De Marktplaats-app 66 mi 7 MAISON MARLOUS Van asbak tot zitzak Werkblad Vooraan Sorteren Ja mensen, ik hou van de Marktplaats-app. Het is gewoon een kringloop die 24/7 toegan kelijk is. Mooier nog: eentje die je in je pyjama kunt be zoeken. De enige plek op aarde waar je dat ook kunt doen, is Walmart in Ame rika (google maar eens op thepeople of walmart). Marktplaatstransacties zijn een bron van vermaak. Ze leveren per definitie een anekdote op. Alleen al de advertentieteksten zijn vaak episch. Zoals in die adver tentie waarin iemand vier Duracell-konijnen te koop aanbood met daarbij de tekst 'De konijnen staan hier maar. Alles in één keer weg'. Of die man die 'de gouwe vaze van ze ouwe moeder' verkocht. Gedoe De reacties van mensen op een bod zijn even legenda risch. Toen een vriendin aan een verkoper vroeg om het voorwerp op te sturen, kreeg ze als antwoord: 'Te veel gedoe'. Marktplaats heeft ook mijn vertrouwen in de mensheid bestendigd (een goede zaak in deze grote boze wereld). Ik verbaas me er over hoe mensen je, zon der je te kennen en zonder Aangezien die Jieldé lamp nooit bij de kringloop eindigt, hielp ik het geluk wat uitgebreid antecedentenon derzoek, toelaten in hun huizen. Sommige transac ties ontlokken mensen de meest poëtische uitspraken. Zoals die man die een com puterkast bij ons kwam ko pen en die ik tegen mijn lief hoorde zeggen: 'Ik vind dat bouwen van een systeem zo leuk. Voor mij is de weg het doel.' Een oosterse wijsgeer is er niks bij. WAT DOEN WE ERMEE? - Zelf was ik al een tijdje op zoek naar een lamp. Een zoekterm die ongeveer één miljoen zoekresultaten op levert, dus laat ik preciezer zijn: een Jieldé lamp. Zo'n oude Franse fabriekslamp die al tijden op mijn kring loop bucketlist staat. Aange zien die dingen echt niet bij de kringloop terecht komen, besloot ik het geluk een handje helpen. Ongeduld Ik vond er een op Markt plaats. Voor een goede prijs. Maar de verkoper reageerde niet op mijn bericht. O ja, mijn tweede naam is 'onge duld'. Daarop verscheen op de startpagina van de app een andere lamp voor een nog betere prijs. Deze ver koper reageerde wél direct. Maar die van die Jieldé daarop óók. Oeps. Dan wil je niemand zijn vertrouwen in de mensheid ontnemen door af te haken. Alleen jammer dat geen van beide transacties - voor het eerst in mijn Marktplaats carrière kan ik wel zeggen - een goede anekdote ople verde. Alhoewel, bij elkaar deden ze dat weer wél. 5. Ninja 4. Fel vrijdag 15 juni 2018 GO Plaats een werkblad. Je kunt het zelf maken van een plank hout en vier poten. Je kunt ook kiezen voor een kant en-klaar werkplaats meubel. Bijvoorbeeld een werkbank met daar onder lades en deurtjes en daarboven een hang kast. Handig om een kleine reparatie te doen. Zorg voor voldoende licht! Plaats stellingkasten voor voorraden en spullen. Zet spullen die je veel nodig hebt voor aan en zaken die je wei nig gebruikt beneden en boven in de stellingkast. Bedenk telkens dat je je leven zo gemakkelijk mogelijk wilt maken! Weinig bukken, reiken of zoeken dus. Elke keer dat ik in de kelder kom, geniet ik van een opgeruimde berging. Ik heb een goed overzicht van de materialen die ik op voorraad heb. Alle kit- spuiten in één bak. Acrylverf op één plank, alkydverf op de vol gende. Doe soort bij soort en grijp nooit mis. De kringloopwinkels zijn favoriet bij Marlous Snij der. Maar wat dacht je van de Marktplaats-app? Dat is struinen in het kwa draat. De Marktplaats-app heeft een aantal handig heidjes. Zo toont de start pagina advertenties op basis van eerder door jou ingevoerde zoektermen. Onder 'Mijn Marktplaats' kun je van alles terugvin den. Je kunt er je be waarde advertenties bekij ken (bewaar advertenties door ze te markeren mid dels het sterretje rechtsbo ven in het scherm), je kunt er je advertenties beheren H -■ r- en je vindt er 'zoekop drachten'. Hier kun je aan geven of je een bericht wilt ontvangen zodra een nieuwe advertentie op Marktplaats komt die vol- doet aan die zoekterm. Als je op zoek bent naar een bepaald voorwerp, zoek dan met meer woor den. Dus niet alleen op 'lamp', maar op merk, jaar tal, kleur, soort, etc. Nog een tip: kijk ook eens bij het kopje 'Alle ad vertenties' van een verko per. Als zijn waar je aan spreekt, is de kans groot dat daar nog meer moois te vinden is. €48,95, Fizz Creations €24,85, Royalty Line

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 55