COLOFON Familieberichten Mariette Marie de Vriend-Ingels 13 Maria Rosalia van Goethem-van den Bergen Marie Nellie Goense-Martens M OVERLEDEN Het kaarsje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij is het niet erg meer, daarvoor is het verleden. Voor jullie die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve ma en oma Moppie weduwe van Alouisius Johannes van Goethem Lamswaarde, 29 mei 1927 t Kloosterzande, 16 juni 2018 Paul Rosita en Antoine Monique en Arjan, Jarmo Caroline en Wouter, Marieke, Anneke Mark Correspondentieadres: Groenendijk 1 A, 4587 CR Kloosterzande U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Temeuzen, op zaterdag 23 juni van 12.30 tot 13.00 uur. De crematieplechtigheid wordt aansluitend gehouden om 13.30 uur in de aula van genoemd crematorium. In de ontvangkamer van het crematorium is gelegenheid tot schriftelijk condoleren, na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Iedereen die de afgelopen jaren op welke wijze dan ook onze ma heeft bijgestaan of verzorgd, willen wij ook namens haar van harte bedanken. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een periode van afnemende kracht en gezondheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oma Sas weduwe van Eugène de Vriend 20- 12 - 1924 1 18 -06-2018 Zelzate (B) Sas van Gent Clinge: Anja en Karei Lansu-de Vriend Tessa en Gijs, Sofie, Sara Anniek en Koen, Noah Sas van Gent: Marjolein en Willy Steijaert-de Vriend in liefdevolle herinnering Myrthe en Nicolai Nick en Fleur Wij danken de huisartsen en alle medewerkers van De Redoute voor de goede verzorging in haar laatste jaren. Sas van Gent, 18 juni 2018. Corr. adres: A. Lansu-de Vriend Kennedylaan 2 4567 CV Clinge De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 23 juni om 10.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Jan van Wijck f Jozina Neeltje van Doorn VJ dinsdag 19 juni 2018 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante weduwe van Kees van Gastel (1 2008) eerder weduwe van Nil Goense (t 1975) Wij wensen de kinderen en kleinkinderen kracht toe met het verwerken van dit verlies. Familie Goense Het kaarsje is nu opgebrand Wij nemen afscheid van onze pa, opa en opa-opa weduwnaar van Aagtje de Bree in de leeftijd van gijaar. Hans en Helene Jelle en Gloria - Nicole Tamara Desirée en Dennis - Aimee, Calvin Heieen en Bert Daniël - in herinnering - Annemieke en Daniël - Tygo Cora en Jaap Natalja en Arnoud - Norah, Eva Leander Toos en Jan Stéphanie en Jordi - Zenna Robin en Inge - Vesper Wouter en Monique Bart Koen en Véronique Inge en Leo Jeroen Maarten i7juni 2018 correspondentieadres: Wilgenplantsoen 32 4537VCTerneuzen Vrijdag 22 juni is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'De Vurssche', afdeling 'De Vlakte' voor de liefdevolle verzorging en aandacht. De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij Stil vertrokken is onze lieve moeder, oma en 'oma Jozina' Axel, 9 juni 1924 t Terneuzen, 11 juni 2018 in de gezegende leeftijd van 94 jaar. geh. geweest met Levinus Aamoutse 114 juli 1981 Jouke Jongsma 129 mei 2008 Cokkie en Mark de Bruijne - Aarnoutse Monique en Jelte Thijn Sipko en Nanke Loes, Sarah, Fiep We hebben Ma op 15 juni begraven bij Pa op de begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Correspondentieadres: A. van Dalsumlaan 17 4384 JV Vlissingen SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45