€99 5 dagen Veluwe 3 dagen Antwerpen 24 uur per dag nieuws, liveblogs en video's in de buurt TTS Exclusieve Lezersreizen naar Antwerpen en de Veluwe Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl eiHui* Voor maar V.d. Valk Amersfoort Al Auto Vervoer Postbus 8759, 3009 AT Rotterdam Tel.: (088) 5722 889 E-mail: rubrieken@persgroep.nl Vakantie Recreatie DE ESDOORN De leukste nieuwtjes en verhalen uit jouw stad Ramada Plaza Antwerp Aankomsten t/m september 2018 V 2 nachten incl. ontbijt en gebruik sauna Aan de rand van Antwerpen gelegen Aankomsten t/m september 2018 4 nachten incl. uitgebreid ontbijtbuffet Aan de rand van historisch Amersfoort Van der Valk Hotel Amersfoort Al Dit luxe hotel (gastenbeoordeling 8,4) telt 140 comfortabele hotelkamers. Deze zijn allemaal uitgerust met een eigen badkamer, gratis wifi, koffie- en theefaciliteiten, televisie, kluisje en airco. In het sfeervolle restaurant, met open keuken, worden de lekkerste gerechten geserveerd. Er is ook een groot terras, een lounge en een hotelbar aanwezig! Inbegrepen: 4 nachten in een Comfort kamer 4 keer uitgebreid ontbijtbuffet Gratis gebruik van wifi en parkeren Gratis wandel- en fietsroutes Gratis stadsplattegrond van Amersfoort Inclusief toeristenbelasting Prijs p.p. en o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, excl. 20,- reserveringskosten Amersfoort en omgeving Dit 4* Van der Valk Hotel is centraal en rustig gelegen. De ideale uitvalsbasis voor een korte vakantie. Wandel door de historische binnen stad van Amersfoort of ga een dag naar het gelijknamige dierenpark. Wil je juist tot rust komen in de natuur? Dan bieden de Veluwe en de Utrechtse Heuvelrug uitkomst. Antwerpen en omgeving Antwerpen, dat is mode, gezellige marktjes én cultuur. Je vindt er een boeiende mix van winkels en cultureel erfgoed, trendy bars en bourgondische restaurants. Geniet van een speciaalbier 'Bolleke de Koninck' na het shoppen of bezoek deze zomer een tentoon stelling van het culturele festival 'Antwerpen Barok. Rubens inspireert'. Meer toeristische informatie: www.visitantwerpen.be Ramada Plaza Antwerp Het stijlvolle hotel (gastenbeoordeling 8,0) ligt in de hippe wijk Zuid en is goed aan te rijden. Vlakbij het hotel stopt de metro, die je binnen 10 minuten naar het centrum brengt. Het hotel heeft een glazen structuur en de vorm van een diamant. Er zijn 210 kamers, met een badkamer, gratis wifi, televisie, kluisje, koffie- en theefaciliteiten, minibar en airco. Heerlijk dineren kan bij Brasserie Gozo. Inbegrepen: 2 nachten in een luxe tweepersoonskamer 2 keer uitgebreid ontbijtbuffet Gratis gebruik van de sauna's en fitness Gratis wifi en parkeren in de omgeving Gratis stadsplattegrond en shoppinggids Prijs p.p. en o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, excl. 20,- reserveringskosten en toeristenbelasting 2,39 p.p.p.n. Meer informatie en boeken: Ga voor 3 dagen Antwerpen naar onze website reiskatern.nl/pzc/zowegl812 en voor 5 dagen Veluwe naar reiskatern.nl/pzc/zowegl813 of bel met Zoweg.nl 0900-2359693 0,70 per gesprek) Download nu gratis de PZC app! Fietsen Scooters mini Het adres voor een nieuwe of gebruikte (elektrische) fiets: www.kluijfhout.nl Kaapduinseweg 14a, Dishoek tel.: 0118-552653 Vrijdag tot 21.00 geopend Nederland Gelderland Te huur In da bosrijke omgaving van Voorthulzen: vak.bung*s, 2 tot 6 p. v.a. 240,- p.w. Ideale wandel en ftatsorm. 0342-473363 wwwjdeEsdoorn.nl Tele2 NL 09:22 |[PZC Y Zeeuwse bedrijven azen op werk windparkBorssele Vechten en knokken Tanker loopt vast op om te bliiven Oosterschelde O O indebuurt.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 61