Paul de Leeuw Broers verdacht van steun aan de jihad 19 We gaan naar boven meteen garde, de slagroom spuit en een asielhond Geru et ervan Net als Heieen van Royen wilde ik een week lang een seks- dagboek bijhouden. Maar wat een gedoe is dat! Gelijk na de daad moet je achter de computer om het hele seksgebeuren op te schrijven. Wie kwam nou als eerste? En hoe noem je oraal bevredigen na een ruzie? Spijtpijpen. Omdat we 's morgens gewoon moeten wer ken stuurden we vanwege ons seksdagboek de visite eerder naar huis. We hebben ook geen sekshulp- middelen, dus deden we het maar met wat voorhanden was. Zelf vond ik de bladblazer on handig in bed maar buiten in de tuin, toen we konijntjes naspeel den, reuze spannend. En m'n voorhuid bleef akelig lang in de kruimeldief hangen. Daar zijn we even voor naar de eerste hulp gegaan, om een zalfje aan te schaffen. Je kunt het allemaal na lezen in ons seksdagboek. en zij herkennen hun zoon er he lemaal in. Jammer dat onze bu ren, die we uitnodigden voor een Bareback BBQ, nu nog meer bo men hebben laten planten om niets meer met ons te maken te hebben. We hebben ook actueel ge sekst: op de ochtend van de Sin- gapore-top hebben we Trump- Kim Jong-un gerollenspeld. Na afloop verzuchtte ik: 'Poepoe! Dat was me een akkoordje!' 'Waarom doe je dit?' vragen vrienden. Mijn antwoord: als tien mannen door dit boek meer kun nen genieten van hun orgasme, dan is mijn missie geslaagd. klaar mee. Het gaat niet meer. Omdat niks meer echt strak in de aanslag springt, kijken we elkaar aan. Méér hulpmiddelen! Dus gaan we naar boven met de eier wekker, garde, spatels, slag roomspuit en een asiel hond. Omdat glijmiddel, dat we niet in huis heb ben, heel belangrijk wordt als alles een beetje aan het uitdrogen is, nemen we ook de tube Zaanse mayonaise mee de slaapkamer in. Maar als ik mayo naise zie, wil ik daar paprikachips bij. Dus gaat er ook een zak papri kachips mee. en daar spuiten we mayonaise op. Maar dat ruikt de asielhond, die vervolgens enthousiast op ons bed springt. Boven op de eier wekker, die meteen kapotgaat. Vervolgens laat ik de chips vallen terwijl mijn man net wat Zaanse mayonaise in de zak wil spuiten. Dus is het hele bed vies. Dan gaan we maar met de slagroom spuit in de weer, maar de kracht is ervanaf.er komt niet echt slagroom uit, maar van die room waar je niet verder over na moet denken. Onze asielhond kan zijn plas niet meer ophouden en be gint in een hoekje zijn eigen golden shower te organiseren. Opeens zeg ik tegen mijn man: 'Geef me een zoen en laten we gaan slapen... wakker van een vertrouwd ge luid. Ik lig nog in bed, terwijl mijn man beneden al aan de yoghurt met fruit, eigenge maakte granola en lijnzaadolie zit. Ik hoor het tikken van de le pel tegen het schaaltje en opeens weet ik weer waar ik 's morgens altijd opgewonden van word. Het vertrouwde beeld van die knappe vent boven dat bakje gei- tenyoghurt. Maar dat schrijf je niet op in je seksdagboek. Beetje saai! De twee broers van (35 en 36 jaar) uit Utrecht werden afgelopen dins dag al aangehouden, zo maakte Jus titie gisteren bekend. Ook werd de ex-vrouw van een van de drie broers aangehouden. Het verhaal van het gezin is bij zonder. Een broer, Mimoum, sloot zich in 2015 met zijn vrouw en drie kinderen aan bij terreurgroep IS. Mohammed en Karim besloten hun broertje terug te gaan halen. Ze reden via Turkije naar Syrië en von den Mimoun uiteindelijk in Mosul. Mimoum wilde niet mee terug. Mohammed keerde uiteindelijk in november 2016 terug naar Neder land, waar hij direct werd opgepakt. Justitie heeft hem inmiddels ver volgd voor het deelnemen aan een terroristische organisatie. Moham med verklaarde dat 'hij door IS werd gedwongen als kok te wer ken'. Broer Karim zou verpleger zijn geweest. Vorig jaar november werd Mohammed tot drie jaar cel (waarvan één voorwaardelijk) ver oordeeld. Karim en Mimoum wa ren toen, naar verluidt, nog steeds in IS-gebied. De dinsdag opgepakte broers wor den ervan verdacht geld te hebben overgemaakt naar hun broers in het strijdgebied. Ze werden gisteren voorgeleid aan de rechter-commis- saris. De vrouwelijke verdachte is inmiddels weer vrijgelaten, maar nog wel verdachte. De broers en de ex-vrouw zou den in totaal enkele duizenden eu ro's hebben overgemaakt. Het on derzoek is gestart naar aanleiding van meldingen van ongebruikelijke transacties door de FIU, de Finan cial Intelligence Unit. De FIOD doorzocht de woningen van de ver dachten in Utrecht en Alphen aan den Rijn. In de woning van één van de twee broers is een vuurwapen met munitie aangetroffen. „Door geld over te maken naar uitreizigers kan de gewelddadige ji had mede worden gefinancierd en dat is strafbaar gesteld", zo meldt het OM. De naar het strijdgebied overgemaakte bedragen variëren van 100 euro tot 17.000 euro. WIJN BEURS. NL/ROOD WIJNBEURS TERUG VAN WEGGEWEEST! €26,- KORTING GRATIS THUISBEZORGD zaterdag 16 juni 2018 GO Seksdaaboek Mijn schoonouders lezen mee Toch zijn we er even helemaal Uit de zak halen we wat chippies De volgende morgen word ik Drie broers van de familie D. uit Utrecht sloten zich aan bij IS. Deze week werden twee broers opgepakt: ze hebben hun ver trokken broers geld gestuurd en dat is het financieren van terro risme, vindt Justitie. Cyril Rosman Eelco Brandes Utrecht De Wijnbeurs bestaat ruim 42 jaar en daarom bieden wij u nu dit prachtige pakket aan met onze 6 mooiste rode wijnen van 2018! We doen u graag een plezier met dit heerlijke proefpakket voor een fractie van de prijs. Waarmee u kunt genieten van de zes meest geliefde rode wijnen van ruim 42 jaar Wijnbeurs. Geniet van de krachtige 7 jaar oude Spaanse Gran Reserva, de héérlijke rijk gefruite Sangiovese uit Italië en van het volsappige fruit van de nieuwe Franse TOP-oogst van La Pauline. Proost! Art.nr. 3304017 r Bestel gemakkelijk online op UClJOLlIUUIU B levering Max. 2 pakketten. Aanbod geldig tot 30 juni 2018 I Telefonisch bereikbaar ma. t/m vrij. 8.00 -20.00 uur, za. 10.00 -16.00 uur (0294 - 788 103) kortingscode slechts Gebruik kortingscode: SPP2618 -Alleen geldig op dit pakket* - La Paul ine l ('ryX'lll HlJa 1 PRIMITIVO vBF.RNt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 19