k OvarJailafi FAMILIEBERICHTEN 27 Cornelis Adriaan Blaauwkamer IffiTiiggfehiiairid Suus Taillie Johan Voogdt COLOFON Familieberichten Q ITIensen inq.nl Enki Clementina van den Bosch Alois de Deckere Francien Eversdijk - Sinke Kees Adriaan Schuitvlot Bep Poleij - van Iwaarden 9 (Oj Jaap Walhout zaterdag 16 juni 2018 kijk ook op Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Soms voelde het leven zwaar, maar er waren ook lange tijden van geluk. Uiteindelijk heeft onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en superoma het leven losgelaten... weduwe van George Marie Biesebroek Zij overleed in de leeftijd van 94 jaar. Axel: Ema en Jo van der Sijpt-Biesebroek Diana en Comé van Dalen-van der Sijpt Amber Iris Lars in liefdevolle herinnering Edwin van der Sijpt Véronique en Jeroen Riemens-van der Sijpt Mandy Kayleigh Edwin Biesebroek in liefdevolle herinnering 14 juni 2018 Correspondentieadres: Liniedijk 3, 4571 PD Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 19 juni om 13.30 uur in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "de Vurssche", afdeling de Sluis' voor hun goede en liefdevolle verzorging. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van de heer Alois heeft zich vanaf de oprichting van de Stichting Gehandicaptenbeleid Hulst (Drempelvrij Hulst) met veel energie ingezet voor de belangen van deze doelgroep. Wij zijn hem daarvoor zeer erkentelijk en dankbaar voor alles wat hij wist te bereiken voor de mensen met een beperking in de samenleving. Wij wensen Ireen, Karin, Dylan en Bo veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Platform Drempelvrij Hulst Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Een lieve zus waar wij van hielden Wij mochten lang van haar liefde en lach genieten, zij is 87 jaar oud geworden. Piet Henk en Letta Gideon en jannie Suzanne KLaas en Janny Wim en Annemarie Anton en Ariane Neven en nichten In liefde gedenken wij: Riet, Niocoline, Lianne en Han Wij zijn sprakeloos en zeer verdrietig door het plotselinge overlijden van mijn lieve Kees, onze pa en grappige opa in de leeftijd van 71 jaar. Ina Blaauwkamer - Oppeneer Mirjam en Nelson, Alexander, Max Alexandra, Jade Annelies en Marvin, V 14 juni 2018 Fahrenheitstraat 6,4416 DC Kruiningen Wij nemen afscheid van Kees op woensdag 20 juni om 13:30 uur in de Hervormde kerk te Waarde. U bent daarvoor van harte uitgenodigd. Daarna zullen we hem begraven op de begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Dorpshuis MeerWaarde, Maurits- straat 4-6. Met grote bewondering en dankbaarheid voor wie hij voor ons was nemen wij met verdriet afscheid van mijn man, onze vader, opa en overgroot- opa echtgenoot van Jozina Maria Oppeneer Axel, 26-2-1926 t Axel, 15-6-2018 J.M. Schuitvlot-Oppeneer Piet en Alina Schuitvlot-Kwisthout Mike en Daniëlle Niki en Inge Robbert en Judith Timmy en Mart Joanne en Leroy Jan en Marina Schuitvlot-Hamelink Peter en Daphne Anja en Cliff Willy en Rien Lokerse-Schuitvlot Jolanda Erik en Ana Judith Annie en Wim Ollebek-Schuitvlot Monique en Bennie Jaco en Julia Dick Schuitvlot en Ann Van Maele Kimberly Noëmi Suzan en Freddy Stouthamer-Schuitvlot Jasper en Lisa Wouter en Merel Heieen Schuitvlot Thomas Li se lotte en achterkleinkinderen De Weistede 2 4571 KZ Axel Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 19 juni van 19.00 - 19.30 uur in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Donderdag 21 juni van 13.15 - 13.50 uur kunt u de familie condoleren in 'De Halle', Rooseveltlaan 1a te Axel, waarna om 14.00 uur de plechtigheid aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Halle'. Onze dank gaat uit naar het team van 'De Weistede', extramuraal, voor hun Inzet en goede zorg. Verdrietig maar dankbaar voor de mooie herinneringen, geven wij u kennis dat wij op 14 juni afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve zus en onze tante Yerseke: Nel Sinke - Van Iwaarden Ph. Sinke t Neven en nichten Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven, telefoontjes, steun en warmte na het overlijden van mijn moeder en schoonmoeder Ada en Gerard de Milliano - Porreij IJzendijke, juni 2018 Zoveel kaarten en lieve woorden, zoveel handdrukken en omhelzingen. Wij zijn u dankbaar voor het medeleven na het onverwachte overlijden van mijn zorgzame man en trotse vader Jullie warme belangstelling zal altijd in onze herinnering blijven. Rina Provoost Annelies Voogdt Carolien Voogdt Biezelinge, juni 2018. Voor de vele blijken van belangstelling en meeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij mochten ontvangen tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve behulpzame vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. S. Walhout - Verhelst Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, juni 2018 SLU1TTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63