Veerse Meer U De plannen voor een kwaliteitsslag van Camping en Groepsaccommodatie De Veerhoeve in Wolphaartsdijk komen in een stroomversnelling. De ontwikkelaar Leisure2B, vertegenwoordigt door directeur Machiel Blom, legt de ambities hoog en wil van de camping een moderne, duurzame en kwalitatief hoogstaande recreatieonderneming maken. ADVERTORIAL Met meer ruimte en minder eenheden ziet Leisure2B mogelijkheden om het recreatie- bedrijf te verduurzamen en aan te passen aan de eigentijdse eisen en wensen van de gasten. Dat betekent moderne, comfor tabele huisvesting, in een ruime omgeving en met voldoende voorzieningen. Inge Heuff Wolphaartsdijk Ruim De huidige camping beschikt over circa 400 plaatsen, ongeveer 200 daarvan zijn jaarplaatsen. Er staan caravans, chalets, enkele huisjes en er zijn kampeerplaatsen. Leisure2B vermindert het aantal plaatsen tot circa 300. Daarnaast heeft de exploitant de aangrenzende grond, met bestemming recreatie, aangekocht van de gemeente Goes. Hiermee verdubbelt de oppervlakte van het recreatiebedrijf en dat geeft de mogelijkheid om het vakantiepark ruim en open in te richten. Open De parkinrichting voorziet in veel groen en water met natuurvriendelijke oevers en krijgt zichtlijnen naar de toren en de molen van Wolphaartsdijk en naar het open landschap. Blom: "Die openheid van de omgeving laten we ook op een andere manier terugkomen. Er komt een Supermarkt De supermarkt, die nu al een breder publiek trekt dan alleen de gasten van de camping, blijft bestaan. De huidige ondernemer is enthousiast over de plannen. Met de huurders van de jaarplaatsen voert Leisure2B momenteel persoonlijke gesprekken om de plannen uit te leggen. wandelpad door het park zodat iedereen - inwoners van Wolphaartsdijk en onze gasten - een leuk rondje krijgt om te wandelen. Dit wordt geen park met hekken en een gesloten slagboom." Familiepark Het vernieuwde park, dat de naam Visserskreek krijgt, zal zich vooral op Nederlandse, Duitse en Belgische families richten. Leisure2B laat stijlvolle recrea tiewoningen bouwen voor vier of meer personen die ook verhuurd gaan worden. Positief De ontwerpplannen zijn volop in de maak en tegelijkertijd werkt Leisure2B aan het indienen van de omgevings vergunning. Vorig jaar keurde de gemeenteraad van Goes het bestemmingsplan al goed, er waren geen bezwaren ingediend. "Ik ben positief over de plannen van Leisure2B', zegt wethouder Loes Meeuwisse (Recreatie Toerisme). "Het Veerse Meer is een belangrijke toeristische bestemming in onze gemeente. Er is behoefte aan meer diversiteit en kwaliteit en de lokale ondernemers hebben al vaker aangegeven dat revitalisering wenselijk is. Deze plannen, die een passende invulling zijn van het bestemmingsplan, sluiten daar goed op aan. Dat is mede de reden dat wij de aangrenzende grond aan hen hebben verkocht." De plannen voor vakantiepark Vissers kreek zorgen voor een opwaardering van het recreatiegebied bij Wolphaartsdijk en maken het gebied extra aantrekkelijk voor inwoners en toeristen Werkgelegenheid Naar verwachting gaat Visserskreek voor meer lokale werkgelegenheid zorgen. Niet alleen bij de aanleg, maar ook daarna onder meer bij de facilitaire dienst en bij de diverse voorzieningen. Leisure2B overlegt met de ondernemers vereniging en de watersportvereniging van Wolphaartsdijk om te zien of en hoe ze samen kunnen optrekken. Nieuwe impulsen voor duurzame recreatie - Loes Meeuwisse, wethouder gemeente Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 14