Ondergelopen 6 Een geoefende kok zwaait er lustig op los met zijn messen. Al is het wel zo veilig ze na afloop netjes op te bergen. Nee, niet tussen de vorken en de lepels. Messen verdienen een eigen plek. Hieke Grootendorst geeft elke week klustipséneen inkijkje in haar leven als klusvrouw. Vandaag: de garage indelen 6. Bamboe 1. Voodoo LeGrand Bleu 3. Klassiek DE KLUSVROUW Deurrichting Epoxyverf vrijdag 15 juni 2018 €90, Alessi €49,99, coolgift.com mes A ftfui&j-oGvc €145, Wesco Heb je een garage of kelder die je efficiënt wilt inrichten? Bekijk hoe de deur opengaat en houd daar rekening mee. Kun je de hoogte in? Waar zet je fietsen? Kan het er heel koud of warm worden? Houd dat in de gaten als je gaat verven. De vloer kun je met epoxyverf schilderen. Zet waterdichte bakken op de grond om spullen in op te bergen. Machi nes kun je beter in een kast zetten. Ze zijn wel licht verzekerd, maar je kunt beter het regel werk vermijden. Voorko men is beter dan gene zen. FOTO EN ILLUSTRATIES TJITSKE SLUIS worden aangepakt. Eén van mijn buren hing bij de uitgang een briefje op voor de bewoners die niet langs hun kelder kwamen en dus van niks wisten. Ik besloot mijn voorraden hout en wat machines vei lig te stellen, meer kon ik niet doen. Dat was maar goed ook, want tegen de tijd dat er hulp arriveerde was mijn box, die helemaal aan de andere kant van de kelder ligt, al ondergelo pen. Toen ik laatst de kriebels kreeg van de rommel in mijn berging besloot ik 'm anders in te richten en wel zo dat water geen schade meer zou kunnen maken. Dat geeft een heerlijk en rustig gevoel! Onlangs kwam ik in mijn kelderbox om materialen te pak ken voor een klus. Toen ik de kelder in kwam, schrok ik: er was een waterballet gaande. Vanonder een deur, die op slot zat, spoot het water de kelder in. Je hoorde de kracht waar mee het uit een leiding kwam, achter de deur. Ik voelde paniek. En boos heid. Dit was de tweede keer in korte tijd. Ik belde direct de huur baas, maar kreeg geen gehoor. Ik belde nog een keer, maar kreeg opnieuw geen gehoor. En dus stuurde ik maar een e- mail, al voelde dat vreemd, het ging immers om een situatie die meteen moest

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 54