DurecliffhangerGTST moet opnieuw 28 M ANGELA KIJKT TV In het London Stadium scho ten zaterdagavond bij de meeste fans de wenkbrau wen omhoog en straalden de ogen van geluk. Het ge beurde tegen het einde van het concert van Beyoncé en Jay-Z toen het publiek op een aange name toegift werd gefêteerd. Op de grote schermen van het immense stadion stond namelijk: Album Out Now. Voor een 'Bey en Jay-afterparty' konden de fans bij thuiskomst on middellijk het nieuwe album strea- men. Om erachter te komen waarom Let's make love in the summertime We're still perfect for each other het concert van de On The Run II Tour zo vol zat met kussen, knuffels, omhelzingen en hand in hand para deren op het podium. Het album Everything Is Love, aanvankelijk alleen te streamen via hun eigen dienst Ti- dal maar inmiddels ook op Spotify, is een ode aan de liefde, hün liefde voor elkaar. Seks De teksten van de songs - negen stuks in totaal - wekken de indruk dat de twee het weer helemaal zien zitten. 'Let's make love in the summer time I want y ou to come inside right now so you know just how Ifeel', zingt Beyoncé richting manlief in het eer- MEERDIJK De zomercliffhan- ger van Goede tijden, slechte tijden wordt opnieuw opgeno men. Het eerder opgenomen seizoenseinde van de RTL4-soap heeft 'veel overeenkomsten met een recente gebeurtenis'. Ver moedelijk gaat het om het dode lijke ongeval op de NDSM-werf van eind vorige maand. De opnames voor de oorspron kelijke cliffhanger, de laatste scène van het seizoen die de spanning moet vasthouden tot aan de hervatting, vonden 19 april plaats bij en op de kraan op het NDSM-terrein in Amster dam. Drie weken geleden over leed een man (32) na een val uit de kraan. Hoe hij van de kraan is gevallen, is nog ondui delijk. RTL en producent Endemol melden dat ze met de nieuwe cliffhanger 'eventuele pijnlijke parallellen met de werkelijkheid willen voorkomen', en daardoor hebben besloten de cliffhanger opnieuw op te nemen. Door de nieuwe opnames kunnen GTST-fans de laatste af levering (6 juli) voor de zomer niet vooruitkijken op Videoland. Mag ik iets zeggen over Studio Rus land1. Geen kwaad woord over de ongetwijfeld fenomenale voetbal kennis en het tactische vernuft van de gast heren en hun gasten, die ik als complete leek natuurlijk nooit genoeg op waarde weet te schatten. Om mijn criticasters meteen maar alle wind uit de zeilen te nemen: inderdaad, ik denk bij de naam Umtiti eerder aan de nieuwe voorstelling van Cirque du Soleil of een attractie in de Efteling, dan aan een spe ler van Frankrijk. klein beetje maar. Gewoon, iets minder slaapverwekkend saai. Stel nou dat het geluid zou uitvallen en dat u op basis van lichaams taal zou moeten gokken wat die vijf mannen - want het zijn altijd mannen, en altijd van zekere leeftijd, plus dan Rafael van der Vaart - daar met elkaar doen op die bank en stoe len. Dan oogt het toch eerder als de laatste rapportvergadering van havo 3, waar de do centen al in gedachten de caravan aan het in pakken zijn? Of als een verjaardagsfeestje, waarop gasten elkaar proberen af te troeven in kennis van het politieke systeem in Bur- kina Faso en snoeitips voor de beukenhaag? Het zal wel weer vloeken in de kerk zijn, want de NOS is voor veel mensen bijkans heilig, maar mag het gewoon iets losser, speelser, onderhoudender? En nee, dan be doel ik niet het gesol met hond Messi die de uitkomst van België-Panama moet voorspel len. Of Joep Schreuder die opzichtig Mart Smeets staat te imiteren als hij een speler van Marokko interviewt. En nee, ik bedoel al he lemaal niet dat je zoals de concurrent keihard boeren van Gordon door de studio moet la ten knallen om het publiek aan het lachen te krijgen. Wat ik mis is een leuk programma a la Villa BvD, dat serieuze wedstrijdanalyses combi neert met amusement van niveau. Dat daar door voor iedereen, voetbalfan of-leek, leuk is om naar te kijken. Ik snap best dat dat een ingewikkelde opdracht is nu Oranje niet meedoet, maar onmogelijk is het ook weer niet. Zeker niet als je bijvoorbeeld het Bureau Sport-duo Erik Dijkstra en Frank Evenblij erop zet, die passie en kunde combi neren met humor en creativiteit. Die zelfs een leuk rubriekje zouden weten te brouwen rond namen van voetballers die aan Efteling-attracties doen denken. In termen die ze bij de NOS ook snappen: wie kopt hem in? Nominatie Atsma voor Duitse prijs Olifant Ali ontsnapt uit dierentuin Quote van de dag 'Goed nieuws: I don't kill you. Sorry!' Dennis Jansen —Tekst van het nieuwe album van Beyoncé en Jay-Z, Everything is Love dinsdag 19 juni 2018 NOS Maar mag het ondanks dat toch een beetje leuk zijn om naar te kijken? Een Beyoncé en TELEVISIE Barry Atsma is genomineerd voor de Deuts- cher Schau- spielpreis, een grote Duitse ac- teerprijs. Hij maakt kans op het beeldje voor zijn rol in de Duitse tv-serie Bad Banks. JACKSON Ali, de olifant die op landgoed Neverland van Michael Jack- son leefde, is zondag even ontsnapt uit de Florida Zoo. Na een half uur zat het dier dat tot 1997 van Jack- son was, weer in zijn verblijf. —DJ Jean verontschuldigt zich bij Johan Derksen. Hij had zich bij een optreden laten gaan door 'IkillyoiS te roepen richting Derksen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 28