Nederland Rijkswaterstaat zoekt professionals voor Zeeland Werken voor www.werkenvoornederland.nl Rijkswaterstaat Zee en Delta is continu op zoek naar de beste professionals. Wil je bouwen aan een mooier, veiliger en duurzamer Zeeland? Deze waterrijke regio beschermen tegen overstromingen? Zorgen voor voldoende groen en voldoende schoon water? Of je inzetten voor een vlotte en veilige doorstroom vanaf de Noordzee naar het achterland in Zeeland en België? Bekijk deze vacatures onder Rijkswaterstaat op werkenvoornederland.nl en solliciteer direct. Werken bij Rijkswaterstaat. Verder met Zeeland Adviseur nautische incidenten, Rijswijk, Middelburg Dankzij jouw adviezen is de incidentenorganisatie van Rijkswaterstaat op orde en worden nautische incidenten adequaat bestreden en afgehandeld. Technisch beheerder Schelde-radar-keten, Vlissingen Als technisch beheerder vertegenwoordig jij Rijkswaterstaat binnen de Schelde' radar-keten, een samenwerking tussen de Nederlandse en Belgische overheid. Toezichthouder vanuit de lucht, Schiphol Als toezichthouder houd jij vanuit een kustwachtvliegtuig goed toezicht op werken in uitvoering op de Noordzee. Zo kunnen we snel ingrijpen bij overtredingen zoals (olie)lozingen en drugsdumpingen. Verkeerskundige, Goes Als adviseur zorg je namens Rijkswaterstaat voor een optimale doorstroming van het verkeer op het hoofdwegennet en ben je mede verantwoordelijk voor de verkeersveiligheid zoals inde Vlaketunnel en het Dampoortaquaduct. Verkeersleider scheepvaart, Vlissingen Vanuit jouw verkeerspost ben je verantwoordelijk voor een goede doorstroming van de scheepvaart. Hiertoe verzamel, registreer en verstrekje informatie over de verkeersafwikkeling, incidenten en calamiteiten. Inspecteur handhaving Noordzee, Rijswijk, Middelburg Als handhaver zorg jij namens Rijkswaterstaat voor scherp toezicht en tijdig ingrijpen op de Noordzee, waardoor bijvoorbeeld de waterkwaliteit en de veiligheid verbeteren. Vergunningverlener, Middelburg Jij leidt vergunningsaanvragen in goede banen en zorgt voor kwaliteit, kwantiteit en veiligheid. Ook die afwijken van de standaard zoals bij de Kanaalzone, Brouwerseiland en de windparken in de Noordzee. Medewerker documentaire informatievoorziening, Terneuzen 3.460 kilometer kanalen en rivieren, 3.544 kilometer zeetoegangen, 93 sluiscomplexen en 328 bruggen. Als medewerker documentaire informatievoorziening zorg jij voor actuele, juiste areaalinformatie van ons organisatieonderdeel Zee en Delta. Elektrotechnisch adviseur hoofdvaarwegennet, Terneuzen Als elektrotechnisch adviseur beheer je namens Rijkswaterstaat de elektro technische systemen van het sluizencomplex van Terneuzen en het kanaal van Gent naar Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 18