4 HEILIG HUISJE Trudie (59) en Joep (60) de Pont verhuisden vorig jaar november vanuit het Brabantse Oosterhout naar Villa de Wael in Domburg: een monumentale bed and breakfast met jugendstilelementen. Huizenpaspoort LüILLUJ Dit hebben onze lezers allemaal in huis rudie: „Ik heb altijd iets gehad met Zee land, ik voel me hier zo thuis. Geen idee waar dat gevoel van daan komt, maar ik heb altijd gedacht: ooit koop ik hier een huisje. Ik kwam al jaren in Domburg, als kind al, maar had dit pand nog nooit eerder gezien. Omdat het een B&B was, kon ik er natuurlijk makkelijk een kijkje nemen. Ik ben er in totaal drie keer geweest als gast. Toen ik hier vorig jaar februari weer voorbijliep met een vriendin, zag ik dat het te koop stond. Na veel overleg hebben Joep en ik besloten de sprong te wagen. Het is een huis met karakter, we Het was nooit onze bedoeling om een B&B te beginnen voelden ons meteen thuis hier." Gek Trudie: „Mijn zoons zeiden: 'jij bent zo gesteld op je privacy en toch ga jij een B&B beginnen.' Ik heb me er echter op ingesteld. We hebben gas ten die hier al 25 keer geweest zijn, zij voelen zich echt thuis. Als we hier met zijn tweeën zouden gaan wonen, ontnamen we hen dat gevoel. Daarom wilden we de B&B voortzet ten. Het scheelt dat onze focus niet op geld verdienen ligt, want Joep heeft zijn eigen bedrijf nog." Joep: „Daardoor kunnen we zelf re gelen hoeveel gasten we ontvangen en kunnen we ook af en toe sluiten. Het was nooit onze bedoeling om een B&B te beginnen. Als je mij dat twee jaar geleden had gezegd, had ik je voor gek verklaard. Maar we vin den het erg leuk en krijgen gelukkig veel hulp van de mensen die we in dienst hebben." Trudie: „Ons huis in Oosterhout leek helemaal niet op dit, dat was veel moderner. Onze meubelen zijn daarom ook modern, maar ik vind ze in combinatie met de oude woning juist heel mooi. Alles viel meteen op zijn plek. Ik ben iemand die makke lijk heimwee heeft, maar dat heb ik hier nog nooit gehad." DOMBURG vrijdag 22 juni 2018 Een woning die je weer Gertie De Boey 44 —Joep de Pont De villa aan de Dom- burgseweg 6 werd gebouwd in 1883 door de familie Bod- daert en in 1903 in grijpend verbouwd. Toen Trudie en Joep het pand half novem ber kochten, was het al zes jaar een bed and breakfast. In 1997 werd de villa benoemd tot beschermd Rijks monument. ■7i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 52