The Incredibles zijn terug! 29 Onaangekondigd verschenen Beyoncé (36) en Jay-Z (48) afgelopen weekeinde met een nieuw album. De grote vraag voor de diehard fans die vanavond en morgen hun show in de Johan Cruijff Arena bezoeken: krijgen zij een nieuw nummertje te horen? ste nummer Summer, waarin meer seks schuilt dan liefde. Die liefde komt aan het einde met 'We'restill perfectfor each other' in Lovehappy, de laatste track op het album. De twee rasartiesten eren op hun album hun herwonnen liefdesgeluk en hebben maling aan de buitenwereld. Niet gek, miljoenen fans aanbidden het iconische stel al jaren. De fans krijgen vanavond en mor gen in de nog niet uitverkochte Arena show, dans en herkenbare mu ziek, vergezeld door uitingen van toewijding, liefde en genegenheid van de tortelduifjes. De Carters, hun familienaam (Jay-Z heet Shawn Car ter), hebben van het nieuwe album het nummer Apeshit in beeld laten brengen met een mystieke videoclip. Daarvoor hebben zij in het diepste geheim en in de nachtelijke uren op namen laten maken in het Louvre in Parijs. Het toont de grootsheid van Het album Everything Is Love is het eind goed, al goed slot van de Cartertrilogie het powerkoppel, omdat de deuren van het grootste museum normaal gesproken voor iedereen gesloten blijven. Over grootsheid gesproken: de clip werd al meer dan twaalf mil joen keer bekeken. Huwelijk Everything Is Love, het album waar over Jay-Z vorig jaar stiekem al iets vertelde tegen The New York Times, is het eind goed, al goed-slot van de Cartertrilogie, die twee jaar terug be gon met Lemonade van Beyoncé. Op die plaat ging de r&b-koningin te keer over het gedrag van haar echtge noot, die de schuinsmarcheerder had uitgehangen. Ze zong over vernede ring, verdriet, woede en vergeving. Daarop volgde het antwoord van Jay- Z met het album 4:44. Het was een groot mea culpa van de hiphopgigant, die zich kwetsbaar opstelde. Het huwelijk leek te wan kelen, maar bleef intact. Het stel ver welkomde na dochter Blue Ivy een tweeling: Sir en Rumi. Ook daar gaat vanavond stiekem de aandacht naar uit: het vermeende babybuikje dat fans tijdens het concert in Glasgow bij Beyoncé zouden hebben waarge nomen. Een vierde Cartertelg, het zou perfect passen in het liefdes sprookje van Beyoncé en Jay-Z. Beleef een spannend avontuur met je favoriete super familie in DisneyPixar's Incredibles 2! 1 Wj Beleef een spectaculair avontuur! In 140 verschillende bioscopen Ook in 3D Ga naar pzc.nl/incredibles2 dinsdag 19 juni 2018 Jay-Z: Alles is (weer) liefde Beyoncé en Jay-Z staan vandaag en morgen in de Johan Cruijff Arena. FOTO GETTY IMAGES n

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 29