RUSSIA2018 4 Meer weten? Bel 070 30 76 700 of kijk snel op nrv.nl groepsreizen al vanaf QQQ P P neemt je mee groepsreizen al vanaf QQQ P P Dj Kai Merckx in The Incredibles 2 Man stierf een natuurlijke dood The Jane zakt op lijst beste restaurants neemt je mee FIFA WORLD CUP Elena Smirnova komt uit Rusland. Ze is opgegroeid in Ivanovo, zo'n 300 kilometer ten noordoosten van Moskou, en woont sinds twintig jaar in Nederland. Haar woonplaats is Bergen op Zoom. Ze werkt op de financiële afdeling van Dow Terneuzen. Rusland speelt vandaag de openingswedstrijd van het wereldkampioenschap voetbal tegen Saoedi-Arabië. Het volkslied is onze trots. Op school moesten we het altijd staand zingen. Dat was nog in de tijd van Sovjet- Unie. Veel republieken zijn sindsdien zelfstandig geworden. De woorden zijn daarom veranderd, maar de mu ziek niet. Met nieuwjaar zingen we het ook altijd samen, met de nieuwe tekst. Veel hoop heb ik niet dat Rusland het ver zal brengen op het WK We waren van plan naar het wereld kampioenschap te gaan, maar mijn oudste zonen (bijna 21 en bijna 18) konden niet mee vanwege hun studie. Daarom doen we dat niet. Ik ga thuis kijken, met mijn jongste zoon die zes tien jaar is. Mijn man moet helaas werken. Ik ken de Russische spelers niet zo goed, alleen de keeper. Veel hoop heb ik ook niet dat Rusland het ver zal brengen op het WK. Het huidige elftal is niet echt goed. Vroeger meestal ook niet, trouwens. Ik hang wel een Rus sische vlag aan ons huis, tot Rusland blijft spelen. De ploeg die goed speelt en tot nu toe weinig heeft gewonnen, mag van mij winnen. In elk geval niet Brazilië, Duitsland of Spanje. O ja, België speelt ook mee. Ik zou het wel fijn vinden als België zou winnen. MIDDELBURG Mazzeltov-concert in Nieuwe Kerk donderdag 14 juni 2018 pnveretzen al vanaf VLISSINGEN Q-Music-dj Kai Merckx uit Sint Jansteen is binnenkort niet alleen op de radio, maar ook in de bioscoop te horen. De presentator van de avondshow heeft de stem ingesproken van het figuur Helectrix in ani matiefilm The Incredibles 2. Deze Pixar/Disney-produc- tie ging vorige week in pre mière in Los Angeles. De versie met de Nederlandse stemmen is vanaf 24 juni te zien bij Da Vinei in Goes en vanaf 27 juni bij CineCity in Vlissingen en Terneuzen. VLISSINGEN De dode man die gistermid dag in het park bij het Nolle- bos in Vlissingen is gevon den, is een natuurlijke dood gestorven. Er volgt geen nader politieonderzoek naar het overlijden van een man. Rond 13.35 uur kwam een melding binnen van een rea nimatie ter hoogte van de Paauwenburgweg. Omdat in eerste instantie niet duide lijk was wat er is gebeurd, begon de politie een onder zoek. De omgeving werd af gezet en de brandweer plaatste zeilen. VLISSINGEN Restaurant The Jane in Ant werpen, van de Zeeuwse topkoks Nick Bril en Sergio Herman, zakt op de lijst van The World's Best Restau rants van 74 naar 89. Ook De Librije uit Zwolle daalt van 34 naar 51 en is ver moedelijk de enige Neder landse vermelding op de lijst die wordt samengesteld door het Britse magazine Restaurant. De organisatie onthulde nu plek 51 tot 100 en maakt volgende week de top 50 bekend. Profiteer nog 6 dagen tot 175 per persoon korting op al onze 257 groeps- en privéreizen. Deze korting geldt ook in combinatie met andere kortingen waarbij uw voordeel kan oplopen tot 450 p.p. Beste van Noord-lndia Groepsreis 15 dagen, al vanaf Alle hoogtepunten Noord-lndia met vanzelf sprekend de wereldberoemde Taj Mahal Sumatra, Java Bali Groepsreis 24 dagen, al vanaf De orang-oetans van Sumatra, de Bromo op Java en de sawa's en stranden van Bali Adembenemend Zuid-Afrika Privéreis 20 dagen, al vanaf Een onvergetelijke roadtrip van Johannesburg tot Kaapstad, incl. binnenlandse vlucht Hoogtepunten van Colombia Groepsreis 19 dagen, al vanaf U ziet alles wat Colombia zo bijzonder maakt, incl. historisch Cartagena en de koffievallei Wonderschoon Costa Rica per4WD Privéreis 16 dagen, al vanaf Ontdek het 'groene paradijs' in Midden- Amerika met een comfortabele huurauto Volop inspiratie en veel meer reizen? Ga naar nrv.nl Prijs incl. kassakorting. Excl. reserveringskosten 25,- en calamiteitenfonds 2,50 per boeking. Kijk voor de voorwaarden op NRV.nl. 1. Wat doet het met je als aan het begin van de wedstrijd het Russi sche volkslied wordt gespeeld? 2. Met wie ga je kijken en waar? Elena Smirnova. fotochris van klinken/pix4profs -Elena Smirnova 3. Op welke speler heb jij je hoop gevestigd? En waarom? 4. Van mij mag iedereen wereld kampioen worden, behalve... In de Nieuwe Kerk in Mid delburg wordt vandaag een Mazzeltov-concert ge houden. Dit naar aanlei ding van de zeventigste verjaardag van de staat Is raël. Het concert begint om 19.30 uur. Tickets kos ten vijf euro, inclusief drankje, en zijn te bestel len via 70jaar.nl of 0334220404.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32