OyarJailari FAMILIEBERICHTEN 15 Wilhelmina Roza Joanna Van Hulle COLOFON Familieberichten Jo de Blok Q ITIensen inq.nl Aloysius, Richardus, Marie de Deckere - Alois - Aloïs de Deckere Alois de Deckere Elisabeth Johanna Poleij-van Iwaarden Cornelis Schrage - Kees - vrijdag 15 juni 2018 kijk ook op Als het leven niet meer gaat zoals je hoopt, als veel je wordt ontnomen. Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt, en leven niet meer leven is. Bedroefd, maar intens dankbaar voor wie hij was en wat hij voor ons en anderen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, mijn pa en onze opa Lid in de orde van Oranje Nassau Clinge, 3 april 1933 t Hulst, 12 juni 2018 Echtgenoot van Ireen de Deckere-de Nij s Vader van Karin Opa van Dylan en Bo Van der Maelstedeweg 18 A 4561 GT Hulst Enkel schriftelijke condolatie. Liever geen bezoek aan huis. Op wens van Alois zal de uitvaartdienst in besloten kring plaatsvinden. Voor de warme en liefdevolle verzorging danken wij alle medewerkers en vrijwilligers van Hospice de Meander, dr. R. de Bakker en dr. A. de Visser. Ons bereikte het bericht van het overlijden van de heer De heer de Deckere maakte in de periode van 1996 tot en met 2010 deel uit van de gemeenteraad van Hulst. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij in een lange reeks van jaren en in velerlei vorm voor de gemeente Hulst en de gemeenschap heeft betekend. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn echtgenote, dochter en naaste familie. Wij wensen hen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Het gemeentebestuur van Hulst Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van de heer Alois heeft een belangrijke rol gespeeld bij de fusie tussen Groot Hulst en Algemeen Belang tot de partij Algemeen Belang Groot Hulst. Tevens heeft hij zich vele jaren in diverse functies ingezet voor onze partij, waarvoor wij hem zeer dankbaar zijn. Wij wensen zijn familie alle sterkte toe. Bestuur, fractie en leden ABGH Hulst Geniet van de kleine dingen. Want op een dag, kijk je terug en ontdek je dat Dat de grote dingen waren. Op 92-jarige leeftijd is plotseling van ons heen gegaan 31 - 08 - 1925 Philippine f 08 -06-2018 Temeuzen Marion en Ronald Leida Klein- en achterkleinkinderen Zussen, broer en zwagers Op 14 juni 2018 hebben we, cf. haar wens, in familiekring afscheid van haar genomen. Als de geest niet meer wil maar het lichaam krampachtig hier blijft... Meer dan 8 jaar leefde je tussen hemel en aarde. Laat nu maar los en ga maar zoals je al zo lang verlangde... Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van mijn man, onze pa en opa echtgenoot van Carla Kolmeijer Vogelwaarde, 21-4-1939 t Terneuzen, 13-6-2018 BiervlietCarla de Blok-Kolmeijer PhilippineAnita en Herman Neijt-de Blok Angelo Sharonna en Kjeld - Romée BiervlietMark en Rilana de Blok-van Rattingen Justin IJzendijke Claudia en Hans Oeyen-de Blok Correspondentieadres: Noordstraat 5 4521 BV Biervliet De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van verpleeghuis Ter SchorreunitA3i en D6, voor alle liefde volle zorg en aandacht. Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend. Jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt, jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Hoewel haar gezondheid langzaam achteruitging is, toch op een moment dat wij het niet verwachtten, overleden onze lieve moeder en oma ~Bep~ sinds 21 juni 2014 weduwe van Jan Poleij in de leeftijd van 91 jaar. Kapelle: Janneke Poleij Anne en Josher Nick Joan en Alyssa Yerseke: Jan en Marlies Poleij-Bom Mariëlle en Marijn Niels en Liesbeth Rick Hansweert: Johan Poleij en Paulien Berkelmans Tom Kapelle: Jan Eversdijk Yerseke, 14 juni 2018 Correspondentieadres: Jolstraat 22 4401 JB Yerseke De afscheidsdienst waarvoor u bent uitgenodigd zal gehouden worden maandag 18 juni om 13.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, ingang Oude Torenstraat te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Brasserie 't Kaaigat, Meerpaalweg 30 te Yerseke. Herinner mg, maar met in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft gegeven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, lieve pa en onze trotse opa echtgenoot van LenaJ.H. Mulder Appingedam, 11-1-1941 f Terneuzen, 13-6-2018 Lenie Schrage-Mulder Jean-Paul Schrage Laurens Fleur Wagnerstraat 15 4561 VE Hulst Zondag 17 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid 0111 afscheid van Kees te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 18 juni om 13.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Na afloop kunt u de familie informeel condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43