrafenis vindt in besloten familiekring plaats. U bent in de gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van onze moeder donderdagavond 28 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefenis vernamen wij het bericht van overlijden van de heer in zijn werkzame leven Bootman en voormalig aandeelhouder bij de Verenigde Bootlieden. Wij zullen hem blijven herinneren als een vakman van hoog niveau. Wij wensen de zijn echtgenote, (klein)kinderen en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit zware verlies. Directie en medewerkers Verenigde Bootlieden B.V. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Oostburg 9 februari 1923 Uden: Zuidzande: Eede: Amersfoort: t Aardenburg 25 juni 2018 Johan en Denise Micha en Eefje, Elise, Lars Nick Lucy en Lucien Tim en Nancy, Joey, Stijn Elton en Nanet, Livia Ben en Tannie Rob en Ineke Kim en Burneal, Seven, Nova Jeroen en Sascha, Djake Correspondentieadres: Eikenstraat 6, 4505 AD Zuidzande De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 29 juni 2018 om 10.30 u in de R.K. kerk H. Maria Hemelvaart te Aardenburg. Aansluitend volgt de begrafenis op de R.K. begraafplaats aldaar. De dank van de familie gaat uit naar allen die haar zo liefdevol hebben verzorgd. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Enkel schriftelijke condoléances of op www.denachtzon.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44