Oye/lsdan COLOFON Familieberichten Q IHensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Dolf Lauret Dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven aan ons heeft meegegeven, geven wij u kennis van het heengaan van onze allerliefste zorgzame moeder, schoonmoeder en fantastische oma. Leonie Prudence Louise Barbé - Van Esbroeck 23 november 1926 t 12 juni 2018 Weduwe van Fran<;ois Barbé f 8 oktober 1971 Frank en Marian, Frederique en Dimitri Rob Paul en Elma, Estel en Stephan,Veerle en Pieter Wim, Sophie, Eline en Joey De afscheidsdienst zal plaatsvinden op 16 juni om 10 uur in de Emmauskerk, Alberdingk Thijmstraat 2 in Terneuzen. Correspondentieadres: Jan Van Galenstraat 60,4535 BX Terneuzen Met Droefheid hebben Wij Kennis genomen van het Overlijden, Van de Vader van Onze Goede vriend Kees de Rooy Sr. Wij wensen de Familie veel sterkte met dit verlies. Bennie Krijger Pim Huissen Hans Steketee en Maxine Poley Davey Kosten Vincent Bol Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud-collega Marianne Martens op 9 juni is overleden. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen alle kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en medewerkers Bibliotheek Zeeuws-Vlaanderen Degene die ik liefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te vinden. Bedroefd, maar dankbaar vooral het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze lieve pa en opa echtgenoot van Germaine Pielaat 08-02 - 1926 Philippine 13 -06-2018 Terneuzen G. Lauret - Pielaat Kinderen en kleinkinderen Philippine, 13 juni 2018. Ravelijnstraat 2,4553 AP Philippine De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 16 juni om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. Aansluitend zullen wij hem te rasten leggen op de begraafplaats te Philippine, waarna er gelegenheid is tot condoleren. donderdag 14 juni 2018 kijk ook op SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43