Limburg Geologische breuklijnen doorklieven Nationaal Park De Meinweg. In het landschap zijn ze zichtbaar als terrassen. De Meinweg is een van de parels van het Nederlandse landschap met heidevelden, beekjes en betoverende vennen als het Elfenmeer. De tweedaagse NS-wandeling De Meinweg volgt de Duitse grens en gaat er zelfs overheen. Via het stadje Brüggen wandel je langs de rivier de Swalm terug Nederland in. Flevoland Vaste waarde in de schappen van reisboekhandels zijn de wandelgidsen van Gegarandeerd Onregelmatig. In de gids Wandelen naar het hart van Flevoland staan twaalf routes die naar het Observatorium Robert Morris voeren. Als een hedendaags Stonehenge ligt dat landschapskunstwerk even ten oosten van Lelystad, vizieren vangen de eerste zonnestralen tijdens de zonnewendes. De wandelingen variëren in lengte tussen 25 en 58 kilometer. Net als elk jaar wandelt uitgever Lourens Vellinga met een groep polderlopers in de kortste nacht naar het obser vatorium om daar de zon te zien opkomen, dit jaar met vertrek in Lelystad op 20 juni. Gelderland De deelnemersaantallen maken van de Vierdaagse van Nijmegen een enorme logistieke operatie. De wandelaars volgen brede, doorgaans verharde wegen en paden. Wie vanuit een ander perspectief de onge kende schoonheid van de omgeving wil leren kennen, heeft mogelijkheden genoeg. Een juweeltje is de N70 Natuurwandelroute, een van de oudste nog bestaande gemarkeerde routes van Nederland. Via smalle paadjes gaat het op en neer over de stuwwal bij Beek-Ubber- gen. Aan de overkant van de Waal biedt park Linge- zegen een waaier aan mooie routes, waaronder het Doornikpad van station Eist naar station Nijmegen. magazine 43 Tweedaagse NS-wandeling De Meinweg, etappes van 17 en 18,5 km ns.nl dagje uit Overnachten: een klassiek Duits familiehotel, hotel-zumschiffchen.de Wandelen naar het hart van Flevoland, omgeving Lelystad, 25 tot 58 km Opgeven om op 20 juni mee te wandelen naar Observatorium Robert Morris kan via de website van de uitgeverij, gegarandeerdonregelmatig.nl Overnachten: voeten omhoog op de veranda, doorslogies.nl N70 Natuurwandelroute, rondwandeling vanuit Nijmegen, 16 km Doornikpad Lingezegen, Elst-Nijmegen, 16 km staatsbosbeheer.nl N70 natuurwandelroute lingezegentevoet.nl Doornikpad Overnachten: hip hotel in hartje stad, in-credible.nl WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 111