PARTNERS DE ZEEUWSE HAVENDAGEN IN VLISSINGEN EN TERNEUZEN OPLADERS Inbraken 'Na twintig jaar voelt automotions bijna als familie' Het evenement trekt 50.000 bezoekers ONDERHOUD BIJ AUTOMOTIONS MERCEDES MULLER Ed en Bianca Muller rijden een zwarte S-Klasse 500. Daarnaast hebben ze twee bedrijfswagens: de Mercedes Vito 115 en de Vito 114. Ideaal, want als eigenaren van Downtown Mode in Domburg leggen ze heel wat kilometers af voor bijvoorbeeld de inkoop. "Na twintig jaar voelt automotions bijna als familie. We kennen vrijwel alle medewerkers. Het contact is heel professio neel én persoonlijk. Aan onze S-Klasse werkt meestal een vaste monteur: Peter Witte", zegt Ed. "Er zijn medewerkers met een specialisatie, bijvoorbeeld voor specifieke modellen of voor het stellen van complexe diagnoses", vertelt Jan Schouwenaar, servicemanager personenwagens. "Sowieso krijgen alle medewerkers bij de introductie van ieder nieuw model specifieke producttrainingen, naast de jaarlijkse bijscholingen." Jan: "Productkennis is bij onderhoud ontzettend belangrijk. Daarnaast is er voor elk model apart gereedschap. Hierdoor kan het onderhoud sneller, veiliger en vakkun diger uitgevoerd worden. Dat kan schelen op de factuur." Wat is Jan's belangrijkste tip als het gaat om het onderhoud van Merce des? "Laat de auto onderhouden bij de dea ler. Wij hebben productkennis in huis en staan rechtstreeks in contact met de ont wikkelaar. Het is net als bij de huisarts: hij schrijft iets algemeens voor, maar als de klacht niet overgaat... dan mag je naar de specialist. Wij hebben die specialistische kennis voor Mercedes. Helaas lossen wij re gelmatig de problemen op die zijn veroor zaakt door een all-round garage, simpelweg omdat de kennis ontbreekt". Daar weten Ed en Bianca alles van: "Jaren geleden monteerde een andere garage imi tatie-onderdelen. Dat wisten wij niet, maar het ging overduidelijk mis. Sindsdien gaat de auto enkel en alleen naar automotions." Speciaal voor Zeeland heeft automotions de gratis haal- en brengservice. De auto wordt 's morgens thuis opgehaald en 's avonds weer keurig onderhouden opgeleverd. Ide aal als je de auto een dagje kunt missen. De Mullers hebben vanwege hun zaak de auto altijd nodig, en kiezen voor vervangend vervoer. Ook die service is flexibel: klanten kunnen tot 22.00 uur 's avonds terecht voor een gratis vierpersoons Smart, of - tegen bijbetaling - een Mercedes-Benz naar keuze. "Bij automotions weten ze wel dat wij het liefst de nieuwste modellen uitproberen", lacht Bianca. "We hadden onlangs de A-Klasse als vervangend vervoer en daarna heeft mijn man hem aan onze dochter cadeau gegeven. Zo verspreidt de liefde voor Mercedes zich. Zelfs mijn schoonzoon overweegt nu een Mercedes te kopen!" o Met de traditionele Havendagen brengt Terneuzen dit jaar een ode aan de Schelde. In 1980 gestart als een kleinschalig evene ment met marktkraampjes, inmiddels uitgegroeid tot een evenement van formaat. De laatste jaren goed voor zo'n 50.000 bezoekers. Met dit jaar weer een aantal publiekstrek kers, zoals reddingsvaartuigen, sleepboten en marineschepen. Het publiek kan op verschillende boten meevaren. Aan wal een kermis en een foodtruckfestival en optre dens van artiesten als Glennis Grace, Frans Duijts, Otto Lagerfett, Anita Doth (2 Unli- mited), de Snollebollekes en Marianne Weber. Wie op zoek is naar een baan of een carrièreswitch overweegt, kan zaterdag terecht in de centrale tent bij het Portaal van Vlaanderen. Daar zijn verschillende Zeeuwse werkgevers uit de havensector van de partij met informatie over vacatures in en om de haven. Verder zijn er rond vaarten, zoals met de Jacob van Artevelde, die langs de bedrijven in de Kanaalzone vaart. De open Havendag in Vlissingen vindt zaterdag plaats op het terrein van Damen Shiprepair in Vlissingen-Oost. Ook hier is een bedrijvenmarkt opgezet, waar haven bedrijven zich presenteren. Er is de moge lijkheid voor een rondvaart met de Denick II of IJmond door havengebied Vlissingen- Oost met een gids, die vertelt wat er in de bedrijven gebeurt. Verder kunnen de bedrijven BOW/Klooster- boer, Verbrugge Zeeland Terminal en Zee land Refinery per bus vanaf Damen Shipre pair Vlissingen bezocht worden en kun je met een gids een busrondrit langs bedrij ven in Vlissingen-Oost maken, o samenstelling en tekst TIMO VAN DE KASTEELE Advertorial. Een mooie match Hij bestuurt al bijna 50 jaar een Mercedes en die liefde blijkt positief besmettelijk in de familie. De familie Muller is ruim twintig jaar klant bij automotions in Goes. Vanuit hun woonplaats een half uurtje rijden, maar dat hebben ze er graag voor over: "Die deskundigheid vind je elders niet." Huisarts of specialist? Service tot voor de deur automotions heeft meer dan 20 vestigingen in Zuidwest Nederland en ruim 500 mede werkers. Meer weten? Kijk op www.automotions.nl Vlissingen en Terneuzen hebben de handen ineengeslagen en organiseren in het weekend van 22 tot en met 24 juni samen de Havendagen. Met rondvaarten, bedrijfs bezoeken, een carrièremarkt, sloeproeien en een heftruckwedstrijd. Werkgevers Busrondrit Kaarten reserveren voor de rondvaarten, bedrijfsbezoeken en rondritten in Vlissingen en Terneuzen kan via openhavendagzeeland.nl. De organisatie van De Zeeuwse Havendagen is in handen van de promotieorganisatie van onder nemers in de haven. Zeeland Port Promotion Council, de Stichting Havendagen Terneuzen en het havenbedrijf North Sea Ports. Opladers van smartphones, frituur pannen en wasdrogers vormen de grootste risico's op brand in huis of op kantoor. Zeeland telt de minste inbraken van het land, zowel in absolute aantallen als procentueel, samen met de provin cie Friesland. In Noord-Brabant en Limburg zijn de minste inbraken. V.lf _'S v J I" I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 71