Overige W
ueruolg zondag 17juni 2018
!TL"" RTL7
RTL8
Q SBS9
ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
06.30 Ochtendprogramma's 15.30
RTL GP: WTCR - Nederland 16.30 RTL
GP: Rally Special 17.00 RTL Trans
portwereld 17.30 RTL Autowereld
18.00 CUSTOMCARS:
LASVEGAS
19.00 STOP! POLITIE
20.00 IDIOTEN OP DE WEG
20.30 EElTERMINATOR 3: RISE
OF THE MACHINES
Sf-actiefilm van Jonathan
Mostow (Duitsl./GB/
USA 2003) met Arnold
Schwarzenegger (Termina-
tor) en Claire Danes (Kate
Brewster).
22.40 H33 BELLY OF THE BEAST
Actiefilm van Siu-Tung
Ching (Canada/GB/
Hongkong 2003) met
Steven Seagal (Jake Hop
per) en Monica Lo (Lulu).
Jessica Hopper - dochter
van ex-CIA-agent Jake - en
haar vriendin worden tijdens
hun vakantie in Thailand
door terroristen ontvoerd.
00.35 NACHTPROGRAMMA'S
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
20.55 Crime Scene Investigation
21.50 Crime Scene Investigation 22.45
Crime Scene Investigation 2340The
Blacklist 00.35 Gentlemen Broncos:
Komedie. De 16-jarige Benjamin
droomt ervan sciencefictionschrijver
te worden, maar na het volgen van een
workshop ontdekt hij dat een bekende
auteur er met zijn ideeën vandoor is
gegaan.
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
20.30 Was ik maar thuis gebleven
21.30 Foute boel 22.25 Mr. Frank Visser
doet uitspraak 23.25 Mijn leven is 1
grote chaos. Reportage. 00.25 Hesher:
Drama. De 13-jarige T.J. heeft nog niet
zo lang geleden zijn moeder verloren in
een auto-ongeluk wanneer hij Hesher
ontmoet. Hesher is een einzelganger
en niet meteen de persoon die voor
stabiliteit kan zorgen. 02.05 AstroTV
08.00
ATP 250: LIBÉMA OPEN,
DAG 6
Samenvattingen van de
halve finales.
10.00
FORMULE 1 CAFÉ
Herhaling van de uitzen
ding van vrijdagavond.
12.00
ATP 250: LIBÉMA OPEN,
DAG 7
Liveverslag van de finales
van het grastennis
toernooi in Rosmalen.
20.00
CELTICS/LAKERS:
BEST OF ENEMIES
Documentaire over de
glorietijd van de twee
machtige teams in de
NBA.
20.55
ROSMALEN VANDAAG
Terugblik op de finaledag
van het Libéma Open.
21.25
US OPEN, DAG 4
Liveverslag van de slot
fase van de laatste dag
van de golf Major.
advertentie
06.00 Friends 08.35 How I Met Your
Mother (marathonuitzending) 14.25
Modern Family 18.55 Family Guy 19.50
South Park 21.05 Takeshi's Castle
Thailand 21.30 Takeshi's Castle 22.00
How I Met Your Mother 23.00 Friends
23.50 South Park (marathonuitzending)
05.00 Last Man on Earth 05.20 Teach-
ers 05.35 The Daily Show
09.00 Ochtend- en dagprogramma's
21.00 Autosport: World Endurance
Championships in Le Mans (Frankrijk)
22.00 Wielrennen: Tour van Slovenia
(Slovenië) 22.55 Nieuws 23.00 Rally:
ERC Cyprus 23.30Autosport: World
Endurance Championships in Le Mans
(Frankrijk) 00.30 Wielrennen: Route du
Sud (Frankrijk) 01.30 Tennis: WTA toer
nooi Nottingham (Groot-Brittannië)
05.30 Nachtprogramma's
OMROEP ZEELAND
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
Zeeland Nu - Onze Club
(Doorlopende herhaling)
00.00 Nachtpro
gramma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.00
Het journaal 19.35 FIFA
WK voetbal 2018 22.10
Villa Sporza 23.15 Het
journaal 23.35 Sporza:
play-offs basket 23.55
De zevende dag 01.55
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
Rolkrant 19.30 Vranckx
20.00 Het journaal
20.15 Turkey with Simon
Reeve 21.15 Civilisations
22.10 The Other Side
of the Wall 23.05
Maman(s): Korte film.
23.30 Canvaslus
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 17.15
Twin Turbos 18.10
Speed with Guy Martin
19.05 Railroad Australia
20.00 Salvage Hunters
21.00 Alaskan Bush
People: Book Of... 22.00
History in the Making
23.00 Gold Divers
00.00 Nachtprogram
ma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.15
Inside: Tokyo Mafia
19.15 Ice Road Rescue
20.25 Inside North
Korea: The Kim Dynasty
21.30 Genius: Picasso
22.30 NG Doe: Russia's
Mystery Files 23.30
Genius: Picasso 00.30
Nachtprogramma's
BBC1
07.00 Ochtend- en dag
programma's 16.30
MOTD Live: FIFA World
Cup 201819.10 A
Question of Sport 19.40
BBC News 19.50 BBC
Regional News and
Weather 20.00 Coun-
tryfile 21.00 Antiques
Roadshow 22.00
Poldark 23.00 BBC
News 23.20 BBC
Regional News and
Weather 23.30 MOTD:
FIFA World Cup 2018
Highlights 00.20 Nacht
programma's
BBC 2
07.15 Ochtend- en
dagprogramma's 17.15
Flog It! 18.00 Hairy
Bikers' Best of British
19.00 Dragons' Den
20.00 Million Pound
Menu 21.00 Expedition
Volcano 22.00 Mana-
ging England: The Im-
possible Job 23.00
Atlanta 23.50 Begin
Again: Muzikaal drama.
01.30 Nachtprogram
ma's
ARD
05.30 Ochtend- en
dagprogramma's
12.03 Presseclub
12.45 Europamagazin
13.20 Dann kam Lucy:
Tv-drama. 14.50 Liebe
am Fjord - Sog der
Gezeiten 16.20 Das
Traumhotel: Tv-drama.
19.20 Weltspiegel
20.00 Tagesschau
20.15 Tatort 21.45 Zorn -
Kalter Rauch 23.15
Tagesthemen 23.35 Ttt
- titel thesen tempera-
mente 00.05 Nachtpro
gramma's
ZDF
05.40 Ochtend- en
dagprogramma's 13.03
ZDF WM Live 19.00
Heute 19.10 ZDF WM
Live 22.30 Russlands
Geheimnisse 23.15
ZDF-History 00.00
Nachtprogramma's
WDR
06.15 Ochtend- en
dagprogramma's 13.20
Westwarts zieht der
Wind 13.50 Gren-
zgeschichten 14.30
Unser Westen 15.15 Wer
weiB denn sowas? 16.45
Von Mausen und Lügen:
Romantische tv-kome-
die. 18.15 Tiere suchen
ein Zuhause 19.10 Ak-
tuelle Stunde 19.30
Westpol 20.00 Tages
schau 20.15 Ein unver-
besserlicher Dickkopf:
Komedie. 21.40 Mord
mit Aussicht 23.15
Dittsche - Das wirklich
wahre Leben 23.45 Ich
wei!3 von nix! 00.15
Nachtprogramma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's
12.04 Coup de pouce
pour la planète 12.10
Internationales 13.00
Territoires d'infos
13.30 Journal (RTBF)
14.0113h15, le diman-
che... 14.48 Echo-logis
15.06 Sur la route des
épices 16.00 Le Québec
et le monde 16.29
Maghreb-Orient Ex
press 16.58 Destination
francophonie 17.04
Kiosque 18.00 64', le
monde en f rangais, 1re
partie 18.30 L'invité
18.39 Traits d'union
19.35 Photographes au
front 20.30 Journal
(France 2) 21.00 Un
éléphant, qa trompe
énormément: Komedie.
22.45 Journal (RTS)
23.14 Les deux amis:
Komedie. 00.54 Nacht
programma's
521 zondag 17 juni 2018
PZ