familieberichten 15 COLOFON Familieberichten OV! IDEN Paul Verschraegen DANKBETUIGING Cor van der Wekken - familieberichten - ca? Manon Maria Johanna Renilda van Gijsel Niet een blad maar een boom is gevallen, geveld door een felle storm. Nu door liefde en wind gedragen, is hij op weg gegaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Christiane Verschraegen-Smet Hij overleed op 19 juni 2018 in de leeftijd van 78 jaar. Christiane Sandra en Fabian Veronique en Thomas Jurriën Hazelarenstraat 29, 4576 CG Koewacht De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 27 juni om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de crematieplechtigheid is er om 10.30 uur gelegenheid om een laatste groet te brengen in het uitvaartcentrum van het crematorium. Graag alleen schriftelijke condoleance. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "De Vurssche", afdeling "Kiekuut", voor de liefdevolle verzorging. Marianne Gans-Deij Johan Knieriem Na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming betoond. Wij willen u hiervoor allemaal hartelijk bedanken. Mina van der Wekken-Boot Ina van der Wekken Jurjen Postma f Bart van der Wekken Cocky van der Wekken-Legemaate Ton van der Wekken Mariëtte van der Wekken-van Boven kleinkinderen en achterkleinkinderen Juni 2018 pzc.nl/familieberichten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN vrijdag 22 juni 2018 Diep geraakt zijn wij door het overlijden van Dochter van onze collega Ellis. Wij wensen Ellis, Jos en Niek veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en collega's van De Zuidhoek Je hebt nu rust gevonden. Al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen. Dat was onze grootste smart. We hebben grote bewondering voor de moed waarmee zij haar ernstige ziekte heeft gedragen. Mijn echtgenote, onze moeder schoonmoeder en oma Hulst, 3 augustus 1936 Hulst, 20 juni 2018 echtgenoot van Gerard Angelus Fransiescus d'Hondt HulstGerard d'Hondt HulstPascal en Anja d'Hondt-van Bellen Marjolein en Sven HulstAnnemarie en Lorenzo van den Brande-d'Hondt Wout Tivoliweg 86 4561HM Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 25 juni om 11.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 24 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve dit bericht als uitnodiging te beschouwen. Zonder Marianne is alles anders... Het doet ons goed zoveel kaarten, bemoedigende woorden, te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw mijn steun en toeverlaat, moeder, onze trotse Oma, zus en tante. Wij danken U hiervoor hartelijk. Piet Gans Joeri en Esther - Lasse, Deyn familie Deij familie Gans Axel, juni 2018 We willen een ieder graag hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven in de vorm van kaarten, telefoontjes, mails en troostende woorden die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Het heeft ons erg goed gedaan. Bep Knieriem-van Bendegem Bart en Corleen klein- en achterkleinkinderen Axel, juni 201 8 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-01 3 99 99 (werkdagen 9.00-1 7.00 uur en op zondag 1 3.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 48